Lütfen yardım edin...Erkek arkadaşım beni beğenmediğini söyledi. Yıkıldım...

Çok haklısınız çok teşekkür ederim o kadar yazmışsınız. Artık yapmaya çalışıyorum. Kendime gelmeye çalışıyorum. Allah karşıma bana olduğum gibi değer veren vicdan sahibi bi erkek çıkarsın diyorum. Dediğiniz gibi evlendikten sonra kimbilir nasıl hallerimi görecekti. O zamanda aynı şeyi yapardı o pislik. Evlenmiş olmak umrunda olmazdı.

Boşanan bır kadın dönse dahi mutlu olmaz.. Sız kendiniz diyorsunuz Özguven vs... Bırakın gecmişte yasamayı.. Yolunuz da onsuz ilerleyin... Ve lutfen buradan cıkın!

Mesajınızı yeni okudum, biraz iyi hissedince terk etmişim buraları... Allah razı olsun sizden ne güzel yazmışsınız. Duanız için kocaman Aminnn diyorum hala bulamadım çünkü (

Merhaba

15 aylık ilişki. Daha ilk zamanlarda bakımlı ol, makyaj yap uyarıları yapılan, burun estetiği düşünür müsün tavsiyesinde bulunulan bir ilişki.

20 gün aranmıyorsunuz. Aklınıza ilk gelen
bir şeyden mi iğrendi? Saçımı düzleştirmedim acaba bu sebeple mi? Vs.

İyi ki dürüst davranmış ilk günden. Sizi beğenmediğini belirtmiş sevgiliniz. Siz niye devam ettiniz bu ilişkiye.

Çünkü

Siz kendinizi beğenmiyorsunuz. Birisi kazayla beğense söylese size inanmaz yalancı olduğunu düşünürsünüz. Ama birinin bu halinizle sizi kabul etmesi gerekiyor öyle mi?

Hayır. Kendimizi beğenmememiz kocaman bir yanılsama.

Lütfen kendinize daha fazla haksızlık etmeyin. Kendi kul hakkınıza girmeyin.

İlişki sürecinde paylaşımlarınızı düşünün. Ne kaldı geriye. Bir tek kendiniz kaldınız. Bir de beğenmemesine rağmen ilişkiye devam edecek kadar dürüst ve değersiz bir adamın vedasının üzüntüsü.

Ya kendimizi beğeneceğiz beğeneceğiz
Ya kendimizi seveceğiz. Seveceğiz.
Başka yolu yok güzel kardeşim.

Yoksa bu özgüveni Çin malı erkeklerden çok var bu gider yenisi gelir.
Yazık olur bize.

Açtırma kutuyu söyletme kötüyü deyimi tam da bu durum için geçerli.adam kendince uzaklaşmış, ayrılmış.inatla kutuyu açtırmışsınız.eee siz de hissediyordunuz ilişkinin yürümeyeceğini.boşu boşuna kendinizi üzmüşsünüz.

Bu şahıs zaten sürekli sizi küçümsemiş. Neye şok oluyorsunuz? O kadar aşağılanma içinde gidip beraber olduğunuzu söylüyorsunuz.Sonra iletisimi kesmesinin sebebi ortada değil mi ? "Saçımı duzlestirmemistim o sebeple mi?" Nasıl bir soru Allah aşkına? Kendinize bu tip birini layık görüyorsanız baska diyecek birsey yok.

Mesajınızı yeni okudum, biraz iyi hissedince terk etmişim buraları... Allah razı olsun sizden ne güzel yazmışsınız. Duanız için kocaman Aminnn diyorum hala bulamadım çünkü (
Üzerinden beş sene geçmiş.Akıbetiniz ne oldu merak ettim

Adam resmen başından beri onun bunun zoruyla sizinle birliktelik kurmuş. Size kocalık yapma gibi bir derdi yok ki. Her küçük şeyde çekip gitmiş. Sizi defalarca niçin bu kadar çabuk gözden çıkarabildiğini hiç düşünmediniz mi?

Ama biraz merhamet olsaydı böyle parçalamazdı giderken
cevabını duymaktan çekindiğin soruları sormaman lazımdı bence
didikleyip cevabı beğenmeyince adamı merhametsiz ilan etmek doğru değil
Ağır başlıyım aslında ama tam tersi biraz aşifte olmak gerekiyor şimdiki erkeklere
ben çiftlerin birbirleri hakkında yaptığı görsel geri bildirimlere kulak vermek gerektiğini düşünüyorum
insan sevgilisini daha güzel görmek isteyebilir
30 yaşında bir kadının en azından belli bi seviyede özbakım konusunu çözmüş olması gerek
bu kokoş olmak estetik yaptırmak , etrafta sürekli assolist gibi gezmek anlamına gelmiyor
ama onun isteği ile lazere gittim falan demişsin
insan kendisi için bakımlı olmalı bi başkası için değil
yani kıl tüy gibi şeyleri herşeyden önce kendin için çözmen gerekirdi
daha sevgililik aşamasında adamın karşısına da kıl tüy sorunu ile çıkılmaz yani
aşifte olmak gerek gibi galiz bi cümle kurmuşsun ama adamın derdi ağır başlı olman değilmiş
kendine bakmıyor oluşunmuş
diğer kadınlara çamur atmadan kendinle ilgili durumları çözebilirsin yani aşiftelik ne alaka
ne kadar ayıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…