madde kullanımı sırasında gebe kalınabilir mi

Kalırsın bir akrabamız doğum yaptı ama kalma yani çocuğa yazık, ne verebileceksiniz çocuğa günah

kızlar ben uyuşturucu bağımlısıyım met kullanıyorum heryerde araştırdım ama bi sonuç bulamadım met kullanırken hamile kalabilir miyim sizce karşı taraf da kullanıyor
Tabii ki kalabilirsin ve bebeğin de bağımlı olarak doğar ve yoksunluk sendromu yaşar.
Çok üzücü.
Lütfen kendinize ve doğmamış çocuğunuza bunu yapmayın.

bende istemiyorum zaten ama uyuşturucu sperm öldürüyor diye düşünüyorum ella içtim ama emin değilim

Kalırsan da lütfen aldır. Bizim bebek doğdu ama anasının kendine hayrı yok, baba cezaevinde. Zaten devlet çocuğu almak için geliyor hastaneye, biz akrabalar olarak anneanneye destek olduk evi falan şartları uygun olduğu için velayeti ona verdiler ama çocuk için çok zor hayat, çok üzülüyorum ona. Lütfen hamileysen aldır, değilsen de korun

kızlar ben uyuşturucu bağımlısıyım met kullanıyorum heryerde araştırdım ama bi sonuç bulamadım met kullanırken hamile kalabilir miyim sizce karşı taraf da kullanıyor

Zaten hayatın yeterince berbatken lütfen kontrol hapı kullan ve bi masumu şuursuzca dünyaya getirme.

ben zaten çocuk istemiyorum benim kendime bakacak mecalim yok hiçbir çocuk uyuşturucu bağımlısı bi anne istemez

Hayatım, yardım alsan? Biliyorum bu çok imkansız görünüyor senin için ama değil. Yaşın kaç, aile durumun nasıl? Lütfen kendine bu kötülüğü yapma, başka bir hayat mümkün🙏

Hayatım, yardım alsan? Biliyorum bu çok imkansız görünüyor senin için ama değil. Yaşın kaç, aile durumun nasıl? Lütfen kendine bu kötülüğü yapma, başka bir hayat mümkün🙏
19 yaşındayım 13 yaşımdan beri kullanıyorum bırakamıyorum olmuyor

ben 19 yaşındayım 13 yaşımdan beri kullanıyorum her yolu denedim bırakamadım artık ailem bile kabullendi amateme de yattım kafamda bitiremiyorum beni bu hayata bağlayacak hiçbir sebebim yok
13 yasında nereden temin ettin de içtin?

19 yaşındayım 13 yaşımdan beri kullanıyorum bırakamıyorum olmuyor

Ablacım hayatın çok başındasın bırakabilirsin, hayata tutunmak için çooook sebebin var ama maalesef o lanet şey yüzünden böyle düşünüyorsun. Yapma lütfen, gerekirse git kendini ihbar et cezaevine gir ama dışarıdayken böyle hayat yaşama yani

X