Makyajınızı ne zaman temizliyorsunuz?

Makyajınızı ne zaman temizliyorsunuz?

• Eve gelir gelmez temizlerim.

OY: 45 45,0%
  • Yatmadan önce temizlerim.

OY: 55 55,0%

• Ankete Katılan
    100

Sarissa

uyudun uyanmadın olacak..
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
9.766
37
ben her gün eve gelir gelmez makyajımı temizleyeceğim
gün boyu yüzümde kalmasın diye düşünürüm ama hep de yatarken ancak temizlerim.
siz ne zaman temizliyorsunuz?

çok fazla makyaj yapmıyorum ama işim biter bitmez temizliyorum hemen... cildimin çok uzun süre havasız kalmasını istemem...yasakkelime

bazen eve gelince hemen temizlerim bazen gece yatarken.
ev işinden vakit kalmıyor ama önce kendimize bakmak lazım. bende bugün eve gidince yüzümü temizleyip peeling yapayım.

bazen eve gelince hemen temizlerim bazen gece yatarken.
ev işinden vakit kalmıyor ama önce kendimize bakmak lazım. bende bugün eve gidince yüzümü temizleyip peeling yapayım.

evet canım ihmal etmemek lazım
şimdi aklıma geldi
bazen diye bir seçenek de koyabilirmişim.

yüzümde makyajın oluşu dışardayken rahatsız etmiyor beni.
ama eve gelince yüzümde bi tabakayla dolaşıyomuşum gibi geliyor.
eve gelir gelmez çıkarıyorum.insan evde ferah ferah dolaşmalı

çoğunlukla eve gelir gelmez elimi yüzümü yıkarım makyajı da çıkarırım
amaa bazen de tembelliğim tutar =) gece yatınca anca

Canım bitanemm,
Ben eve gelir gelmez çıkarırım. Ve bitkisel katkısız Acı badem sütü ile temizlerim tüm makyajımı.
Ardından bi güzel yıkarım...
Zaten ten makyajı yapmam pek, eve gelir gelmez ilk işim makkaşı çıkarmak olur yani ballım ablam =)
opuyorumnanaktan

eve gelince ellerimi yıkarım önce.. ama makyajımda rimel varsa üşenirim.. yoksa hemen çıkarırım..rimel çok oyalıyo,iyi temizlemek gerekiyo..zaman aldığı için bazen yatmadan önceye kalır

Çok yorgun değilsem yani üşenmezsem gelince ama üşenirsem yatmadan önce hatta bazen çok kötü biliyorum ama sabaha bile kaldığı oluyor Allahtan fondoten ve pudra kullanmıyorum.Allık ve göz makyajını çok seviyorum zaten allıksız da ruh gibi oluyorum :bbo:

valla pek makyaj yapmam ama unutmazsam ve yorgun da dilsem hemen çıkarırrm
sadece göz makyajı varsa unutup öylece yattığım bile olur

yaa kızlar ben gelır gelmez ilk işim eşofmanlarımı giyip makyajımı yıkamak oluyor çünkü yüzümde çok ağırlık hissediyorum duramıyorum yıkamadan sıcak suyla yıkamak kolayda soğuk suyla yıkarken içim titriyor valla ama yapcak bişey yok

geceyi buluyor coğunlukla malesef .... :uhm:
rimelim varsa sütle onu cıkarıyorum sonra doğal makyaj temizleme süngerime çok az jelden sıkıyorul elinize koysanız bu kadar iyi temizlemeez,süngerde bir köpürüyor dairesel hareketlerle iyice temizliyorum...sonra calkalıyorum süngerle her temizlediğimde tonik aşamasına geçince pamuğum tertemiz olıuyor gözenekleri bile temizliyorsunuz süngerle çünkü
bu dediğin sünger en fazla 5 liradır..her kullanımdan önce bebe sampuanı ve sıcak suyla iyice temizleyin..gözenekli olduğu için sık sık temizlenmesi gerekir haftada 1 de sirkeli ılık suda bir müddet bekleterek hijyenik temizlğii yapabilrisinzi ama dediğim gibi hem jelinizi çok uzun süre kullanıyorsunuz bu sekilde hemde daha iyi temizliyorsunuz..
200 ml imlik temizleyicimin yarısındayım ve 4 aydır kullanıyorum...

eve gelip ellrimi yıkadıktan hemen sonra makyajımı çıkarırım ,gün boyu eminim cildimize çok zarar veriyordur ama makyajsızda olmuyor.

eve gelir gelmez çıkarırım. ztn sadece göz ve dudak makyajı yapıorum.

fondöten & allık kullndıysam eve gelir gelmez mutlak temizlerim.lmaz: mineral kullanmama rağmen çok korkuyorum cildimde sorun olur diyeeyvahedigeldismile

genellikle yatmadan önce temizlerim nadir olarak eve gider gitmez temizlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…