Lütfen yardım edin...Erkek arkadaşım beni beğenmediğini söyledi. Yıkıldım...

yanı yazdıklarınızdan 20 li yaşlarda oldugunuzu düşünmüştüm ama 30 bence bu hatları yapmanıza engel olması gereken bir yaş ,
demek gerçekten biraz kendınıze bakmanız gerekiyor
evet erkekler bakımlı güzel çekici kadınları begenıyor bu bir gerçek , evlide olsan bir kadın olarak bakımlı gezmek zorundasın ,
lütfen kendinle ilgili iyi bir değişim yap ve kendıne gel , o şrefsizide unut ,
Ama çok bakımsız değilimki o sevmedi değer vermedi güzel bakmadı hep kusursuz istedi kılsız, makyajlı, saçlar düz, dekolteli kıyafetler. Ve merhametsizdi parayada çok önem verirdi imanı zayıftı. Tek suçlu ben degildim inanın

Ayrıca burnun da estetik yapılacak bir durum yok. O herifin burnu senin burnundan çok daha kötü ki senin burnun asla kötü değil. Töbe yarabbim günaha soktu sinir etti beni herif. Kendi neyse kadın hem çalışan olsun hem doğursun hem bakımlı olsun..

Ayrıca burnun da estetik yapılacak bir durum yok. O herifin burnu senin burnundan çok daha kötü ki senin burnun asla kötü değil. Töbe yarabbim günaha soktu sinir etti beni herif. Kendi neyse kadın hem çalışan olsun hem doğursun hem bakımlı olsun..
Ya çok teşekkür ederim gerçekten teselli etmek için söylemiyosunuz dimi. Ben kendimi 2 gündür çok kötü hissediyorum sürekli ağlıyorum kimseye anlatamıyorum gururumu yerle bir etti. Rabbim gözyaşlarımın hesabını sorsun bu mübarek günlerde... Allah razı olsun sizdende

Ya çok teşekkür ederim gerçekten teselli etmek için söylemiyosunuz dimi. Ben kendimi 2 gündür çok kötü hissediyorum sürekli ağlıyorum kimseye anlatamıyorum gururumu yerle bir etti. Rabbim gözyaşlarımın hesabını sorsun bu mübarek günlerde... Allah razı olsun sizdende
Hayır tabiki teselli olsun diye söylemedim fotoğrafı görünce daha da sinir oldum o adam sizi aşağılayabilecek begenmeyecek bir seviyede değil emin olun.

Başka birini bulmuştur ve sizi soğutmak için uğraşıp kendi vicdanını rahatlatıyordur. Ben ne bakımsız kadınlar gördüm kocaları dört dönüyor etrafında bu isin guzellikle alakası yok. Azıcık sevin kendinizi ya, ben olsam ne arar ne sorarım kendi kaybetmiştir illa erkek mi olacak ya hayatımızda ben boyle de mutluyum.

Nasıl iyileşicem peki ben.. lütfen dua edin
Tatlım birden bire iyileşmen mümkün değil. Bu adam senin özsaygını zedelemiş önce onu kazanmaya çalış. Değerli ve önemli olduğunun farkına var ve acı çekmekten korkma. Zamanla hafifler acın bir süre sonra da kaybolur ama şunu farkettim bende seninle yakın yaslardayim ve bir yıl öncesinde büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Gördüm ki ilerleyen yaşlarda bunları atlatmak daha zor oluyo. Çünkü karşımızdaki bir heves değil bizim için geleceğimizi planladığımız insan. Malesef ki böyle nakorluklerle karsilasabiliyoruz. Yoğun olmaya sürekli bir şeylerle uğraşmaya çalış. Bos kaldıkça aklına gelir. Maneviyatını guclendir kendin için dua et.

Tatlım birden bire iyileşmen mümkün değil. Bu adam senin özsaygını zedelemiş önce onu kazanmaya çalış. Değerli ve önemli olduğunun farkına var ve acı çekmekten korkma. Zamanla hafifler acın bir süre sonra da kaybolur ama şunu farkettim bende seninle yakın yaslardayim ve bir yıl öncesinde büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Gördüm ki ilerleyen yaşlarda bunları atlatmak daha zor oluyo. Çünkü karşımızdaki bir heves değil bizim için geleceğimizi planladığımız insan. Malesef ki böyle nakorluklerle karsilasabiliyoruz. Yoğun olmaya sürekli bir şeylerle uğraşmaya çalış. Bos kaldıkça aklına gelir. Maneviyatını guclendir kendin için dua et.
Çok teşekkür ederim gerçekten dediğiniz gibi ama bu ilk değil istemeyen evlenmeyen.. belkide ondan artık bu kadar çöküyorum.

Yani Dinime küfreden de Dinli olsa dedikleri;
Siz Bir bu herife bir de kendinize bakın kuzum ya,
Göz var yani....
Çok hoş bir hanımefendisiniz, :nazar:
Çok teşekkür ederim. O hep kendini daha iyi buldu ya siz ne diyosunuz... Allahın belası inşallah rabbim hesabını sorsun

Çok teşekkür ederim. O hep kendini daha iyi buldu ya siz ne diyosunuz... Allahın belası inşallah rabbim hesabını sorsun

Ben daha hiç ayranım ekşi diyeni duymadım,
Hiç bela anmanıza bile gerek yok.
siz yolunuza bakın
Allah karşınıza yüzü, yüreği ve niyeti güzel insanlar çıkarsın
Allah'a emanet olun....
:KK36:

Çok teşekkür ederim gerçekten dediğiniz gibi ama bu ilk değil istemeyen evlenmeyen.. belkide ondan artık bu kadar çöküyorum.
Kuzum ya sen sanırım şunu göz ardı ediyorsun genelde kadınlar tavlar ve kadınlar seçer. Erkekler seçtiklerini sanır. Bir özgüvenin olsun tamam öncekiler sana layik değilmiş demek ki ondan olmamış salla gitsin ya insanlar ask açısından daha kotu şeyler yaşıyor acını büyüyüp etrafa ben istenmiyorum ben sevilmiyorum imajı veriyorsun. Hayat kısa o adam için niye üzülüyorsun anlamıyorum ki.
Sevmiyorsa sevmiyordu zorlamadan yoluna bakacaksın .

X