Lütfen yardım edin...Erkek arkadaşım beni beğenmediğini söyledi. Yıkıldım...

İnanın bende öyleyim. Onunda çok kusuru var ama ben 1 kere olsun söylemedim ima etmedim. Allah vicdan vericek ilk baş. Vicdan yoksa insan olunmuyor. İnşallah çıkar beni olduğum gibi seven biri
Kusura görmek istersen herkes de görülüyor zaten. Kimse mükemmel değildir ki öyle kimse de ahım şahım birbirinden bariz farklı derece de yakışıklı ya da güzel de değil. Bunu direkt yüzünüze söylemesi sadece onun terbiyesizligi. Ben düşmanım yüzüne bile seni beğenmiyorum demem şuran kötü demem ne haddime yani Allah'ın yarattigini benim begenmemem. Hadi begenmedin de kalbini kiracak şekilde dile getirmem. İnsanlar çok değişik cidden ya ben bariz görünen şeyleri bile karşıdaki üzülür diye demiyorum kimseye

Çünkü iş beğenmiyodu yok uzak yok az para veriyorlar yok çalışma saati uymuyo geri zekalı aylarca yattı evde
Iyyy bu adam narsist parazit bir şeymiş... ömrünü yerdi bacım bu. Bırak başkasını yesin ya da öyle birine toslar ki onu yer bitirir..

Aynen yemin ederimki bende öyleyim. Hatta karşımdaki kendini kusurlu görmesin diye hep normalmiş gibi yaklaşırım o dese bilse dahi. Ama insanlar kalp olarak çok farklı

Aynen yemin ederimki bende öyleyim. Hatta karşımdaki kendini kusurlu görmesin diye hep normalmiş gibi yaklaşırım o dese bilse dahi. Ama insanlar kalp olarak çok farklı
Ben de oyleyimdir tam tersi iyi hissetsin diye överim.Bırakın siz iyi olun kalp kirmayın. Hele ki karşıdakinin dış görünüşü ile beğenmedim diyerek kalp kiranlardan olmayin öyle insanlardan da uzak durun. Mazallah dış görünüş bir kazaya bakar bugün var yarın yok

Iyyy bu adam narsist parazit bir şeymiş... ömrünü yerdi bacım bu. Bırak başkasını yesin ya da öyle birine toslar ki onu yer bitirir..
Gerçekten bitirirdi beni. Belki beddua olacak ama eğer karşına biri çıkarsa (inşallah çıkmaz) beni mumla aratsın desinki ben niye bıraktım onu

Aynen öyle. Ve Allah onu öyle yaratmış huy değil ki

Amin. Teşekkür ederim
Gerçekten dürüstlük mü bu? Normal mi?
O konuda haklisin.
Seni begenmiyorum..lafi yerine uyusmuyoruz olmuyor da diyebilirdi.

Ben seni oyalamadigi anlaminda durust davranmis demek istedim

Yoksa bir erkege ya da kadina seni begenmiyorum demek kabaca haklisin

O konuda haklisin.
Seni begenmiyorum..lafi yerine uyusmuyoruz olmuyor da diyebilirdi.

Ben seni oyalamadigi anlaminda durust davranmis demek istedim

Yoksa bir erkege ya da kadina seni begenmiyorum demek kabaca haklisin
Aynen çok onur kırıcı. Umarım kendi başına daha kötüsü gelir de ne yaptığını anlar... Amin

Ya bazı kk üyeleri de gelip "bakımlı ol sen de" falan yazmış. Şaka gibisiniz. Kadını görmeden etmeden yapıştırmışsınız "bakımlı ol" diye. Bakımsız olduğunu nerden anladınız? Siz de çok acımasızsınız.

Ayrıca konu sahibi, size söyliyim ki o adamın burnu asıl çok kötü... Tövbe tövbe, günaha giriyorum ama size bunu söyleyecek birisi değil. Tipini de hiç beğenmedim, biraz afedersiniz ama kaypak, maddiyatçı bir insana benziyor.

Hiç üzülmeyin öyle kıllı, bakımsız, çirkin bi kadına da benzemiyorsunuz ve değilsiniz. Özgüveninizi düşürmeyin hiç. Ağlamayın da, bu size ders olsun 15 gün arayıp sormamış; siz de arayıp sormayın. Aramak isteyen erkek her türlü arar. Kendinizle ilgilenin, boşverin. Onun size "körsün" demesi bi anlam ifade eder miydi? etmezdi, neden? çünkü kör değilsin.

Bakımsızsın demesi de bi anlam ifade etmesin çünkü bakımsız falan değilsin. :)

Çok teşekkür ederim. Gerçekten de kaypak çok doğru tespit.

Bu arada güncelleme yapmam lazım
Ben en son konuştuğumuzda ben konuşalım noluyo bize demiştim. Anlattım zaten (bana seni artık beğenmiyorum hoşlanmıyorum dediği gün) yüzyüze konuşalım demiştim. Oda tamam konuşalim demişti sonra ben pişman oldum ve mesaj attım. Mesajın ekran resmini eklicem. Sonra heryerden engelledim. Ertesi gün iş çıkışıma geldi konuşmaya. Engellediğimi farketmemiş. Ve gerçekten zerre pişmanlık yoktu. Dediği şey: "dediğim gibi olmuyo herkes ayrılıyo zaten annemde yine bittiyse bidaha denemeyin çalışmak ta istemiyodu zaten dedi." Bende iyi dedim çalısan ve güzel bi kadın bul ozaman dedim. Sonra eve bırakmana gerek yok zaten yakın dedim oda ısrar etmedi. Böylece benim zorumla RESMEN bitti

Ya güncelleme yaptım ama herkes yok olmuş
Adminden erkek arkadaşımla olan fotoyu silmesini rica ettim (saholsun bi arkadaşım uyardı) yasaklardan dolayı beni 1 gün engelledi

Ya güncelleme yaptım ama herkes yok olmuş
Adminden erkek arkadaşımla olan fotoyu silmesini rica ettim (saholsun bi arkadaşım uyardı) yasaklardan dolayı beni 1 gün engelledi

Tüh, ben de merak edip fotoğrafı görmeye gelmiştim kaçırmışım. :) Eski sevgiliniz zaten sizi hak etmeyen bir tipmiş, bunun güzellik çirkinlikle alakası yok. Sizden bence en baştan hoşlanmamış, hanzo olduğu için de bu bahaneyi üretmeye kapasitesi yetmiş. Kendisi Brad Pitt olduğu için kendine yakıştıramamış tabi haspam. Arkasından üzüldüğünüze dahi değmez.

Cok teşekkür ederim. Ya kızlar onun daha çirkin olduğunu söylediler genellikle. Keşke görseydin

Şuan ilişkiniz bittiği için ve kötü muammele gördüğünüz için üzülmenizi anlayabiliyorum ama bitmiş olması çok daha iyi olmuş sizin için. Çünkü bu ilişki hiçbir türlü olmazmış zaten. Bakımlı olmak konusuda tamamen sizin tercihiniz. Bakımlı olacaksanız siz kendiniz için olmalısınız. Bir başkası için değil. Birbirini olduğu gibi sevmek önemli çünkü. Sizi olduğunuz gibi seven, sizin hakeden biriyle tanışmanızı dilerim. Biran önce toparlanırsınız umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…