Lütfen yardım edin...Erkek arkadaşım beni beğenmediğini söyledi. Yıkıldım...

İnşallah çıkar artık yoruldum hep bi beklenti içindeyim
Böyle insanları dış görünüşüne göre yargılayan ve bunu suratına söyleyen insanlardan uzak durun. Ben hayatım boyunca sevdiğim veya sevmedigim hiç bir insanın burnuna dikkat bile etmeidm etmem de bu kadar şekilci olmaya gerek yok herkes Allah'ın yarattığı bir kul . Erkek arkadaşınız çok şekilci ve gereksiz bir insan onu kendi ile baş başa birakin. Böyle insanlardan fayda gelmez. Üzülmeyin kalbinize göre biri mutlaka çıkacaktır karşınıza gereksiz insanlarla vakit öldürmeyin

Adam seni zaten hic sevmemis ki.
Zorla oldurmaya calismissin yine olmamis.

Durustce soylemis iste begenmedigini.

Kalbinin kirilmasi normal ama yapacak birsey yok cnm

Insallah seni hakeden birisi cikar karsina

Adam seni zaten hic sevmemis ki.
Zorla oldurmaya calismissin yine olmamis.

Durustce soylemis iste begenmedigini.

Kalbinin kirilmasi normal ama yapacak birsey yok cnm

Insallah seni hakeden birisi cikar karsina
Amin. Teşekkür ederim
Gerçekten dürüstlük mü bu? Normal mi?

Merhabalar, ben şuan konuşmadığım bi arkadaşımın o zamanki sevgilisi şimdi kocasının tanıştırdığı 2.5 yıldır tanıştığım biriyle 1 yıl 3 aydır birlikteydim. Araya ayrılık girmişti yine o ayrılmıştı çünkü ben evlendiğimiz zaman bebeğimiz olduğunda çalışmak istemediğimi söyledim oda bana çalışan eş arıyorum diyip benden ayrılmıştı, ozaman 3.5 aydır sevgiliydikama bu süre içerisinde bana bakımlı olmamı, makyaj yapmamı filan söyleyip hep beni üzüyodu. Aradan 1 yıl geçti arkadaşımın eşinin 2 tarafa baskı kurması sonucu barıştık. Ozamanlar arkadaşımla konuşuyoduk ve ortak görüştüğümüz yerlere onuda getiriyolardı yada beni yemeğe çağırıyolardı ama onuda çağırıyolardı. Neyse biz barıştık ve 8 ay bi fiil çok güzel giden bi ilişkimiz oldu birlikte evlilik hayalleri kurduk ben lunapark seviyorum diye balayına disnayland a gidelim dedi daha neler neler ama son 2 ay ben sevgilimde değişimle hissettim. Barıştığımızda işsizdi ben ona çok destek oldum morali bozulmasın diye hep arkasındaydım ve bi iç çamaşırcıya girdi m.yrd olarak. İşe girdikten sonra daha çok hissettim değişim beni güzel bulmadığını söylemese dahi hep hissettirdi. Ama bi kere burun estetiği olur musun düşünür müsün dedi çünkü burnum yamuk bunun bende farkındayım ama ailem dahil kimseye bundan rahatsızlık duyduğumu söyleyemiyorum utancımdan. Neyse aradan bir kaç ay geçti biz görüştük onun evinde ne olduysa istek olarak çok düşüktü anlamadım ve ertesi gün bilerek evlenme konusu açtım. O pek sıcak gelmedi bu konuya kem küm yaptı bende rest çektim. 40 yaşındasın dedem yaşında mı evleneceksin diye (ben 30 yaşındayım) sonra o işe vardım dedi ve biz telefonu kapattık sonra 15 gün beni aramadı ben aradım noluyo diye dediki ayrıldığımızı düşündüm ben. Nasıl yani dedim bayağı dedi olmuyo ben bu süreyi düşününce seni özlemediğimi farkettim dedi ayrılalım dedi ben şok olmuştum sonra konuşuruz dedi kapattı ve böyle aradan 20 gün daha geçti ben yine mesaj attım dayanamayıp dedimki evdeyken bişey mi gördün iğrenecek yada saçımı düzleştirmemiştim ondan mı dedim cevap yazmadı aricam dedi aradı dediki ben artık senden hoşlanmıyorum zaten hep söylüyodum bakımlı ol filan diye artık beğenmiyorum seni dedi. Ben 2.kez şok oldum inanamadım bu sen misin dedim evet dedi allah belanı versin dedim kapattım bidaha aramadım amama 2 gündür kendimi berbat hissediyorum toparlanamıyorum sürekli ağlıyorum. Ve kimseye bunu anlatamam utancımdan.. beni tanımayan kişilere daha rahat anlatırım diye sizlerden yardım istiyorum. BEN NASIL TOPARLANACAĞIM...
Bu adam fazla takıntılıymis bence kendiyle ilgili problemleri var ya kendini eksik gördüğü için karşısindakiyle egolarini tatmin etmeye çalışıyor karakteri oturmuş birisi olsa bi öyle bi böyle davranmazdi canım ayrıca kendisi brad pitt anasida first lady mi sanki canım bu ne özgüven ondaki bırak gitsin her kadin güzeldir eminim sende öylesin ama bunu ortaya çıkaran şeyde bakim ve sana güzel hissettirecek bir erkek.. Umarım karşına cok daha iyisi çıkar ve kurtulmusum dersin :))

Bu adam fazla takıntılıymis bence kendiyle ilgili problemleri var ya kendini eksik gördüğü için karşısindakiyle egolarini tatmin etmeye çalışıyor karakteri oturmuş birisi olsa bi öyle bi böyle davranmazdi canım ayrıca kendisi brad pitt anasida first lady mi sanki canım bu ne özgüven ondaki bırak gitsin her kadin güzeldir eminim sende öylesin ama bunu ortaya çıkaran şeyde bakim ve sana güzel hissettirecek bir erkek.. Umarım karşına cok daha iyisi çıkar ve kurtulmusum dersin :))
Amin canım inşallah.
Bana biri daha demişti senin dediğini ama bilmiyorum normalde her konuda kendine güvenir domuz

Amin canım inşallah.
Bana biri daha demişti senin dediğini ama bilmiyorum normalde her konuda kendine güvenir domuz
Icinde ne yasadigini bilemezsin ve genelde içten içe eziklik çeken kişiler dişini geçirecek biri bulduğunda daha çok ezmek ister özgüvenli olsa sanmıyorum böyle davranacağını yada adam değil yani herneyse bence üzüntünu haketmiyor gözünü sil gülümse arkadaşlarınla vakit geçir ve güzel şeylerle meşgul ol nasibinde kim varsa o en hayırlısı olur inşallah

Icinde ne yasadigini bilemezsin ve genelde içten içe eziklik çeken kişiler dişini geçirecek biri bulduğunda daha çok ezmek ister özgüvenli olsa sanmıyorum böyle davranacağını yada adam değil yani herneyse bence üzüntünu haketmiyor gözünü sil gülümse arkadaşlarınla vakit geçir ve güzel şeylerle meşgul ol nasibinde kim varsa o en hayırlısı olur inşallah
Çok teşekkür ederim Amin. Adam zaten değil onu geçtim ben domuz daha değerli gözümde. Rabbimden dileğim benim zoruma gitti rabbiminde zoruna gitsin İnşallah

Böyle insanları dış görünüşüne göre yargılayan ve bunu suratına söyleyen insanlardan uzak durun. Ben hayatım boyunca sevdiğim veya sevmedigim hiç bir insanın burnuna dikkat bile etmeidm etmem de bu kadar şekilci olmaya gerek yok herkes Allah'ın yarattığı bir kul . Erkek arkadaşınız çok şekilci ve gereksiz bir insan onu kendi ile baş başa birakin. Böyle insanlardan fayda gelmez. Üzülmeyin kalbinize göre biri mutlaka çıkacaktır karşınıza gereksiz insanlarla vakit öldürmeyin
İnanın bende öyleyim. Onunda çok kusuru var ama ben 1 kere olsun söylemedim ima etmedim. Allah vicdan vericek ilk baş. Vicdan yoksa insan olunmuyor. İnşallah çıkar beni olduğum gibi seven biri

:KK200:
Ahdjjd aynen ya fotoğrafı yeni gördüm bu adam ne istiyor ya sizin ona baktığınıza şükretsin ayrıca laf olsun diye demiyorum ki gerçekten güzel bir bayansiniz ben de adamı farklı düşündüm sizi vasat felan sandım ama tam tersi yani galiba siz karakter olarak biraz taviz vermissinz tepenize cikmis
Gerçekten öyle mi ya çok teşekkür ederim:KK200:

X