1 Ay sonra düğünüm vardı. Nefes alamıyorum.. 🥹Her gelen akıla çok ihtiyacım var..

E sende bu durumu olumluya çevir hadi.
Madem yemek yiyemiyorsun daha iyi gibi düşün.
Stresten yesen daha çok kilo alacaktın.
Şimdi zayıflama kendine bakma zamanı.
Hadi silkelen bakalım kalk güzel bir yürüyüş yap her gün yürü.
Sağlıklı bir kahvaltı sonra ağır olmayan hafif şeylerle beslen..
Akşamları belli bir saatten sonra bir şey yeme.
Bir kuaföre git.
Arkadaşlarınla buluş.
Kendine bak eğlenmeye çalış.
Gerçekten kendine iyi bak kendini sev.
Sende eksik olan bu yoksaseni döven söven aldatan birini seviyor olamazsın sen bu kadar değersiz değilsin öyle değil mi hak ettiğin bu değil i biraz düşün.
Çalışıyor musun?

Bir değil sanki Dünya kadar derdim var ve ben altında eziliyorum.
Üstünden aylar geçmesine rağmen hiç bişeyi atlatamadım içim paramparça.
Burda açılan eski konular okunabiliyor sanırım ben çok kötüyken arkadaşım burdan benim adıma konu açmıştı bana sizden gelen yorumları okuyup biraz olsun aklımın başıma gelmesini sağlamak için. Ondan tekrar konu açmasını istedim ama bana kendin aç en azından sorulan sorulara kendin cevap ver kendin oku dedi ben konuya senin kadar hakim olamam dedi.

5 yıllık sevgilimle nişanlandıktan kısa süre sonra aldatıldığımı öğrendim hemde uzun süreli yaklaşık iki sene kadar birliktelermis. Olayları tam araştırınca ortaya çıktı. Yani benimle nişanlanırken hayatında başka birisi varmış. Bana karşı eskisi gibi olmadığını içten içe hep seziyordum en ufak kavgamızda hakaretler küfürler yol orda demeler S*** G (Defol) demeler bana karşı değiştiğini söylediğimde sen hastasın demeler. Utanarak söylüyorum ki şiddet de gördüm dört beş defa 🥹 Kalbim paramparça olmasına rağmen her seferinde affettim çünkü çok seviyordum. Sinirle yaptım deyip her seferinde beni ikna ediyordu. Küfür hakaret şiddet herseye katlandım taaa ki beni başka biriyle 2 sene boyunca aldattığını öğrenene kadar. Nefes alamıyorum düğünümüz vardı hayallerim vardı emeklerim vardı.

Beni aldattığı kişi de evlenip ayrılmış 1 çocuklu biriymiş öyle güzel şeyler yazıp öyle güzel konuşmalar yapmış ki ona ben öğrenmesem benimle evlenip yine onunla görüşmeye devam edecekti sanırım. Karadenizliyiz buralarda çoğunluk bekar birinin evlenip ayrılmış biriyle olması bile hoş karşılanmaz aileler istemez bide çocuk olunca hepten karşı çıkılır küçük bir yerdeyiz.

Sanırım benimle o yüzden evlenmek istedi belkide şartları eşitleyip tekrar ona dönecekti. Bu olay ortaya çıktıktan sonra konuşmak halletmek istedi hata yaptım dedi hersey hazırdı aslında ev eşya uzun süreli bir birliktelik olduğu için. Ne yapacağım be düşüneceğim bilmiyorum yarım yamalak anlatmaya çalıştım ağlarken merak ettiğiniz şeyler olursa tekrar yazarım yorumlara .. Bana söyleyeceğiniz şeylere ihtiyacım var. Bu affedilir bişey mi ? Düğün tarihi yaklaştıkça bizi barıştırmaya çalışıyorlar 🥹

‼️ Sizce ailesi o kadını kabul etmez diye mi benimle evlenmek istedi evin tek çocuğu bilindik esnaf bir aile . O kadın onu bırakmadığı sürece de bırakmaz onu değil mi vazgeçmez. Olan bana oldu 🥹
Ailesi o kadını kabul etmez diye değil bayağı bir koltuğa iki karpuzu sığdırmak karakteri olduğu için. Buna sıra gelene kadar size şiddet göstermesi, kötü sözler sarfetmesi bunlar kabul edilebilir değil. Özellikle şiddet. Yüzüne her baktığınızda size şiddet uyguladığı aklınıza gelip, soğumuyor musunuz? Ay düşünemiyorum bile. Şükredin Allah siz anlayın diye evlenmeden önce göstermiş olup biteni. Şimdi Allahın gösterdiğinden ders alıp yola bakmak lazım.

Ailesi o kadını kabul etmez diye değil bayağı bir koltuğa iki karpuzu sığdırmak karakteri olduğu için. Buna sıra gelene kadar size şiddet göstermesi, kötü sözler sarfetmesi bunlar kabul edilebilir değil. Özellikle şiddet. Yüzüne her baktığınızda size şiddet uyguladığı aklınıza gelip, soğumuyor musunuz? Ay düşünemiyorum bile. Şükredin Allah siz anlayın diye evlenmeden önce göstermiş olup biteni. Şimdi Allahın gösterdiğinden ders alıp yola bakmak lazım.
Şiddet gösteriyordu sonra sanki şiddet uygulayan o değilmiş gibi davranıyordu sanırsınız ikisi farklı kişiler. Bi yani melek gibi bi yanı canavar çöp fena manipüle edildim sanırım. Ama bana şimdiden bunları yapan evlenince hiç kıymet vermezdi en ufak kavga da hakaret küfür şiddet olacaktı belki de

Bu saatten sonra evlenince ne olurdu diye bile düşünmeyin.. Burada o kadar çok örneği var ki muhakkak okumuşsunuzdur.. 6 yıl sevgili 1 yıl nişanlı kaldım ailem bile istemedi ben sevdiğim için evlenmek istedim. Ailem saygı duydu... Düğüne 1 hafta kala bir konu yüzünden tartıştık (fiziksel şiddet yok küfür yok aldatma yok ama benim dediğim olacak gibisinden bir konuya çok diretti) nasıl üzüldüğümü anlatamam.. Annem dedi at yüzüğü bende ona verilecek kız yok... Ama ben salak çok seviyorum ya herşey hazır düğün ev eşya ne emeklerle 1 yılda ilmek ilmek işledim.. (şimdi o sürece bile bakıyorum da hep benim çabamla onun gevşekliği ile ilerlemiş) El alem ne der? bundan sonra nasıl başkasını severim 7 yılım çöp mü olsun derkeeennnn.. Yaşamam gerekenler varmış ki yaşamışım... Evliliğin bana tek karı 2 çocuğum inanın... 16 yıllık evliliğin de ki sana kattığı hiç mi birşey yok ? Kattığı değil alıp götürdüğü o kadar çok şey var ki yazsam kk top salak listesinde 1. sırada olurum...

Bu saatten sonra evlenince ne olurdu diye bile düşünmeyin.. Burada o kadar çok örneği var ki muhakkak okumuşsunuzdur.. 6 yıl sevgili 1 yıl nişanlı kaldım ailem bile istemedi ben sevdiğim için evlenmek istedim. Ailem saygı duydu... Düğüne 1 hafta kala bir konu yüzünden tartıştık (fiziksel şiddet yok küfür yok aldatma yok ama benim dediğim olacak gibisinden bir konuya çok diretti) nasıl üzüldüğümü anlatamam.. Annem dedi at yüzüğü bende ona verilecek kız yok... Ama ben salak çok seviyorum ya herşey hazır düğün ev eşya ne emeklerle 1 yılda ilmek ilmek işledim.. (şimdi o sürece bile bakıyorum da hep benim çabamla onun gevşekliği ile ilerlemiş) El alem ne der? bundan sonra nasıl başkasını severim 7 yılım çöp mü olsun derkeeennnn.. Yaşamam gerekenler varmış ki yaşamışım... Evliliğin bana tek karı 2 çocuğum inanın... 16 yıllık evliliğin de ki sana kattığı hiç mi birşey yok ? Kattığı değil alıp götürdüğü o kadar çok şey var ki yazsam kk top salak listesinde 1. sırada olurum...
Yorumunuzu ilgiyle okudum.. Sizde benim gibi ihanet şiddet hakaret küfür yokmuş o halde bile sanırım evlendiğinize pişman oldunuz. Bu çok sevmek denen şey çoğu şeye kör olmamıza mı sebep oluyor evlenince sanırım gözler açılıyor sevgi bitiyor ve sonrası pişmanlık …

Yorumunuzu ilgiyle okudum.. Sizde benim gibi ihanet şiddet hakaret küfür yokmuş o halde bile sanırım evlendiğinize pişman oldunuz. Bu çok sevmek denen şey çoğu şeye kör olmamıza mı sebep oluyor evlenince sanırım gözler açılıyor sevgi bitiyor ve sonrası pişmanlık …
Çok sevdiğin için hep veren taraf oluyorsun almayı unutuyorsun.. Yılların birikimi, yaşanmışlıklar da saygıyı bitirince kaçınılmaz son gelip buluyor.. Her evliliğin dinamiği farklı , ve kişilerin dayanma gücü, dayanma sebebi farklıdır... O nedenle her evlilik kendine özeldir bence.. Ama sizin tamamen kabul edilemez sebepleriniz var.

Ay kusura bakmayın da Allah'ın sevdiği kuluymuşsunuz, ben sizin yerinizde olsam 5 vakit namaza başlar üstüne şükür namazı kılardım.
İğrenç bir hayata adım atmak üzereyken köprüden önce son çıkıştan çıkmışsınız farkında değilsiniz. .
Siz hazırlıklar ve düğün için üzülüyorsunuz daha çok.
Hiç endişelenmeyin zamanı geldiğinde her şeyin daha iyisini daha güzelini yaparsınız.

Burda açılan eski konular okunabiliyor sanırım ben çok kötüyken arkadaşım burdan benim adıma konu açmıştı bana sizden gelen yorumları okuyup biraz olsun aklımın başıma gelmesini sağlamak için. Ondan tekrar konu açmasını istedim ama bana kendin aç en azından sorulan sorulara kendin cevap ver kendin oku dedi ben konuya senin kadar hakim olamam dedi.

5 yıllık sevgilimle nişanlandıktan kısa süre sonra aldatıldığımı öğrendim hemde uzun süreli yaklaşık iki sene kadar birliktelermis. Olayları tam araştırınca ortaya çıktı. Yani benimle nişanlanırken hayatında başka birisi varmış. Bana karşı eskisi gibi olmadığını içten içe hep seziyordum en ufak kavgamızda hakaretler küfürler yol orda demeler S*** G (Defol) demeler bana karşı değiştiğini söylediğimde sen hastasın demeler. Utanarak söylüyorum ki şiddet de gördüm dört beş defa 🥹 Kalbim paramparça olmasına rağmen her seferinde affettim çünkü çok seviyordum. Sinirle yaptım deyip her seferinde beni ikna ediyordu. Küfür hakaret şiddet herseye katlandım taaa ki beni başka biriyle 2 sene boyunca aldattığını öğrenene kadar. Nefes alamıyorum düğünümüz vardı hayallerim vardı emeklerim vardı.

Beni aldattığı kişi de evlenip ayrılmış 1 çocuklu biriymiş öyle güzel şeyler yazıp öyle güzel konuşmalar yapmış ki ona ben öğrenmesem benimle evlenip yine onunla görüşmeye devam edecekti sanırım. Karadenizliyiz buralarda çoğunluk bekar birinin evlenip ayrılmış biriyle olması bile hoş karşılanmaz aileler istemez bide çocuk olunca hepten karşı çıkılır küçük bir yerdeyiz.

Sanırım benimle o yüzden evlenmek istedi belkide şartları eşitleyip tekrar ona dönecekti. Bu olay ortaya çıktıktan sonra konuşmak halletmek istedi hata yaptım dedi hersey hazırdı aslında ev eşya uzun süreli bir birliktelik olduğu için. Ne yapacağım be düşüneceğim bilmiyorum yarım yamalak anlatmaya çalıştım ağlarken merak ettiğiniz şeyler olursa tekrar yazarım yorumlara .. Bana söyleyeceğiniz şeylere ihtiyacım var. Bu affedilir bişey mi ? Düğün tarihi yaklaştıkça bizi barıştırmaya çalışıyorlar 🥹

‼️ Sizce ailesi o kadını kabul etmez diye mi benimle evlenmek istedi evin tek çocuğu bilindik esnaf bir aile . O kadın onu bırakmadığı sürece de bırakmaz onu değil mi vazgeçmez. Olan bana oldu 🥹

Çok sevdiğin için hep veren taraf oluyorsun almayı unutuyorsun.. Yılların birikimi, yaşanmışlıklar da saygıyı bitirince kaçınılmaz son gelip buluyor.. Her evliliğin dinamiği farklı , ve kişilerin dayanma gücü, dayanma sebebi farklıdır... O nedenle her evlilik kendine özeldir bence.. Ama sizin tamamen kabul edilemez sebepleriniz var.
Tüm yorumlari okuyamadım fakat şunu söyleyebilirim ki sizden çoktan gitmiş birşey için anlamsızca çaba gosteriyorusnuz dövmüş aldatmış vs.birde su yönden bakın affettinjz evlendiniz bu adam hep kıyas yapacak sizi begenmiyecek çünkü aklı başka yerde aşağılayacak sizi birde çocuk olacak birde onun ailesine hizmet hürmet olacak ve değer kıymet sevgi gormiceksiniz tüketecek sizi en sonunda da sizi suçlayacak aklınızı başınıza alın ve kendinize yakışanı güçlü olmayı seçin emin olun ki geçecek birgün gelecek ve iyiki bitmiş diyeceksiniz sevgiyle kalın

Bunların aynısını kardeşinizin veya arkadaşınızın size anlattığını düşünün . Ne diyeceksiniz onlara

barıştırmaya çalışan insanlar mi var? yaziklar olsun onlara. onlar yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek tipte insanlar belli ki...insanlarda ahlaki değer kalmamış. buna bile barış diyorlar. niçin? çok daha ağır olaylar yaşamanı seyretmek için mi? Allah kahretsin bu tarz insanları...tek söyleyeceğim bu

Şu yorumu okuyunca çok ağladım. Neden ben b kadar güçlü olamadım dik duramadım kendimi bu kadar ezdirdim bi başkasına tercih edilmek öyle zor birşeymiş ki .. Öğretmenim cahil biri de değilim ama bana neler oldu bu hale nasıl geldim inanın bilmiyorum aklım almıyor kalbim almıyor. Ve en kötüsü herseyi yaşadık senelerce herseyin ilkini onunla yaşadım beni aldatırken bile benimle birlikte oluyordu bi insan sevmediği birine nasıl dokunur 🥹🥹
Öğretmenim cahil biri değilim derken okuyamayan insanlara bir nevi cahil demişsiniz ben ilkokul 5 ten sonra okuyamadım okutmadi babam ama hiç cahil biri olmadım okumakla cahilik bitmiyormus demekki şu forumda kaç konu okudum bunu anladım nasıl böyle kendinizi ezdirebiliyorsunuz hemde öğretmenken kendi ayaklarınızın üzerinde durabiliyorken aşktan gözünüz kör olmus diyecektim ama aşk böyle bişey değil insan birinin dış görünüşünden hoşlanır sonra konuşmaya başladığında onun davranışlarına merhametine iyi insan oluşuna aşk olur bu kişi size hakaret ediyor hemde bir kerede değil üstüne size el kaldırıyor ve sizin o kişiden nefret etmeniz ayrılmanız gerekirken hala sevgili olmaya ve ileriye götürüp nisanlanmaya kalkiyorsunuz ve aldatinca anca ayrılma fikri aklınıza geliyor ne diyeyim bilemedim şuan da hala affetmeyi düşünüyorsunuz saçmalamayın artk silkelenin kendinize gelin bu adamla geleceğiniz belli kendinize bu reva görüyorsunuz ilerde doğacak çocuklarınızı düşünün böyle bir adamdan ne koca ne de baba olur o adam ve millet sizi değil masrafı düşünüyor elalem ne der diye konuyu kapatıp evlenmenizi istiyorlar kimsenin sizi düşündüğü yok siz kendinizi düşünün bari evlenince şiddette küfürde daha çok artar sevgilikte böyle davranın biri evlenince daha beterini yapar lutfenn aklınızı başınıza alın

Bunu affetsen ilerde başkasina sarar. Belliki bazi duygulari bitmiş disarda hareket aramiş. İkinizi de sevdigini dusunmuyorum. Birinizi sevse digerinden ayrilirdi. Ruhu or... Anlıyacagım. Hemen ayril bi de sadaka ver belli ki dua almissin birisinden kimse aldatilmak icin evlenmez, sen de!

Şu yorumu okuyunca çok ağladım. Neden ben b kadar güçlü olamadım dik duramadım kendimi bu kadar ezdirdim bi başkasına tercih edilmek öyle zor birşeymiş ki .. Öğretmenim cahil biri de değilim ama bana neler oldu bu hale nasıl geldim inanın bilmiyorum aklım almıyor kalbim almıyor. Ve en kötüsü herseyi yaşadık senelerce herseyin ilkini onunla yaşadım beni aldatırken bile benimle birlikte oluyordu bi insan sevmediği birine nasıl dokunur 🥹🥹
Sen birliltelik yasadigin icin ve duyulacagindan korktugun icin mi ayrilamiyosun?

Bana karşı eskisi gibi olmadığını içten içe hep seziyordum en ufak kavgamızda hakaretler küfürler yol orda demeler S*** G (Defol) demeler bana karşı değiştiğini söylediğimde sen hastasın demeler. Utanarak söylüyorum ki şiddet de gördüm dört beş defa 🥹 Kalbim paramparça olmasına rağmen her seferinde affettim çünkü çok seviyordum. Sinirle yaptım deyip her seferinde beni ikna ediyordu. Küfür hakaret şiddet herseye katlandım taaa ki beni başka biriyle 2 sene boyunca aldattığını öğrenene kadar.
Aldatmaya gelene kadar ohooooo bin kere ayrilms olman lazimdi. Insan kendine bu kadar eziyet etmek hic kendi kiymetin yok ya senin kendi gozunde. Ha adam gelse dese ki ben ettim sen etme bitti gibi hadi gel evlenelim (ki ona bile gerek yok belli ) kosarak affedeceksin. Gercekten cok uzuluyorum , boyle konular cok fazla var ve umarim cogu faketir. Evlenmek icin evlenilmez arkadasim. Gercekten sana hayat arkadasi olabilecek birini bul.

Erkekler icin sexin duyguyla alakasi yok cogu icin yani. Ihtiyacmis ya onlarin ki . Bedava sex iste . 2 farkli kadinla oh mis .

X