Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım Avon fondteninden memnun musn ?

canım açıkçası onu yeni aldım henüz kullanmadım..zaten fondöten ancak düğüne falan giderken sürüyorum.sadece pudra kullanıyorum..Ama maybelline fond.çok güzel tavsiye ederim.Birde avonun o fondöteninden kullananlar çok memnunlarmış bende ondan aldım..

anLadım tatLım bende hiç pudra fondten kullanmam annem kzııyooo mahvetcen cildini diee kaydirigubbakcemile3

haftaya da düğn var ve benm fondtenim yoookkk (
e makyajı güzel yapsan da yüz boş kalınca pek güzel durmyooorrr (

ama annem hala ısrarla alma diyorr ( biri bakınca suratınaa bak ne kadar kusura var ki kapatmaya çalışıyor diceek diioo (

acaba doğru mu sölüyoo yoksa almamam için mi sölüyo anlamadım kaydirigubbakcemile3

canım bencede fondatene gerek yok cildini şimdiden yorma sakın. biraz pudra kullanırsın yeter bence

göksucum yaş kaçtı canım senin ufaktı deme ben 25 yaşındayım hala fondotenmiş pudraymış kullanmış değilim hiiiç şimdiden cildimi kapatıcam diye uğraşma bu sıcakta hiç çejkilmez ben hiç düğünlere özel günlere kullanmıyorum güzel bir makyaj yapıp allıkla tamamlayabilirsin bence anneni dinle :))))) ne güzel yönlndirioyor seni ileride istersen mineralli fondoten alırsın bende denemeye başlıyorum yeni :)

Göksucum bende kullanmam normalde pudra falan ama cildim o kadar beyaz ki ölü gibi duruyorum sürmeyince :)) o yüzden mecbur kullanıyorum.ama gerek yoksa senin kullanmana bencede kullanma.Çünkü çok zararlı.hele fondöten..bu sıcaktada hiç çekilmez.pudra da çok kırıştırıyomuş cildi.Ama illa kullanırım pudra diyorsan pudra al fondöten kullanma

çok teşekkür ederimm canımcımm evet yaşım küçükk 18im zemuszemus
sıcakta çekilmediğini biliyorum bugüne kadar hiç de sürmedim cildimee ama hani özel günlerde sürim die almayı düşünüyodum ama vazgeçtimm annem ve siizn sayenizdee canlarımm

benim böyle ablacıkLarım oLduğu süreceee ne yaşlanırım ne de hata yaparımm opuyorumnanaktan

son kararı verdimmm cancaaazımm

sadece allık kullanıcaam en doğrusunu söylüyorsunuzz...

zaten ben şimdi öyle fndten felan sürseemm doğallıktan eser kalmazz (

en iyisi güzel bir göz makyajı allık ve ruj :))

çok seviyorum sizleriii opuyorumnanaktan beni doğru yola itiyosunuzzz kaydirigubbakcemile3

canım illa beyazım ölü gibiyim diyorsan mineralli ürün al bu id nin falan onlar zararsız ve yüzündeyken bile yatabilirsin çıkarmak zorunda değilsin yani :) bende onlara başlayayım diyorum bene beyazım çünkü :))) bu arada çok beyazım diyorsan güneş kremide kullanman lazımmış ve onu bile çıkarmak için makyaj temizleyici yağ kullanmak gerekiyormuş daha neler öğrenicez bilmiyorum :)))

hıhhh eferin ablalarını dinle keike bende senin yaşındayken farketseydim buraları :))) neyse bunada şükür güzel bir allık doğak bir ruj veya glos bide göz makyajı yeter bence sana
bu arada yabancılar bile düğünlerinde o kadar ağır makyaj yapmıyolar kapatılacak çok bişey yoksa bende doğallıktan yanayım valla

yok be ablacımm ne sivilce ne bişyy hiçbişey yok cildmdee .. ama ben kuurntu ediyordm iştee kaydirigubbakcemile3

tamamdır mesaj alındıı .. Her zamn her yerde DoğaLLık bizimLeee :lepi:

yeni sLoganımızz buu kaydirigubbakcemile5

eeee sende göksucum yuh yaneeeeeeee madem bişi yok neyi kapatcan zaten öillet seninki gibi cilt elde edeyim diye kullanıyo bunları senin düşündüklerine bak

ben çoookk önceden eklemiştim makyaj malzemelerimi ama
bir o kadar daha aldım ve çoğusunu yenilediğim için
bi daha foto koyasım geldi:kedi:

kontes hepsi çok gzel canım orada arada siyahlı grili bir far paleti gördüm golden rose herhalde o ben yıllarca kullandım o ürünü ve çokta memnun kalmıştım Adanada bulabilirsem alayım bak şimdi görünce aklıma geldi :)

saolasın kuşum,evet golden rose o
geçen yaz bim'e set gelmişti
ruj,kalem,oje ve far paleti şeklinde
ruju farı duruyo ama diğerlerini kullanmıyorum nerde bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

daha yenileri de mi var masanda yer kalmamış kuzu kaydirigubbakcemile3

daha yenileri de mi var masanda yer kalmamış kuzu kaydirigubbakcemile3
masayı da yenileriz hehehehkaydirigubbakcemile3
şaka bi yana gerçekten artık kendime dur demem lazım
ama resmen elimde listem var daha bunlar bunlar alıncak diyeeyvahedigeldismile

daha neye ihtiyacın olabilir ki tatlım her şeye sahipsin maşallah kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…