Lütfen yargılamadan cevaplayın gerçekten çok kötüyüm...

her sabah günaydın mesajı beklemek.internette foto kısasa kısas kafaya takmalar ağızda küfür....valla senin gibi birini inşallah bulamaz:))

Sana yeteri kadar değer vermiyor bence sen çırpınırken o totosunu kaldırmaya üşeniyor yani ve kendini düşünüp sana en ihtiyaç duyduğun zamanda trip atıyor bencil birisi ve yeteri kadar olgunlaşmamış .
hayatına öyle biri girer ki seni her halinle kabul eder begenir bu çocuğa kafayı takıp yakma kendini . Biraz cinsellik yaşadın diye kendini suçlu hissetme sakın. Sırf o kadar yaşanmışlık için bir ömür bu adamla yaşlanmak zorunda değilsin

Seni çok yıpratır bu adam daha evlenmeden böyleyse sonrasında neler olur. Bence cinsellik düşününce dönüyor tuhaf birisi. Benim bir arkadaşıma da öyle olmuştu çocukla ayrılıp barışıyordu kız kabul ediyordu seviyor sonuçta ama adam cinsellik istiyordu çocuk söz nişan yapmış meger kız dönücek diye bkiyordu bir deevlenmiş gerizekalı kızı arayıp söylemiş çok zalim insanlar var canım

zamana bırakacaksın.
olmayınca olmuyor malesef.
siz uzatmaları oynamışsınız resmen.
hakkında hayırlısı.

Sevmediği apacik ortada canim. En dogrusunu yapmissin. Hem seninle mutlu degilim diyor hem seviyorum diyor. Cocuk mu var karsisinda Allah askina! Mutlu olacagi birini bulunca seni basindan atacakti emin ol. Zaten bunun hazirligini yapmis. Ben yasadim aynisini. Ayrildimtan sonra elinde tutmaya calisip baskalarinda gezdi dolandi bana geldi yine. Ama kabul etmedim. Degismiyorlar cunku. Ve geri dönerek de senden safini bulamadim demek.istiyorlar aslinda.

Ben de senin.gibi aci cekerim diyordum omca guzel anidan sonra ama o kufurleri duydugum an oyle bir nefret bürüdü ki icimi.anlatamam. Karsima gecse bir kasik suda bogardim. O güzel gunlerin hatri olsaydi adam gibi giderdi seviyeyi dusurmezdi dedim ve sildim butun guzel gunleri. Cok da güzel unuttum bu sayede.

Dusunmeyeceksin eskiyi. Sadece son konusmanizi sana yaptiklarini hatirlayacaksin ve degmedini anladikca nefret bile etmeyeceksin zamanla. Hissizleseceksin yani. Hic tanimamissin gibi olacak. Sen.guzel gunlerin hatrini dusunurken onun seviyesizliklerini hatirlayip soguyacaksin! Ben bir kalemde silip attim. Hatta ettiği kufurleri yedirdim. Oyle agir konustuki. Melek dedigim adam canavar oldu. Sinir krizi gecirdim teli kapatinca döktüm icimi. Ve ertesi gun hicbir sey umrumda olmadi. Oyle bir insan hic hayatima girmedi!

bence başka bı kız var kalbınde olmasa da aklındaa bence bı sure gorusmeyın kafasını toplasın taşlar oynamış beyimizdee

bence başka bı kız var kalbınde olmasa da aklındaa bence bı sure gorusmeyın kafasını toplasın taşlar oynamış beyimizdee

bi sure gorusmeme değil oyle biseyi varsa aklindakine gitsin oyle birini aklina sokup o yuz vermeyince bana dönemez yedek klubesi değilim ben kendisine de dedim. Ben tek olcam en önemli olcam gözde olcam. O diğer kiz arkadaşlarndan bi farkım olcak ve bunu hissettirceksin ama sen yapamıyosun ben senin yedek klubende oturup baska kizlardan vakit kalırsa benle ilgilenmeni beklicek kız değilim dedim.

valla o bana küfür etmedi aksine ben ettim :/ ama olay söyle oldu. Bu msj atmama olayindan tartıştık ya kavga ettik kpattık yarım saat sonra ben dayanamadm aradım dün seni cok seviyorum yarın arycam ac telefonu sesliye al diyodun bi gunde noldu ya dedim falan bana o kadar kırıcı konuştu ki bi de nerdesin dedim musaitmi konusmak icin diye o da markete gidiyorum dedi çalıştığı yerden yollamıslar sonra bi kiz seslendi onla konuştu bekledim o kimdi dedim irem dedi çalıştığı yerdn bi kız beraber mi gidiyorsunuz markete dedim yok geciyodu yoldan selam verdi hem ne var gidemezmiyiz faln nasıl tersliyo beni ben gidemezsinizmi dedim ne var bunda is yerinden beraber gidn diye yollarlar gidersin ne varki birlikte markete gitmekte niye tersliyosun ya dedim. Ondan sonra da iste bu sacmalkları soyledi bunaldm mutlu değilim her dakka seni mi arycam bilmem ne. Ya ben her dakka ara demiyorum ki cokmu bisey istiyorum ya anormal mi sabah kalkınca bi gunaydin nasılsın der ise gider vakit buldukça yazar molada falan aksam da uyumadan bi konusur iyi geceler der ytarsın 7 24 konusalim demiyorum ki ama saat olmuş 2 adamdan tek bir msj yok hatta bazen aksam 4 e 5 e kadar aramiyodu

kufur olayi boyle oldu yani. tamam bir kiz olarak kufretmek cok kotu birsey biliyorum buna pisman oldum zaten o naparsa yapsn ben cizgimden çıkmamaliydım ama o kadar saçma ve kırıcı konuştu ki dayanamadım ya. Her dakka seni mi arıycam senden baska isim gucum yokmu senden baska biriyle konusamazmıym aptalmısın gerizekalımısın anlamıyomusun kızım falan mutlu degilimler hakaretler havada ucuşuyo ozaman ayrıl diyorum onu da istemiyo tepemin tası attı s*ktir git dedim en sonunda dayanamadm kendime yakıştıramadm ama sabrmı cok zorladi ya

Bosver iyi yapmissin icinde kalacagina onun icinde kalsin. Kufur etmese de kufurden beter konuşmuş zaten. Lafa bak mutlu degilim ne demek. Benimki ben ayrildim.diye yedirememisti kendine. Sanki durduk yere ayrildim. Sana diyebilecegim tek sey sakin ama sakin 3.bir sans verme. Yuzune bile bakma. Benim ilkimdi o ve bir daha kimseyle olmaz diyordum tovbe ediyordum ama hic de oyle olmuyormuş. 2 sene kimseyi almadim hayatima ama Gecen sene karsima biri cikti ve asik oldum. Ha sonu husranla bitti ama hala onu seviyorum. İlk sevgilimden eser yok icimde. Hatta bu kis tekrar döndü biliyor musun o yuzsuz ve kimse sen gibi degil dedi. Yani beyimiz onune gelenle denemis benim kadar salagini bulamamis dönmüş bana gelmis! ama oyle bir soguyorsun ki umrunda bile olmuyor. Bu adamdan da sana yar olmaz. Gonlunu hak edene ac derim ben. Kendini yıpratma degmeyen biri icin.

her sabah günaydın mesajı beklemek.internette foto kısasa kısas kafaya takmalar ağızda küfür....valla senin gibi birini inşallah bulamaz:))

niye sen seni aksama kadar aramayan msj atmayan Günaydın bile demeyen sana çalışıyorum vaktim yok diyip baskalarıyla resim cekinen biriyle beraber olurmuydun

çok haklısın umarm bende yapabilirim dediğini. Bu seme atanrmym bilmiyorum eğer atanırsam yepyeni insanlarla taniscam zaten yeni yer yeni meslek telaşı falan derken biraz gider aklımdan iş ki şu bikac ayi atlataym

Bir bakmissin allah hic ummadigin anda vermis kalbine mutlulugu cok dogru bir soz canim ayni durumda oldugum bi sevgilim vardi bir zamanlar sonra onca sey yetmezmis gibi bide birakti gitti askere haberim bile olmadi..aaylar gecti ama nasil bide bana sor bosluk oldu hayatim sanki herkes gitti gibi..sonra kocam cikti karsima oyle aniden pat diye bi gunde tutturdu ben senle evlenicem diye aynı gun.uc ay sonra soz sonra nisan sonra dugun 5 yillik adami bi gunde unutturdu bana 2 senelik evliyim ikinci cocuguma hamileyim oylee mutlu huzurluyumki cok susukur.demek istedigim dua bol bol dua hersey geciyor sonra oyle pat diye bi gunde hakkinda hayirlisi olsun ins

ne guzel ya cok sevindim senin adına benm de oyle olur umarım. Bu iliski boyu çok acı cektim. Ama hakkını yiyemem en büyük mutlulukları da o yaşattı bana bi zamanlar. Dediğin durum bana da oluyo unutcam diyemiyorum bilmiyorum ama donmiycem o kesin. Ama aldığı hediyeleri atmaya resimleri silmeye bile kiyamiyorum. Görmeyecegim biyere kaldırdım ona dair herseyi. ama hicbirini atamadim hala her sarkida o. 24 gün oldu ayrılalı. ilk an diyince ayrılmak istemedi sen mutluysan devam edelm dedi ama Takip ediyorum kiz arkadaşlarıyla resimler paylasıp duruyor. Gayet mutlu görünüyor. Ben neden yapamıyorum bilmiyorum

O uyurken izlemek deyince eşimin uyuması geldi gözümün önüne romatizmden soğudum ya
Bence düşünmeyin sallayın gitsin bu ilişkiden bir cacık olmaz

Küfrettim dedin ya,ondan sonrasını okumadım.Gerek yok.Saygının olmadığı ilişki,ilişki değildir.

çok haklısın umarm bende yapabilirim dediğini. Bu seme atanrmym bilmiyorum eğer atanırsam yepyeni insanlarla taniscam zaten yeni yer yeni meslek telaşı falan derken biraz gider aklımdan iş ki şu bikac ayi atlataym
Atanir miyim deme kalan.zamanini degerlendir cok sıkı calis. Ben de girecegik kpss ye ve gecen sene adamin biri yuzunden.bir yili gitti o atandı ben.kaldım. Simdi hayatimda bile degil. Sakin yapma o hatayi. Cok iyi calis. En.onemli dönemdeyiz son aylar onemli biliyorsun.millet son.3 ay calisarak kazaniyor.

doğru haklısın biran önce kendime gelmem gerek zaten kaldım derslerden butlere gircem bugün son finalime giriyorum oturup bütlere caliscam bütlerle beraber kpss ye de yeniden baslarm artik

Sana deger veren bir insan sana bu sözleri söylemezdi.Boşverecek takmayacak hayatına bakacaksın.Böyle daha mutlu olacağına eminim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…