Makyaj Yapmayan Varmi benim Gibi

hiiç yapmam sevmem ben ya.eşim de istemez zaten yapmamı. en fazla göz kalemi ayda yılda birkaydirigubbakcemile3

bende makyaj yapmayı sevmem arada çok nadir düğün vs.oda belli belirsiz şekildekaydirigubbakcemile3

hemen hemen bütün malzemelerden vardır
ama bende makyaj yapmayı sevmiyorum
çok özel zamanlarda yaparım
baznde değişikliğe ihtiyaç duyduğumda yaparım

ama yapmamak bi eksiklik değil bence
bence artısı var
cildim çok güzel mesela pürüzsüzdür
her gören cildimin ne kadar güzel olduğunu söyler
fondötene pudraya filan ihtiyacım yok hiç
yaptığım zamanda sadece göz makyajı yapıyorum

ben makyaj yapmayı çok seviyorum hatta evde otururken bile canım sıkılıyor makyaj yapıyorum üşenmeden makyaj yapmadığım zaman bir tuhaf oluyorum alıştım çünkü gerçi aşırı makyajda cilt için pek iyi değil ama kaliteli ürün kullandığın zaman ve temizlediğin zaman sorun yaratmıyor bence...

vala fondoton pudra allık nedır bilmem yok malzemelerım. ama sıyah kalem cekmeyı sevıyorum. bazan rimel surerım ama nadır. rujum yok yakışmıyor zaten bana.arada parlatıcı sürerim.valla farı hiç sevmiyom.şimdi renklı kalem cekmeyı sevmeye başladım göz üstüne hafıf renkler genelde yeşil,kahve. işte bende baya makyaj yapıomusum ama 2 senedır falan bole olduma.s.

genelde yapmam.
yaptığımda sadece kalem+rimel-bazen dudak koruyucusu(hafif renk verenlerden) kullanırım.
far çoook nadir kullanırım-ayda bir falan aklıma gelirse,onu da sürüyorum sonra da parmaklarımla dağıtıyorum iyice siliniyor yani.
fondoten allık hayatımda hiç almadım.pudra bir tane aldım 1 sene önce 2 kere kullandım mı kullanmadım mı bilmiyorum.

bence makyaj yapmak bağımlılık yapıyor.bir ara ben de gözüme kalem ve rimel sürmeden dışarı adım atmıyordum,unuttuğumda eksik hissediyordum kendimi,sonra kurtuldum bağımlılıktan çok şükür

bir de sürekli makyaj yapan insanlar öyle tanınıyor ve makyaj yapmadıkları zaman solgun hasta gibi görünüyorlar.
arada sırada makyaj yapanlarsa çok daha fazla dikkat çekiyorlar ve beğeniliyorlar bence.

ben de çok nadir makyaj yaparım.ama yaptığım zaman yada özel günlerde yaptırdığım zaman herkesin çok dikkatini çekiyor ve beğeniyorlar.bence herzaman olan şey cazip de gelmez.zaten eşim de makyajdan pek hoşlanmıyor,şanslımıyım ne

özel gunelrde yaaprım sadece ama bakımıma cok duskunumdur guzellık sadece makyajla olmaz bakımlı olmak en guzelı bence bakımlı olan ınsan her sekılde guzel gorunur zaten

bande hıç ama hiiiiç makyaj yapmam.bütün malzemelerımı hedıye ettım:lepi:zaten kullanılmamıslardı barı bırılerı faydalansın dedım...talan ettıler:1shok:makyajlıyken elımı ayağımı nereye koyacağımı sasırıyorum-tatlicadiarzu-sankı dudaklarım kocaman gıbı gelıyo(halbukı ınce)kelımılerı bıle toparlayamıyomkaydirigubbakcemile2benımkı de bıraz fazla galıba ama cewremde makyaj sewen bı erkekte tanımadım.hemde hıc:icecream:

bende feci şekilde bağımlısıyım. Hayatta yapmadan çıkamıyorum malesef. Sadece okulda sınav zamanı fırsat bulamadığım için iki kere yapamamıştım. Ondada 1. aldığım tepki hastamısın?kafamçokkarıştı 2.Uyuyamadın mı oldu? kafamçokkarıştı O gün bu gündür geç kalacağımı bilsemde makyajsız çıkamıyorum. İnsanlarda o kadar alıştı yani

bende sizin gibi makyaj yapmıyorum.sevmediğimden değil.gözlerim rahatsız olduğu için makyaj yapınca şişme oluyor.ayrıyetten çıkarması problem kendimle o kadar uğraşıcak zamanım olmuyor belkide üşeniyorum.eve geç saatte gidiyorum yorgun argın uğraşamıyorum valla :))
ama arada yapmakta fayda var değişiklik hemen farkediliyor.

sadece cumartesı yada pazar yapıyorum onun dısında hiç bişi sürmüyorum yüzüme yada sık sık solaryuma girdğim için batmıyo + iş yerinde günde 2 kez abdest alırken yap çıkar üşeniyorum ama cildime yararı oldu daha az akne ve daha az yağlanıyor

Kesinlikle şeker,
bende de her tüelü malzme var lakin hiç yapasim gelmiyor kirkta bir düğün bayram ve nişan olursa gidersem çok az yaparimm yalniz değilsn doğallik en güzeli bencede sevgiler

bende her türlü malzeme var ama fazla makyaj yanlısıda değilim arada bir yapınca makyajın bir özelliği oluyor eğer yapmıyosan çokta alıştırma kendini.

aynen :1hug: ama sadece gözüme bişi sürmem lazım hergün ya yoksa gerçekten suratımda tuhaf bi ifade varmış gbi geliyo,alışkanlık sanırım:bbo:

benn yapıorm yhaa bazen diorm bgn yapmiim sora diorm bari bi kalem eee elim değmişken rimel hafif bi parlatıcıda olsun barii derkenn bakıormm yine o koyu tonlardaki makyajı yapmışmm ama cnm çok sıkıldıı ve bunaldıım zaman aynaya bile bakmam saçımabile özenmem ama normalde vazgeçemiorm makyajdan=)

bu başlığa daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama bende makyaj yapmasını bilmiyorum malz.var ama yapınca güzel olmuyo ne bilim uçup gidiyo desem yeridir bende bigün öğrenirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…