madde kullanımı sırasında gebe kalınabilir mi

Bu gece sana dua edeceğim. Allahım seni bu pislikten kurtarsın, hayata tertemiz başla. Ve tüm o pis çevreni sil at. Adres tel her şey değiştir
allah senden razı olsun çok teşekkür ederim allah yolunu bahtını açık etsin ❤️

Gerçekten öyle maalesef.. ben en son çocuğuna benimkilerin eşyalarını götürmeye gittiğimde görmüştüm. Yok yani konu sahibinin yazdıklarını söylüyor da duruyor. He, çocuğuna iyi davranıyor iyi bakmaya çalışıyor ama para yok ki. Şey olarak söylemiyorum yanlış anlaşılmasın ama ben kıyafet götürmesem çocuğun ayağı sırtı çıplak. Pişik olmuş çocuğun kıçı kıpkırmızı yavrum acıdan duramıyor hametan alacak parası yok sağ olsun eşim gidip aldı eczaneden ateş düşürücü, krem falan verdik işte doktor yazarsa alamayacak çünkü. Rabbim bu belayı üreteni de satanı da kahretsin inşallah gerçekten çok çok kötü, Allahım evlatlarımızı korusun🤲
allah yardımcısı olsun çok zor

Ölüp gidicen bari korun. Allah gerçekten yardım etsin ne kadar normalleştirilmiş bu durum ya
sosyal medyada görünen sadece %25 i ülke çok kötüye gidiyor arkadaşımın sevgilsii eroini enjekte ederken damar tıkanıklığından patlamıştı bacağı

çok teşekkür ederim annem babam öğretmen bana çok yardımcı olmaya çalıştılar ama faydası olmadı öğrencileriyle ilgilenmekten bana zaman ayıramadılar ben bu duruma düştükten sonra denediler ama olmadı
Ne güzel eğitimci bi ailen var, eminim seni anlayabilirler seninle bağımlılığın için mücadele edebilirler. Bu şeyi bırakan temizlenen birilerini duydun mu? Cevrende bunu ben başardım sen de yapabilirsin diyen oldu mj?

sosyal medyada görünen sadece %25 i ülke çok kötüye gidiyor arkadaşımın sevgilsii eroini enjekte ederken damar tıkanıklığından patlamıştı bacağı
Gerçekten çok üzülüyorum bu kadar zalim nasıl olabilir insan kendine ya. Bak gencecik kızsın hayatının başındasın kurtul bundan bırakamıyorum çok zor deme. Yoksa çok yaşamazsın.

Ne güzel eğitimci bi ailen var, eminim seni anlayabilirler seninle bağımlılığın için mücadele edebilirler. Bu şeyi bırakan temizlenen birilerini duydun mu? Cevrende bunu ben başardım sen de yapabilirsin diyen oldu mj?
başaran bize birdaha sokulmaz ki korkar geri dönerim canım çeker diye

inşallah bırakıcam çok zoruluyorum kendimi allahın da izniyle başarıcam teşekkür ederim güzel kalbin için ❤️

Ne demek kuzucum ya çok üzüldüm çok küçüksün keşke daha fazlası gelse elimden. Bol bol dua oku, inşirah, ayetel kürsi. Mesela bölümünle ilgili dersleri izle, dil öğrenmeye çalış. Bi uğraş bul kendine, durduğun yerde aklına gelir.

Gerçekten çok üzülüyorum bu kadar zalim nasıl olabilir insan kendine ya. Bak gencecik kızsın hayatının başındasın kurtul bundan bırakamıyorum çok zor deme. Yoksa çok yaşamazsın.
deniyorum ama sürükleniyorum

Ne demek kuzucum ya çok üzüldüm çok küçüksün keşke daha fazlası gelse elimden. Bol bol dua oku, inşirah, ayetel kürsi. Mesela bölümünle ilgili dersleri izle, dil öğrenmeye çalış. Bi uğraş bul kendine, durduğun yerde aklına gelir.
bırakmaktan korkuyorum bıraktığım zaman ağrıdan duramıyorum öyle bi ağrı vuruyor ki belime bacaklarıma kollarıma kıvranıyorum

bırakmaktan korkuyorum bıraktığım zaman ağrıdan duramıyorum öyle bi ağrı vuruyor ki belime bacaklarıma kollarıma kıvranıyorum

Bak, ben normal doğum yapmadım ama normal doğum yaparken bile vücutta inanılmaz acılar yaşıyormuş insan. Sende kendini yeniden doğuracaksın, o ağrılar onun için. İnsanlar üçer beşer doğuruyor yahu o acıyı unutup, sen kendin için yeni bir ben dünyaya getireceksin o ağrılara değmez mi?

başaran bize birdaha sokulmaz ki korkar geri dönerim canım çeker diye
Yani başaranlar var bu imkansız değil. Sen de yapacaksın bunu. Ne güzel ailen bölümün var ve genceciksin hayatının baharındasın. Lütfennn lütfen kararlı ol, gerekirse annen ve baban olmadan sokaga cıkma söyle seni bırakmasınlar banyoya bile annenle gir.

Bak, ben normal doğum yapmadım ama normal doğum yaparken bile vücutta inanılmaz acılar yaşıyormuş insan. Sende kendini yeniden doğuracaksın, o ağrılar onun için. İnsanlar üçer beşer doğuruyor yahu o acıyı unutup, sen kendin için yeni bir ben dünyaya getireceksin o ağrılara değmez mi?
değer de işte korkuyorum kimsem kalmadı çok iyi bir insansın allah yüzünü hep güldürsün

Yani başaranlar var bu imkansız değil. Sen de yapacaksın bunu. Ne güzel ailen bölümün var ve genceciksin hayatının baharındasın. Lütfennn lütfen kararlı ol, gerekirse annen ve baban olmadan sokaga cıkma söyle seni bırakmasınlar banyoya bile annenle gir.
beni düşünmeniz o kadar mutlu etti ki beni
çok tatlısınız allah size ve sevdiklerinize uzun sağlıklı ömürler versin

değer de işte korkuyorum kimsem kalmadı çok iyi bir insansın allah yüzünü hep güldürsün

Aman kalmasın, bizim etrafımızda çok mu insan var sanki. Yaş geçtikçe zaten azalıyor o insanlar, okul bitiyor, herkes evlenip dağılıyor. Sorsan sık sık konuştuğum arkadaşım 5’i geçmez yani. Üniversite arkadaşlarını bile belki görmeyeceksin bir daha, kimsem yok diye kendine üzüntü yaratma.

Sende çok iyi bir insansın, çok teşekkür ederim sende hep güzel anılar biriktir inşallah bundan sonra.🙏💕 Bak kendin için çabalamaya çalışıyorsun. Lütfen kendini kurtar ablacım, geç değil en önce sevgilini bırak

X