Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Tabak kirildiktan sonra yenisini alip verdiniz mi?
Cunku mesaji aylar sonra gormussunuz
En azindan bi 10 gun icinde tabak alip vermeliydiniz bence
Verirken de esim elinden dusurdu ya ne panikledim yenisini bulamiycam diye vs derdiniz

Bastan beri enerji tutmamis aranizda ama ne zaman kusup ne zaman konusacagi belli olmayan biri beni yorardi sahsen

Tabagin aynisindan alip verirdim en azindan arkamdan konusacak sebep bulamazsin bundan sonra der iletisimi keserdim ben olsam
Zaten mesajımda alacağımı söyledim ama kayınvalidem bana ben alacağım kızım sen alma dedi hatta takım olarak almış 6 tane, ben de karışmadım ondan sonra

Gerçekten benim tarafımdan ona yapılan hiçbir kötülük yok kendisi aşırı suratsız kimseyle doğru düzgün konuşmayan biri ben çok güler yüzlüyüm herkes beni çok sevdi kıskandığı için yaptığını düşünüyorum
Ayy benim de aynı oldu bizimkiler hep fark etmişler kötü kötü bakıyormuş hep. Bu yılanlardan hepimizi korusun Allah
Yılan kelimesi hakedecek kadar kötü kalpsiz bir insan mı gercekten

Sizce derdi ne olabilir ? Az çok aileyi eşini kaynana vs tanimissinizdir neden böyle yapıyor olabilir bu kadın ama çok mu ezildi dışlandı ya da yalnız mı bırakıldı yada belki depresyonda olabilir yada belki siz farkında olmadan kırmış olabilirsiniz
Çok soğuk biri ben çok samimi olunca beni kıskandığını düşünüyorum yani başka sebep bulamıyorum çünkü hiçbir şey yapmıyorum

Çok soğuk biri ben çok samimi olunca beni kıskandığını düşünüyorum yani başka sebep bulamıyorum çünkü hiçbir şey yapmıyorum
Belki yapı gereği soğuk bir mizaca sahiptir yani sizinle ilgili olmayabilir benimde kuzenim öyle çok soğuk fazla konuşmayı sevmeyen biri ama kötü değildir yani

Zaten mesajımda alacağımı söyledim ama kayınvalidem bana ben alacağım kızım sen alma dedi hatta takım olarak almış 6 tane, ben de karışmadım ondan sonra
Yok ben kirdim ben alcam deseydin
Ya da almissa ben gotureyim o zaman deseydin
Havada kalmis laf yani
Iletisim problemi var
Artik yuzgoz olunmus
Ayrica madem hayirli olsun yazabiliyorsun instadan, esinle altin takmaya beraber gitseydiniz ya

Senin evine gelmek istediğini kayınvalideye söylediğinde neden kabul ettin? Ne münasebet? Gelmek istiyosa benimle iletişime geçsin diyecektin.
Eşin güvenme demiş, umarım senin yaninda duruyordur. Koy mesafe iste, dert de etme kendine, bazi insanlarla ne yaparsan yap uzlaşamazsın. Başka ne yapılır yani?
Ben de şaşırdım neden bana söylemiyor ve neden bu kadar erken gelmek istedi daha ailemi bile çağırmamıştım. Keşke dediğiniz gibi yapsaydım kabul etmeseydim

Benden 2 yaş büyük. Gerçekten hiç birsey olmadı beni delirten de bu zaten aşırı derecede kıskanıyor. Mesela kayınvalidemin telefonunda ben gelinim diye kayıtlıyım diye kendini de gelinim olarak kaydetmiş, eşini de canım oğlum diye. Biz evlenmeden anne demiyormuş ben diyorum diye o da demeye başladı. Bir gün masada telenunu önüme koydu ne yapıyor ki diyorum içimden, yanlışlıkla kayınvalidemden kendini aramış gibi yaptı annecimmmmm kalpler falan baktım öyle kaydetmiş, amacı bana göstermekmiş
Kaynananız paylaşılmayan kv olduğunu bilse kalpten gider herhalde

Belki yapı gereği soğuk bir mizaca sahiptir yani sizinle ilgili olmayabilir benimde kuzenim öyle çok soğuk fazla konuşmayı sevmeyen biri ama kötü değildir yani
Soğuk insanlar soğuktur dediğiniz gibi. Kötü değildirler. Kendisi görümcemle de konuşmuyordu ben evlenince konuşmaya başladılar ciddi sorunlu biri

Eltim, kaynım, kaynanam.. nick bile "gelinhanimcik" :KK53: İnsanlar aile içinde sorunlar yaşayabilir (ciddi kaynana, görümce, koca konularını tenzih ediyorum yani, o durumlar insanların hayatını karartıyor) de, tek derdiniz, dünyanız evlilik, gelincilik olunca küçücük şeyler bile itişme çekişme sebebi oluyor işte. "Beni çok istediler, kıskandı herhalde" falan düşünceleri çok çocuksu ve sığ.

İnanın ben de öyle düşünüyorum hep boşver dedim ama numarasını sildiğim için bile gelip neden sildi diyormuş sürekli benimle uğraşıyor kayınvalideme şikayet ediyor canım sıkılıyor bazen. Resmen bir çocuk
Evet o bir çocuk. Evli barklı insansınız, çoluk çocukla uğraşmayın.

Yok ben kirdim ben alcam deseydin
Ya da almissa ben gotureyim o zaman deseydin
Havada kalmis laf yani
Iletisim problemi var
Artik yuzgoz olunmus
Ayrica madem hayirli olsun yazabiliyorsun instadan, esinle altin takmaya beraber gitseydiniz ya
Ne bileyim bir tabağın o kadar değerli olacağını sorun edeceğini düşünmemiştim cevap vermemesine şaşırdım öyle olunca da kayınvalidem alsın işte dedim önemsemedim. Gitmeyi düşündüm ama o gün eşimle tartıştık moralim bozuk olduğu için gitmedim.

Ben de şaşırdım neden bana söylemiyor ve neden bu kadar erken gelmek istedi daha ailemi bile çağırmamıştım. Keşke dediğiniz gibi yapsaydım kabul etmeseydim
Çünkü böyle bir talebi olmadı. İkiniz de işgüzarlığa kurban gittiniz.

X