Makyaj Yapmayan Varmi benim Gibi

valla nerdeyse 13 yaşından beri (tabi annemden gizli gizli o zamanlar) makyaj yapıyorum. ilk makyaj malzememi orta okuldayken aldım. yine de kokoş bir kadın sayılmam. her zaman "makyaj yapmamış" gibi makyaj yapabilmek için uğraşırım. o yüzden hazırlanmam biraz uzun sürer, herkes hoş göründüğümü ve doğal olduğumu söyler. belki o sırada da yüzümde hemen hemen icad edilmiş bütün makyaj malzemelerinden bulunmaktadır. (pudra, allık, far, rimel, ruj vs hepsi.)

bence makyaj yapmak sadece iyi görünmektir. solgunken bazen bir allık bile sürsen bu kafidir. aynaya bakınca iyi hissetmek bir kadın için çok önemlidir.

arkadaşın biri nişanında sadece bir kalem çektiğini söylüyor..nişanlısı da çıkar demiş :) ne yani makyajsız bir nişan gecesimiydi? böyle bir şey hayal edebiliyormusunuz?gel de inan..mübalağa mübalağa mübalağa..

dengesizlik değilde ilgisizlik canıms anırım.ama ben olsam yapardım.evlisin bence yap...eşine farklı görünürsün hem değişiklik olur.ben en basitinden markete giderken bile alıyorm bi nıvea sürüyorm renksiz durmasın dudaklarım diye sen neden sürmüyorsun ki.insan a herşey gençliğinde yakışır kıyafette makyaj da öyle..ilerde istersin ama yaşın geçer yakıştıramassın kendine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…