Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
----tşkrler bebeğim millette neler var akannehirben çok alıyom diye millett:hulya: söyleniyo boshayallersmilekaydirigubbakcemile

evet tatLım gerçekten KK hanımlarıı kozmetik deLisi kaydirigubbakcemile3

benim de hiçbirşeyimm yoookk melekkk :gitme: bunları görünce anLıyoruum

evet tatLım gerçekten KK hanımlarıı kozmetik deLisi kaydirigubbakcemile3

benim de hiçbirşeyimm yoookk melekkk :gitme: bunları görünce anLıyoruum

çok makyaj iyi değilki ama zaten 3 seneye okadar malzeme kullanılamaz vedee tarihleri geçince cilde zararları olurboshayallersmile

ooiiyy bu çok güzel bi diLekk kraLiceemm kaydirigubbakcemile3

cümlemizee diyeliimm kaydirigubbakcemile5

canım kusura bakma ancak cevap verebiliyorum.o ruj golden rose no suda 221.çok kalıcı tavsiye ederim.

bi evlen canım sinir krizlerin hiç bitmez hele eşininde dengesi bozuk bir ailesi varsaaa alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile

tatLım benimm yaa onlar öyleyse sen sakin olmaya çalış başka türlü yürümez kii :gitme:

sakinn ol derin nefes al sinirlenincee susuyorum de geçer biter meleğimm opuyorumnanaktan

tatLım benimm yaa onlar öyleyse sen sakin olmaya çalış başka türlü yürümez kii :gitme:

sakinn ol derin nefes al sinirlenincee susuyorum de geçer biter meleğimm opuyorumnanaktan

thank you baby opuyorumnanaktana.s.

merciii :kedi:

bunu mu diyosun kuşum???

valla burda standı olan bi mağaza var,ordan almıştım...
renk veriyo sandım da aldım hatta ama vermiyor sinir olmuştum o yüzden alsanaalsanasmile

evett canım bunu diyorum ama bnmki ztn hediye olduğu için renk vermesine fln bakmamıştım ama çok seviyorum rengini sende izmitteymişsn tüh

Son düzenleme:
geçen gün makyaj çantalarımı yıkamıştım
tatile gidicem diye mis olsunlar istedim
buraya da ekleyesim geldiii:kedi:
götüreceğim malzemeler nasıl sığacak bunlara bilemiyorum :bbo:

aman kontes ne cici onlar öyle de canım benim bunlara sığmıcak kadar ne alıcan yanınakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…