Lütfen yargılamadan cevaplayın gerçekten çok kötüyüm...

glmzyz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2014
889
459
Arkadaşlar daha öncede bir konu açmıştım bu konu hakkında. 6 senelik ilişkim bitti. Eski sevgilim beni aramıyor msj atmıyordu falan bunu sık sık tekrarlıyordu. Ve en sonunda yine bigün aramadı msj yok. Saat öğlen 12. Günaydın askim yazdım cevap yok. 1 saat gecti bi baktım nete foto eklemiş. Is yerindeki kız arkadaşları ile. Niye aradım niye msj atmadın niye cevap yazmadın diye çalışıyorm dedi. Bende foto eklemeye vaktin var da bana mı yok dedim kavga ettik. Çok kırıcı konuştu bana. Her dakka senimi arıycam senden başka işim yokmu senden baska kimseyle konusamazmıym falan. Bu olayın öncesinde de beni kırcak sozleri olmuştu zaten ben buna ilgisizliği ile ilgili konuşmuştum niye böyle yapıyosun diyip duruyodum. Cevapları kisa kısa takmiyo gibiydi falan. Sonradan duzelmiştik. Gece bana seni seviyorum dedi yarin arycam seslide olsun duymuyosun bak dedi. ertesi gün bu olay oldu iste.Ben dedimki sabah kalkıp hazırlanıp işe gidip orda milletle resim cekinmeye sosyal medyada paylasmaya vaktin var bana mı yok dedim. Kavga sırasında bana anlamıyomusun gerizekalımsn kızım falan dedi hakaret edinxe hepten delirdim sen kimsin de benle böyle konusuyosun noldu san bi gecede dedim mutlu değilim seviyomuyum sevmiyomuyum bilmiyorum dedi. Bende ozaman ayrıl dedim. Ne halt yemeye duruyosun dedim bu kez seviyorum ama mutlu değilim dedi daha sevip sevmediğini bile bilmiyosun dedim kufrettim sakin beni arama dedim kapattım. 15 dk sonra aradı acmadm msj attı kim haklı kim haksız bilmiyorum belki sen gibi kalmak doğru belki ben gibi degişmek bilmiyorum hyalimdi senle evlenmek ama olmuyo bizden umarım bi şekilde mutlu etmeyi becerebilirsin dedi. Bende vicdan yapmayı kes beni düşünme rahat bırak beni biaha arama dedim boyle kufrederek mi ayrılcan benden dedi soylediklerinden sonra opup koklayarakmı ayrılcaktım dedim cok bencilsin bu bencillik seni kor ediyo sana seni seviyorum ama mutlu olamıyorum dedim dedi. Bende seviyomuyum sevmiyomuyum bilmiyorum dedin lan sen demedin mi mutlu degilim diye ozaman git mutlu ol mutsuz ediyomuşum ayrilıyorum bu mu bencillik dedim sen mutlumusun sen bu halde mutluysan çıkalım ben razıyım dedi. Bu beni daha cok mahvetti. Acır gibi. Ben de o iş gecti dedim o lafları demicektin bunlari yapmicaktın dedim mutlu degilmissin madem degilsin ayrıldık uste anladm beni isyemiyosun anlaşamıyoruz demekki dedim tek taraflı konusup durma dedi sen mutluysan bu sekilde ayrilmayalim anlamıyorum neyin cabasi bu dedi bende biseye çabaladgm yok ayrıldım hatta küfür ettim sonra arayan sensin dedim. Mutlu değilim dedin dahası varmı git mutlu ol dedim senin cesaret edemedigin seyi yaptım dedi. Bende iyi ozaman nye ariyosun dedim hicbi sey anlamıyosun benle mutlumusun ozaman beraber olalim bu sekilde razıysan ben istiyorum dedi. Resmen ayrlmamı ister gibi davrandın ya dedim neyine razı olcam beni aramayip baska kızlarla takılmana mı defol git ya dedim seven insan boyle yapmaz arar sorar dedim git diye yapmıyorum anlamiyosun bu benim. Sevmemek değil mutlu olamıyorum beni kim mutlu ederse onla vakit geciririm onla konusurum ve senlenmutlu olamiyoruz ne sen ne ben bunu soyledim ve senin anladigin ben ayrilmak icin yapiyorum dedi. Bende mutlu degilsen beraber olma git mutlu olcagin brini bul dedim ben boyle düşündüğünü bilsem dakka durmazdım dedim elimden geleni yaptm ben dedi. Bende yaptm ozaman zorlamann alemi yok nasip degilmis. Senden tek istegi var sakın arama bidaha beni ne olursa olsun hem benle olmak istiyosun hem vakit ayırmamak hem baska kızlarla yakin olmak. Yok oyle bi dunya dedim. Bitti dedim sende haklısın peki dedi ve ayrıldık. Şimdi sorun şu ben kpssye hazirlaniyorum. biz gecen sene ayriydik onla 1 sene ayrı kalmıştık sonra döndü aylarca yalvardı. Oyle seyler yaptıki herkes dedi ölüyor bu cocuk senin için diye. Kandım döndüm affettim. Ama şimdi tam sınav senemde hayatımın icine etti bıraktı 2 ay sonra kpss ye giricem. 1 ay olcak ayrılalı nerdeyse. o 1 sene boyu da unutamamistm. 6 sene var sonucta. Atamıyorum icimden. Ayrıca cinsel anlamda yakınlasmamiz da oldu birlikte olmadık ama. Sanki hayatım boyu kendimi ona ait hissedicem gibi geliyo. Beraberlik olmadı ancak bi gece beraber sarılıp uyuduk mesela. Esim gibiydi gonlumde. O kokisunu icime cekerek uyudgüm geceyi unutamıyorum. Kalbim sıkışıyo. Kollarında uyanmak onu uyurken izlemek onca anı onca sene ben onu nasıl unutucam ben kendimi nasil topluycam kızlar varmı oneriniz...

Zamana bırakacaksın.
Olaylara biraz da dışardan bakmaya çalışacaksın.
Çünkü cidden sana değer vermeyen bir insan var ortada.
Bunları düşünüp ondan soğuman lazım.
Gözlerini açıp aklını çalıştırman lazım.
Bir de en ama ennn önemlisi kendini her zaman ona aitmiş gibi hissedeceğin yanılgısından sıyrılmaktır.
Çünkü bir insan defalarca aşık olabilir.
Değişim bizler için var. Seni adam yerine koymayan, el üstünde tutmayacak bir pisliğin suratına dahi bakma.
Kendini sev biraz. İzin verme böyle insanlara asla.
Birlikte uyuma mevzusuna da böyle romantik ve dramatik bakmazsan süper olur.

Çok teşekkür ederim. Şimdi kendime şöyle bir yöntem buldum. Aklima gelirse, üzülcek gibi olursam, alıyorum elime kağıdı kalemi bu yaptıklarını yazıyorum. Sonra o kağıdı karşıma alıp bakıyorum bu kendime getiriyor beni biraz. Iyi yaptm diyorum haketmiyor beni falan. Hatalarını yazıp tekrar tekrar hatırladkca zamanla soğurum belki

Ağzınla kuş tutsan umrunda olmi,cak hic ugrasmadan ayrıl.. Otur sınava calıs, insallah Allah emeklerini bosa cıkarmaz.
aminn insallah tesekkur ederim. Zaten seven insan 1 yıl ayrılıktan sonra tam kpss senemde gelip de kafamı karıştırmaz. Hadi geldi yaptı bu kez mutlu etmek icin ne gerekiyosa ypardı sevse. Uzmezdi böyle. kpss senem yani geleceğim söz konusu

Bu insandan ne köy olur ne kasaba uzak dur seni kandırmasına izin verme

değilmi ben de aynı seyi dedim sen adam olmazsın falan. yapiyo yapiyo sonra pisman oluyo utanmadan geliyo affet diye. Çok ağır konustum azıcık erkeklik gururun varsa bidaha yoluma çıkma istemiyorum seni dedim. Kafamda kararımı verdim ama sorun gönülde

Odaklanman gereken tek şey onun sana verdiği zararlar beraberken sana yaptıkları başka kızlarla takılması vs vs sınav dönemin zaten zamanını buna harcama düşünsene sen öyle birini hak ediyormusun o kim ki senin yanında ? Yakın ark vs takıl aklını bu düşüncelerden uzaklaştır

tatlım bu çocuk seni sevse sınavına 2 ay kala sana bunları söylemez (ben 2 yıl bekledim ayrılmak isyiroum demek için )
ayrıca karı gibi naz yapıyor erkeğin nazlısı hiç çekilmez
Cinsel anlamda bazı şeyler yaşadığın için veya ilk kez onunla olduysa bu da seni ayrılmamaya ona ait kalmaya itebilir.
Ayrıca kendine ait hissettirmek kadın gibi hissettirmek erkeğin işi yani onunla oldu diye bir ömür onu düşünmüyorsun emin ol. Öyle vefalı erkekler var ki sana her şeyi unutturur.Şu sabrın sevginin üçte birini versen seni çok daha mutlu eder.
sosyal kanallardan engelle iletişim kurma ders dışında farklı şeylerle beyni megul et kısa bir süre sonra normale dönersin derslerine ver kendini .
dünyadaki en son erkek o değil ve ondan çok daha vasıflı sana layık kişiler var
senin mesleğin geleceğin bir ömür sende iz bırakıcak böyle karaktersiz bir kişi için en önemli zamanının 1 dk sını bile harcama ben de öss de yapmıştım istemediğim yer kazandım okudum hala da istediğim mesleği yapanlara yıllarca özenir dururum

hiiiic usenmedinmi bu kadar ayrintiyi yazarken allasen.. ben usendim soyle bi baktim atlya atlaya. sizden bi yol olmaz. seven adam oyle davranmaz, seven kadin hemen sayfi yitirip kufure sarilmaz. yeni bir ask yeni bir is yine gulecek bi neden lazim, h=yeni bi haber yeni bi kader bunlar icn sana sans lazim diyor unlu dusunur sertap erener.

cok.doğru söylüyorsun. Seven insan 1 yıl ayrı kaldık 1 yil sonra tam kpss senemde dönüp de boyle hayatımın icine edip gitmezdi. Haklisin. 3 tane dersim vardı ikisinden bütünlemeye kaldim tam sınav dönemime geldi. Bütte gecemezsem okulum uzuycak yok yere son senem kpss ye odaklanmam lazm zaten 6 ay olmustu barisali barıştık barisali kz muhabbeti ilgisizlik vs kavga bitmiyodu

Dedi naber dedim iyidir kıvamında çok dedi'li yazmışsın. O adamdan bir cacık olmaz 6 yılda rutin olmuş ilişkiniz ayrılmışsınız sonra adam senin gibi seven bulamadığı için sana dönmüş tekrar sıkılmış. Sen aramasan yine döner sana ta ki gönlüne göre birini bulana dek. Sınava odaklan az kaldı zaten işe yaramazın teki için zamanını boşa harcama

haklısın valla ne diyim gerçekten cok teşekkür ederim iyi geliyor yazdıklarınız. Naz konusunda haklısın hakkaten acaip nazli karı gibi. Dogum gununde bi surpriz yapmistim surprizin olduğu yere bile zorla goturdum adamı bi tarafni kaldirmaya useniyo

gonlune gore birini nah bulur bu kafayla keske bulsada bidaha karsima cikmasa dön diye yalvarmasa bidaha.Bi Günaydın msji bile atmıycak sosyal.medyada sevgilisinden baska her kizla resimleri gezcek kim cekerki boyle. Benimle resimlerini koyuyo bende koymazsam geri kaldırıyo o kizlar bitarafina takmiyo onlarla resimleri geziyo heryerde hangi kız ceker ki bunu

Ataninca etrafindakileri gordugunde hemen unutursun.net...her zaman derim bir atesi ancak baska bir ates sondurur..aslinda mutlu olmak icin bi erkege ihtiyac yok da bunu cogu kadin yapamaz...guclu kadin olmak baska bisi azizim..

bazen diyorum erkek olsaydım kızlar hep beni terkederdi :)

ne diye adamları bu kadar bunaltıyorsunuz..bi akşam arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiyse rahatsız etmemeyi öğrenmelisin ki bunu gizli saklı yapmamış..diyeceksiniz sevgili rahatsızlık verir mi?? sevgililer yapışık ikiz değil ayrı iki birey..

ayrıca sınavını düşün..çok büyük bir ayrılık değil, hem bir erkekle de hayat mahvolmaz..o kadar basit mi hayatın şimdiye kadar çabaladığın yılların bir erkekle devrilsin..bir erkekten ayrıldın diye sınavı geçememek çalışamamak nedir? anlayamıyorum.

hayatı mahvedebilecek daha büyük dertler var Allah göstermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…