Lutfna bakar mısınız acil cok! Acil

Siz öğretmen olmuş bir bireysiniz okulun yanından geçerken cafedeki biri size sinirli baktı diye niye korkuyorsunuz anlamadım kendinize biraz güveniniz olsun kim bana bakıyor diye etrafiniza değil yolunuza bakın umursamayın

Şu yazdıklarım ile gerçekten yazım yanlışına mı takıldınız? Eve gelince ağladım ben üzüntüden. Yazıklar olsun.
size biri ters ters bakıyor diye neden üzülüp ağladınız ki ? İstanbul da tek yaşıyorum %50 böyle bakıyor bence çok fazla hassassınız ama bu korku iyi değil kendinize guvenın azıcık annenız babanız ömür boyu yanınıza gelip gitmeyecek cesaretli olun alışacaksın yalnızlığa hayatın boyunca bir gün tekte kalabilirsin kendini öyle yetiştir ilk zorlukta bebek gibi ağlama

size biri ters ters bakıyor diye neden üzülüp ağladınız ki ? İstanbul da tek yaşıyorum %50 böyle bakıyor bence çok fazla hassassınız ama bu korku iyi değil kendinize guvenın azıcık annenız babanız ömür boyu yanınıza gelip gitmeyecek cesaretli olun alışacaksın yalnızlığa hayatın boyunca bir gün tekte kalabilirsin kendini öyle yetiştir ilk zorlukta bebek gibi ağlama
İşte yine tanımadıgı biri tarafından bi kadın katledildi. Bana burada korkaksın öğretmen güçlü durur vs diyenler bu haberleri görünce anladı mı şimdi beni

Ben tek başıma duruyorum ailem diğer ilçede. Ve burada öğretmenlik yapıyorum üç hafta oldu. Erkeklerin çay içtigi bir cafe var oradaki bir adam iki kez oldu bu bana sinirli bakıyor dövecek gibi. Tanımıyorum kendisini napsam aileme okul müdürüme izletsem mi gelince agladım korktum.
Mizacı öyledir.Sapıkça baksa anlarım ama bazı insanların mizacı öyle.Okul müdürü bu durumda ne yapabilir ki işle alakalı bir durum değil çünkü.Teksiniz diye mi bu kadar korktunuz acaba.

İşte yine tanımadıgı biri tarafından bi kadın katledildi. Bana burada korkaksın öğretmen güçlü durur vs diyenler bu haberleri görünce anladı mı şimdi beni
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bende tek yaşıyorum aylardır bu şimdi değil önceden de vardı korkarak saklanarak hayat geçmez kendine güven ve korkuların içinde yardım al bende alıyorum

X