Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dimi canım ya kapatıcı falan birden fazla alınmaz ama oje ruj gloss tarzı şeyler renk renk alınabilir şeyler ben de dayanamıyorum onlara boshayallersmile

kontescim sana 2.donut diyebilirmiyim acebaaaaaaaaaaaaa
yuhhhhhhhhh kızım bi dur bi durrrrrrrr bu kadar şeyi koyacak yer yok kızzzzzz o kadar ojeyi napıonnn bi kereee kullanıonmuuu enem kız sen evlenince herifi batırırsın hahahaha kokoş seniiii
güle güle kullan canım benim yenilerini alma bitir önce

eeee sende göksucum yuh yaneeeeeeee madem bişi yok neyi kapatcan zaten öillet seninki gibi cilt elde edeyim diye kullanıyo bunları senin düşündüklerine bak :p

tatlım doğru sölüyorsun ama ne bilim iştee salaklığım tutuyo bazennn kaydirigubbakcemile3

bebeğimmmm benimmm
opuyorumnanaktan

tşkrler göksucum bnde bugün avondan ufak minik rujlardan aldım ............bu arada mavicim sol baştan 2. rujuna bayıldım numarasını ve markasını öğrenebilirmiyimmm ... şu she kavun renkli rujundanda herkeşte var ya:))))maşallahh
bende bu günki aldıklarımı koyarım birazdan sizlere

fotoraf0923.jpg
bugünkü eve makyaj malzemelerinle dönüşüm:))kaydirigubbakcemile3

kontescim sana 2.donut diyebilirmiyim acebaaaaaaaaaaaaa
yuhhhhhhhhh kızım bi dur bi durrrrrrrr bu kadar şeyi koyacak yer yok kızzzzzz o kadar ojeyi napıonnn bi kereee kullanıonmuuu enem kız sen evlenince herifi batırırsın hahahaha kokoş seniiii
güle güle kullan canım benim yenilerini alma bitir önce
heheheh kandırıom herifi şimdidensempatiksalakcinni
doyayım diye alıyorum şimdi , ilerde almıcam diyorum:kedi:
gerçi o da benden beter oldu,sıkıldığımda 'alışwerişe çıksana' diye gaz veriyor kaydirigubbakcemile3

dimi canım ya kapatıcı falan birden fazla alınmaz ama oje ruj gloss tarzı şeyler renk renk alınabilir şeyler ben de dayanamıyorum onlara boshayallersmile
eed kuşum aynen öyle vallahi
oje,ruj konusunda resmen ton farkına kadar gidiyor olay sempatiksalakcinni
'pembem çok ama bu tonu yoktu,alayım bari:asigim:'
kaydirigubbakcemile3

Kontess'm müthişsiinnn şooookk oLduummm ağzım açık kaldıı bende de oje çokturr

güzel ama oje yaa ben çok seviyorumm sende cıvıl cıvıl oldğun için..

yakışır kontess'imee kaydirigubbakcemile3

hahaha kontescim pek şanslısım o zaman :)))) bende benimkiyle beraber çıkıyorum ama makyaj malzemesi alımında olmuyo o zaman sıkılıyooo :KK43:

kontescim ürünlerine bayılddııııııııııımmm özellikle ojeleree:KK70::KK70: bi sorum olcak 3. resim galiba ruj ve glossların olduğu kalpli bi kutu var golden lady gloss var yanılmıyorsam nerden aldın aceba bnmde var 33 numara altın rengi bitmek üzere:KK43:( ve hiçbiyerde bulamıyoruumm en sevdiğim glossum ya yardımcı olsn çok sivincem valla:KK70:D

kontescim ürünlerine bayılddııııııııııımmm özellikle ojeleree:KK70::KK70: bi sorum olcak 3. resim galiba ruj ve glossların olduğu kalpli bi kutu var golden lady gloss var yanılmıyorsam nerden aldın aceba bnmde var 33 numara altın rengi bitmek üzere:KK43:( ve hiçbiyerde bulamıyoruumm en sevdiğim glossum ya yardımcı olsn çok sivincem valla:KK70:D
merciii :kedi:

bunu mu diyosun kuşum???

valla burda standı olan bi mağaza var,ordan almıştım...
renk veriyo sandım da aldım hatta ama vermiyor sinir olmuştum o yüzden alsanaalsanasmile

kontes'cim Cecile ler yan yan duruyolar valla hehehhe aklinialirimsmile
ürünlerin çok güzeller yavrum güle güle kullan hepsini
opuyorumnanaktan

bayanseymaa canımmmm süpeeeeeerrr şeylerin vaar ojelerinin rengi de çok hoşşmuş bebeğimmm

minik rujlarını da gördümm güle güle kullan hayatımm :))

bayanseymaa canımmmm süpeeeeeerrr şeylerin vaar ojelerinin rengi de çok hoşşmuş bebeğimmm

minik rujlarını da gördümm güle güle kullan hayatımm :))

----tşkrler bebeğim millette neler var akannehirben çok alıyom diye millett:hulya: söyleniyo boshayallersmilekaydirigubbakcemile

X