Makyajınızı ne zaman temizliyorsunuz?

Makyajınızı ne zaman temizliyorsunuz?

• Eve gelir gelmez temizlerim.

OY: 45 45,0%
  • Yatmadan önce temizlerim.

OY: 55 55,0%

• Ankete Katılan
    100
bu konuda o kadar üşengeçim ki doğru düzgün temizlemem:78:hatta sırf bu üşengeçliğim yüzünden mavala kirpik losyonunu bile doğru düzgün kullanmadım makyajı iyice temizlemeden kullanılmıyor çünkü

bebegim yokken eve gelir gelmez hemmen yikayip ardindan temizleme sutu ve losyonuyla silerdim.goz makyajimi da goz icin olan temizleyiciyle.ve bu islem gece-gunduz devam ederdi.cildim de cooook guzeldi.ama inanin simdi aksam yatinca aklima geliyor o kadar yogun oluyorum ki.kosutumaktan unutuyorum.hatta dogru duzgun malzemelerim bile yok.kac aydir goz temizleyicisi alicam diyorum ama nerdeeee....ve su an cildim berbat bi durumda.hemen el atmam lazim yoksa daha da beter olacak.

Eve gelir gelmez temizlemek istiyorum ama üşengeçliğim isteklerimden daha ağır bastığı için yatmadan önce temizliyorum.
Hatta bazen sabah kalkınca temizliyorum.
Ama bunun çok zararını gördüm, dikkat etmek lazım.

eve gelince sıvarım kolları ellerimi yıkarken başlarım yüzüde yıkamaya duramam hemen ferahlıyo insan gecede temizleyip kremlemeden yatmam

çoğunlukla eve gelir gelmez çıkarıyorum. Geç döndüğüm zamanlarda ise yatmadan önce çıkarıp arkasından bakım yapıyorum.
Aman kızlar üşenmeyin çıkarmaya,çok zararlı çok ,çok yıpranıyor sonra cildiniz
hep bunu diyin içinizden her üşendiğinizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…