Lütfen yargılamadan cevaplayın gerçekten çok kötüyüm...

Sana deger veren bir insan sana bu sözleri söylemezdi.Boşverecek takmayacak hayatına bakacaksın.Böyle daha mutlu olacağına eminim....

birde bana bi ara demiştiki ben seni sevdikten sonra ne önemi var başka kızların vs. Yani istediği gibi gezcek tozcak resimler yayınlıycak beni sallamıcak aramıcak ama beni seviyo diyip susup oturcam ben güya

Suan yapman gereken tek sey kpssye calismaya devam etmen:) bak kpss bu adamdan daha ilginc inan buna :)

birde bana bi ara demiştiki ben seni sevdikten sonra ne önemi var başka kızların vs. Yani istediği gibi gezcek tozcak resimler yayınlıycak beni sallamıcak aramıcak ama beni seviyo diyip susup oturcam ben güya

tamam sende erkeklerle gez toz eglen sonra ona deki 'ne önemi var başka erkeklerin' ben seni seviyorum..

tamam sende erkeklerle gez toz eglen sonra ona deki 'ne önemi var başka erkeklerin' ben seni seviyorum..

aynen ya bu harikaydı ama ilginç olan şu ki bişey demiyo bende yapayım da görelim seni dedim yap ne olcak arkadaşın gezebilirsin diyo o derece rahat

Arkadaşlar gelişmeler oldu. Bazı arkadaşlar beni topa tutmuştu fazla kıskançsın diye ama haklıymışım.
2 ay oldu ayrılalı. Ve bir arkadaşım bana mesaj atmis. Onun resmi. Artık hiç üzülme onun için demiş. resimde bir evdeler iftara gitmis bir kızın evine. 5-6 tane kız var resimde ve tek erkek bu. Yorumlar o biçim "oooo koç" falan yazanlar vs anlarsınız ya o tarz yorumlar. Kendimi öyle garip hissettim ki anlatamam. Üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim. bir yandan 6 senedir ben bunu mu sevmişim zamanıma yazık ne aptalmışm diyip üzülüyorum diğer yandan evlenmeyi düşünüyorduk birde Allah kurtarmış beni deyip seviniyorum... Kafa karman çorman..

İlk ayrılığınızda tekmeyi basan sen olduğun için gurur yapmış o yüzden dönmüş sana... Sırf seni terk edebilmek için dönmüş terbiyesiz..!

İlk ayrılığınızda tekmeyi basan sen olduğun için gurur yapmış o yüzden dönmüş sana... Sırf seni terk edebilmek için dönmüş terbiyesiz..!

yine ben terk ettim ama ayrılmak istemiyorum dedi bitti istemiyorum seni ne olursa olsun bidaha arama dedim

Bu adam ne istedigini bilmiyor.
Buyusunde gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…