Makyaj Yapmayan Varmi benim Gibi

bnde hiç yapmıorum diyemem ama çok az yapıorum hafif bi allık,rimel,hafif bi ruj o da ruh halime göre.mesela gözüme kalem çekersem dudağıma ruj sürmem weya rujum koyu olursa makyaj yapmam ztn doğal daha güsel,ama cilt rengim daha açık dursun die bebe pudrası sürüorum hafifçe onu da siteden öğrendm ztn :enbuyukkk:

sadece kalem çekiyorum gözüme, dudagıma da nivea'nın nemlendiricisi. o kadar. zaten öğrenciyim ve üniversiteye çok makyajlı gidenleri sevmem. hayatımda fondotenim olmadı. :) bazen sivilce çıksa bile sürmem. allık çok özel günlerde.

bende hiç ama hiç yapmıyorum çok özel bir gün olursa öle zaten alerji yapıyor rahatsız oluyorum demek ki hiç yapmayan bi ben değilmişim iyi bariyerimseniben

eskiden yapmazdım zaten beceremezdim de ama yakın zamandan beri merak saldım makyaja:eek:

fondöten,pudra ve far hariç herşeyi sürüyorum suratıma ve daha mutluyum böyle keşke zamanında yapmaya başlasaymışım makyajısırnaşık şey

ben fondöten far pudra türü şeyler kullanmam ama göz kalemi - artık sürme tercih ediyorum, maskara, allık ve nivea lipstick olmadan sokağa çıkmam

bende allık göz kalemı,mascara,ruj veya parlatıcı kullanırım.özel günlerde pudra ama mascarasız çöp atmaya,bakkala bile gitmem.

bende allık göz kalemı,mascara,ruj veya parlatıcı kullanırım.özel günlerde pudra ama mascarasız çöp atmaya,bakkala bile gitmem.
bende aynen maskrasiz hic biyere cöpe bile gitmemsırnaşık şey ..maskara ve sürme benim her allahin günü yaptigim sey...fazlasini yapmiyorum

Makyaj yaparım ama boyanmam :1closedeyes: ikisi arasındaki fark çok önemli bence şahsen en güzel makyajın sanki makyaj yapmamış gibi olması gerektiğine inanıyorum a.s özel gün ve gecelerde kıyafete uygun renk bir far veya pırıltılı bir allık olmazsa olmaz tabii ama onun dışında günlük hayatta ben sivilcem vs. varsa onu gizleirm alt kirpik dibime inceik bir kalem çekerim rimel ve pembe tonda bir allık kullanırım belki de birazcık kıyafetimle uygun renkte far veya doğal toprak tonlarıdan bir göz makyajı :asigim:son olarak da nude bir parlatıcı :lepi: yani makyaj yaparım ama boyanmamyerimseniben

allık, rimel, ruj kullanmak zaten makyaj yapmaktır ki :roflol:
ben sadece göz kalemi sürerim, o da akar gider :)) başka bişe kullanmıyorum.
ama özel gün-gecelerde ben de rimel ve allık sürerim.

fondoten ve pudra dışında tüm makyaj ürünlerini kullanıyorum valla, kaş maskarası falan da dahil :roflol: :lepi:
bazen far sürmem (bazen derken acil dışarı çıkcaksam zamanım yoksa, ya da iddalı 1 renk ruj sürdüysem:jeyyar:), ama onun dışında, rimel, kapatıcı, ruj, allık, göz kalemi mutlaka kullanırım. hihoyyyt
makyaj yapmayı çok seviyorum ki ben :icecream:

fondoten ve pudra dışında tüm makyaj ürünlerini kullanıyorum valla, kaş maskarası falan da dahil :roflol: :lepi:
bazen far sürmem (bazen derken acil dışarı çıkcaksam zamanım yoksa, ya da iddalı 1 renk ruj sürdüysem:jeyyar:), ama onun dışında, rimel, kapatıcı, ruj, allık, göz kalemi mutlaka kullanırım. hihoyyyt
makyaj yapmayı çok seviyorum ki ben :icecream:

ooowww kuzum, sen yap zaten. beceriklisin bu hususta yerimseniben hemi de çok yakışiyi =))
ben belki de ortam gereği alışık değilim makyaja ama göz kalemi sürerim mutlaka :))

evde makyaj yapmıyorum bu arada evden pek çıkmıyorum mirmirmirmiro yüzen bu ara makyaj yapmıyoum kaydirigubbakcemile3ama üniversitedeyken makyajsız asla okula gitmezdim sonra işe başladım aynı şekil makyajsız bir gün okula gitmrdim valla bir buçuk yıl bir ilçede çalıştım saat sabah 5 te yolalra düşüyodum o saate kahvaltı yapmıyodum makyaj yapıp çıkıyodum evden fondoten ve pudra kullanmıyorum genelde ama göz makyajı allık ve rujsuz asla olmaz mesela evdeyim eve biri gelcek yüzümü reklendirmek amacıyla allık ve ruj sürerim
toprak tonları yada gri siyah seviyom göz makyajında allıkta pembe rujdada pembe kırmızı severim çok abartı durmaz makyajım iş arkadaşlarım falan çok beğenir sade yapıyosun falan derler amaa ,ilk makyaj yaptığım zamanlar liseden yeni mezun olmuştum 17 yaşında falandım lens falanda kullanıyodum çok abartıl makyaj yapardım her rengi kullanırdım dudaklarım hep kırmızıydı ne günlerdi beeeee:)kötükedihüso

Birrimel birde göz kalemi yetiyor bence allık ve ruj ALLLAHtarafından var zaten daha ne isteyeyimki.

keske bende sizin gibi olsamda disari cikarken adami agac etmesem ama su varki makyaj yapmazsamda hasta gibi gorunuyorum zaten beyaz tenliyim ruh gibi olunca galiba mecburiyetden yapiliyo

bende sendenim canım makyaj malzemelerim vardır ama bende kullanmıyorum.
bikez olsun fondoten ve allık sürmemişimdir isterse özel gün olsun sevgilimin yannına gidince bile sürmem:)
bi kalem bi rimel yetio ..

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de makyaj yapmayanlardanım. üşeniyorum mu yoksa yüzümde kozmetik olması beni rahatsız mı ediyor bilemiyorum ama bu yaşıma geldim kendime ait fondöten, allık ve rimelim bile yok. ama tabi bakımlı ve kendine vakit ayıran kadınlara da imreniyorum. benim vazgeçilmezlerim dudak balmı ve parfümlerim bayanssulusmile

Ben dışarı çıkmadan mutlaka makyaj yaparım, çok da keyif alırım makyaj yaparken kendimi şımarttığımı hissederim...makyajda önemli olan nereleri vurgulayacağınızı bilmek benim için gözlerim ve elmacık kemiklerim :)))
Bu yaşlarda bakımlı ve güzel olmayacaz da ne zaman olacaz? bayanssulusmile

X