madde kullanımı sırasında gebe kalınabilir mi

beni düşünmeniz o kadar mutlu etti ki beni
çok tatlısınız allah size ve sevdiklerinize uzun sağlıklı ömürler versin
Düşünürüz tabi ki. Biz de gectik o yaşlardan ve bizlerin de evlatları var.Liseyi tamamlayıp üniversite kazanmış olman bile cok güzel bi durum. Geleceğin sana getireceği çok güzel günler var.Vazgecme lütfen.

Aman kalmasın, bizim etrafımızda çok mu insan var sanki. Yaş geçtikçe zaten azalıyor o insanlar, okul bitiyor, herkes evlenip dağılıyor. Sorsan sık sık konuştuğum arkadaşım 5’i geçmez yani. Üniversite arkadaşlarını bile belki görmeyeceksin bir daha, kimsem yok diye kendine üzüntü yaratma.

Sende çok iyi bir insansın, çok teşekkür ederim sende hep güzel anılar biriktir inşallah bundan sonra.🙏💕 Bak kendin için çabalamaya çalışıyorsun. Lütfen kendini kurtar ablacım, geç değil en önce sevgilini bırak
çok teşekkür ederim önerilerin için abla allah razı olsun

Senden de canım benim, rabbim yardımcın olsun inşallah. Bak şimdi koy telefonu git abdest al, 2 rekat namazını kıl dua et. Hepsi internette yazıyor. Fetih suresi bir şeyi başarmak konusunda çok şifalı.oku her gün 2-3 tane, inşirah suresi kalp ferahlığı veriyor diye biliyorum oku onu da.

Sen iyi bi insansın, değerlisin akıllı ve güzel bi kadınsın. İstesen şuan sil baştan yapabilir yeniden doğurabilirsin kendini. Anne babandan yardım iste bırakmasınlar seni. Konyaya onları da götür okula carsıya pazara heryere annenle git.

ben zaten çocuk istemiyorum benim kendime bakacak mecalim yok hiçbir çocuk uyuşturucu bağımlısı bi anne istemez
Çok üzüldüm senin için 😔 Bilmiyorum ne denir hangi söz seni bu bataktan alır çıkarır ama keşke sana bir faydam olsaydı. Keşke canının kıymetini bilseydin. Eminim sen de her şeyin farkındasındır. Ama bağımlılık işte. Öyle kolay mı kurtulmak. Rabbim seni kurtarsın diye dua edebiliyorum sadece 💔 😔

2 seçeneğin var ? Yerinde olsam 2 seçerdim

1 madde kullanmaya devam
2 ömür boyu psikiyatri ilacları kullanmak

Maddeye bagımlı olacağına doktorun yazdığı ilaçlara bagımlı ol. Enazından daha güvenilir
Pislik içinde yaşayan pislik içinde ölür güzelim. Bu şekide ölmek isteyecegini sanmıyorum. İyi geceler 👋

X