Makyajınızı ne zaman temizliyorsunuz?

Makyajınızı ne zaman temizliyorsunuz?

• Eve gelir gelmez temizlerim.

OY: 45 45,0%
  • Yatmadan önce temizlerim.

OY: 55 55,0%

• Ankete Katılan
    100
Eve gelir gelmez hemen, kıyafetlerimi çıkarmadan hoop kafaya bi bant sonra gelsin foşur foşur sular sabunlar temizleyiciler :)

eğer çok yorgunsam yatarken temizliyorum,değilsem eve gelir gelmez..

yatmadan önce genellikle acım badem sütüyle temizliyorum göz makyajımı ama bazen uykum gelince zor olduğu için akşam temizliyorum tabi-tatlicadiarzu-

eve girer girmez üstümü değiştirip makyajımı temizliyorum. sanki üstümden yük kalkıyor....

eğer dışarda başka işim olmayacaksa kesinlikle eve gelir gelmez temizlerim, cildimi yıkayınca ferahlamış hissediyorum!

eve girer girmez üstümü değiştirip makyajımı temizliyorum. sanki üstümden yük kalkıyor....

aynen canım olumunekankayizsmile

Ben de yatmadan önce temizliyorum. Eve gelir gelmez temizlemek isterdim ama hep bi şekilde sonraya kalıyor. İleride bugünler için çok kızıcam kendime. :çok üzgünüm:

her gece yatmadan önce cildimi temizlemeye özen gösteririm..çok yorgun olurda üşenirsem eğer hemen gül suyu ile silerim şip şak:)

yaa ben bu konuda çok tembelim.
genelde yatmadan önce temizliyorum.
ama bazı geceler öyle üşeniyorum ki.
temizlemeden yattığım oluyor.
gerçi yüzüme çok ağır bir makyaj yapmıyorum.
hatta hiç yapmıyorum desem yeridir.
göz altıma bi pudra. o da uçuyor zaten.
bunun dışında göz makyajımı her zaman temizleyebilsem iyi olacak. :KK1:

benim gözlerimde allerji var mecburen gözlerimi hemen temizlemek zorundayım
bi kere yorgunluktan unutmuşum ve uyumuşum sabaha gözlerimi açamadım kıpkırmızı ve çapaklı gözler ıyyy
doktor çok kızmıştı bana ondan sonra çok dikkat ediyorum...

Eve gelince hemen temizliyorum.

eve gelince hemen temizlerim tabi eğer bi daha dışarı çıkmicaksam o gün içinde:nazar:

göz kalemi ve ruj yeterli oluyoo :KK1: ama yinede eve gelir gelmez temizliyorum yoksa içim rahat etmiyo hiç..

X