Lütfen yardım edin...Erkek arkadaşım beni beğenmediğini söyledi. Yıkıldım...

İnan ki daha biraz önce engelli çocugu olan bi annenin ateşi düşsün diye hastane aradığını duydum ve kendime kızdım ama sonra yine aklıma geliyo ister istemez. Sallamamak en cok yapmak istediğim şey şu hayatta

Ben daha hiç ayranım ekşi diyeni duymadım,
Hiç bela anmanıza bile gerek yok.
siz yolunuza bakın
Allah karşınıza yüzü, yüreği ve niyeti güzel insanlar çıkarsın
Allah'a emanet olun....
Aminnnnnn allah razı olsun güzel duanız için

Canım sakin hiç kimse için kendini ezik ve işe yaramaz hissetmë ve Allaha dua etki yol yakından seni döndürmüs seni istemeyen i sen görme bile biraz öz saygı ve kendine güven konusunda kitaplar ve programlar seyret mesela selin karacehhennemi izle çok iyi bi iletişim danışmanı ilişkiler hakkında, bu arada güzel ve temiz bi hanımsin sil gözyaşlarını Allah sana daha iyisini nasip etsin inşallah..

Çok teşekkür ederim ceycey aslında bende biliyorum iyi olduğunu çünkü evlenseydik belkide hakaret edicekti bana o zaman evliyken çok kötüsünü yaşayacaktım ama gönlüm çok yaralandı iyileşmek için geldim buraya çünkü kimseye anlatamam anlatsam anlamazla çevremdekiler. Sizdende allah razı olsun duanız için teşekkür ederim inşallah rabbim duyar

Bacim oncelikle allah kolaylik verdin hic kolay bi surec degil ama hata senin en basta yapman gerekirdi adam seni begenmiyorum kendine degistir demis boyle bi adamla ne zamana kadar birlikte olabilirdin ki herzaman kendine bakim yapamazsin hasta olursun canin sikkin olur yapamazsin herdaim makyaj felan hic dert edip aglama dusun bu adamla evlenseydin sonra olmaydi ve ayrilsaydin daha sonra baska birine nasil guvenecektin sukret ki rabbim tez zamanda gozunu acti simdi sakin ol ve biraz kafani topla bi yerlere git sevdiklerinle vakit gecir ve yeni birini bulmaya calis ondan uzaklas benin tavsiyem bu allah yardimcin olsun

Amin kardeşim amin allah razı olsun.
İnsan göremiyoki gerçekleri yada ben görmek istemedim çünkü hiç bir zaman nasibim açık değildi biri geldi yine ve ben yine bağlandım. İlk defa biriyle evlilik hayali kurabilmiştim benim için farklı şeyler belki size göre normal ama benim tatmadığım bişeydi çünkü nasibim kapalı kimse benimle evlenmek istemedi sonradan hepsi soğudu. Bende farkındayım şuan iyi oldu ileride olsaydı evlendikten sonra ben biterdim ama gururum kalbim yerle bir nolur dua edin

Çok naif birisin belli hem yazdiklarin hem görünüşün.Guzelsin de ayrıca.Makyajsiz herkes solgun duruyor.Adam bulmuş naif birini bunuyor.Burnunu sürtsünler de gorsun.Herkes senin gibi kendini erdirmez.Hatta bunu ezer bakarsın.Adama ben 40 yasimda halimle dönüp bakmam(cok ciddiyim.)Ikinci kez görüşmem bile.Sen 30 o 40.Donsun kendi suratsizligina yasliligina baksın.Klasik tabir Adriana Lima bekliyor herhalde.Cok bekler.Napsinlar onu.Hic degilse oyle şeyler söylemeden ayrıl.Ona da yaparlarsa görür.

Canım benim Amin. Rabbimden tek dileğim çok çok pişman olması ve beni mumla araması inşallah. ağzına sağlık Allah razı olsun. Okadar iyi geldi ki buraya yazmak.. ne kadar güzel ama dertli insanlar varmış. Keşke gerçekte de böyle güzel insanlar arkadaşlar çıksa karşıma

Çok hoşsun canım benim. Nasıl sana bunu yapmasına izin verdin? Özgüvenini zedelemiş senin kalık adam.

Bacim nasip gerçekden o nerdeyse seni buluyor hiç öyle düşünme bende senin gibiydim galiba hiç evlenemiycem derdim hatta artık ben asla evlenmiycem böyle iyi dedim ama insanın karşısına kaderindeki insan çıkınca inan bana o mutlaka buluyo seni ruh eşin bi yerlerde dir ve o bi gün seni bulucak sen ümidini kaybetme ve cok da buna kafa yorma insanlara asla kendi zayıflıklarını gösterme çünkü hemen kullanırlar kendinden emin ol ben kimseye muhtaç değilim de insanlar sen kendinden emin ve cool durursan bunu hisseder unutma herkesin dünyada bi sahnesi var ve kendi sahnende sen basroldesin hayat felsefen bu olsun

Öyle mi diyosun... Şuan biraz zor ama birkaç ay sonra kendime gelirim inşallah. Çok teşekkür ederim

kocam da benim en doğal en paspal hallerimi seviyor
saçını tara temiz kok kafi
süslenince makyaja bulanınca önemli birşey yapmış olmuyoruz
adam saçmalamış üzülmeye değermi

Sizi her halinizle beğenen biri mutlaka olacaktır. Sanki kendisi mükemmel mi onun da kusurları vardır. Kimse dört dörtlük değil. Hiç üzülmeyin size böyle diyen bı insan için. Peşinden de koşmayın artık. Kendi değerinizi bilin ve kendinizi sevin. O kim oluyor da size begenmedigini soyluyor.

O değilde adam hödük .hödüğün dediklerini kafana takma

İnşallah çıkar artık yoruldum hep bi beklenti içindeyim

Çok teşekkür ederim bende kesinlikle öyle düşünüyorum çok sever o tarzı pislik. Ama yaşı 40 unutuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…