Sevgilim ekran paylaşımı yapmadı yorum yaparmisiniz

Yani telefon karıştıran duydum, şifrelerini alan duydum ama ekran paylaşımı diye bir şey bugüne kadar hiç duymadım. Güven probleminiz olabilir yargılamak istemiyorum ama yanlış olan sizsiniz burda. Bırak 2 yıllık sevgilim, ilk sevgilim muhabbetini 20 yıllık eşiniz olsa hayatına bu kadar müdahale etmeye hakkınız yok. O konuşmalarda arkadaşlarının özeli vardır, ailevi meseleler ya da kendisiyle alakalı sizin bilmenizi istemeyeceği şeyler vardır. İlişkidesiniz diye gizlimiz saklımız olmayacak mantığı çok saçma herkesin özeli olabilir

Adam hayatını yasiyor siz onun hayatını yaşıyorsunuz ne gerek var
Bir erkege de herseyinizi vermeyin yani bu illa cinsellik yasamak değil kendinize ait sınırlarınız olsun o zaman kimse sizi yıkamaz zaten

Ekran paylaşımı bu arada gizli yapılabilen bi şey değil ya, görüntülü konuşurken altta çıkan bi ikona tıklıyorsunuz bundan sonra görüntülü konuştuğunuz kişi sizi değil sizin ekranınızı görmeye başlıyor. İster wpde dolaşın ister youtuba girin ister alışveriş sitelerine bakın hepsini görmüş oluyor. Karşı taraf altta duruyor hala onla konuşmaya devam ediyorsunuz bu sırada

Ekran paylaşımı bu arada gizli yapılabilen bi şey değil ya, görüntülü konuşurken altta çıkan bi ikona tıklıyorsunuz bundan sonra görüntülü konuştuğunuz kişi sizi değil sizin ekranınızı görmeye başlıyor. İster wpde dolaşın ister youtuba girin ister alışveriş sitelerine bakın hepsini görmüş oluyor. Karşı taraf altta duruyor hala onla konuşmaya devam ediyorsunuz bu sırada
Konuşma bitince ekran gidiyormu :)

E film falan da izlenir o zaman beraber. Bence çok iyi bir fikir. Ayrıca adam wp şu bu siler yine açar istese. Bence benim hatun delirdi diye kaçmış

X