Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kızLar bunlar makyaj maLzemelerimin bi kısmııı

hepsini çekmeye fırsat yok kiii ojeler felan da duruyooo onları da başka bi zmaana artık kaydirigubbakcemile2

evet tatLımm ama allık olarak kullanıyoruum kaydirigubbakcemile3

öyle fondten pudra kapatıcı felan hiç kullanmam

Memnunmusun pekı cnmm bende sıparıs verdımde ondan..

tatLımm rengi birazz koyuuu açıkcası pudra olarak kullanamadım .. arap gacıları gibi oldumm kaydirigubbakcemile3

o yüzden allık olarak kullanıyorum eğer esmersen cildine uyar canımcımm

anladımm cnmm.. son sorum bu shelerın ufak dudak parlatıcılarını nerde buluosun ıstanbuldansın sanırım.

evet tatLişim ıstanbuL'dayım kozmetik ürünleri satan yerlerde rahatlıkla bulunuyor ..
T-shop'da da var Kadıköy'de ama küçük kozmetikcilerde de var

zor bulunmuyor yaniii :))

bunlarda benim eyelinerlarım ama en çok siyahı seviyorum siyah her kıyafetle uyum sağlayabiliyoryerimseniben

GÖKSU canım avonun color trend farlarından memnunmusun ? nasıl bi yapısı var toz gibimi yoksa parlak ? yada kremsimi :1closedeyes:

tatLımm öyLe kremsi değil çok bi parlaklığı da yok

ben memnunumm canımm simli farları pek sevmiyorum ..

Kızlar hepinizin maşallah çok güzel şeyleri var.dayanamadım bende ekleyeyim dedim.

parfümler..

makyaj paleti ve 2 tanecik far...

pudra , fondöten ve allıklar

rujlar ve glosslar

kremler

makyaj temizleyiciler

mavi çok güzel görünüyorlar kaydirigubbakcemile2

maviciiimmm paletinn çk hoşuma gittiii :kedi:

rujların da bir o kadar harikaa ..opuyorumnanaktan

mavi cicilerin çok güzel az olsun öz olsun ben 3ay önce bir atma operasyonu yaptım ne var ne yok fırlattım :):)şimdi sadece kullanıcağım ürünleri alıyprum bitmedende bişey almıyorum :):)dayanabildiğim kadar

bu arada celebre yi çok severim yaz için çok güzel hafif bir koku :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…