Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

ya ben burayı keşfetmeden önce arkadaşlarıma anlattım bana ya sen böyle biri değilsin ne takılıyosun filan dediler şok oldular ama valla da billada 3 yıl sesim çıkmadı taaki negatif tüp bebek denememden sonra whatsapta durumu sadece bana açık bebekler paylaşana kadar onuda ispat ettim sadece bana açık olduğunu ama hala yüzsüz sen yanlış anladın diye ağladı kaynanamı üstüme saldı ayyy off çok korkunç şuan o yokmuş gibi davranıyorum kendide farkında depremde bizim evimiz hasar aldı hani kontrole gelene kadar mecbur kaynanamda kaldık onların ev altlı üstlü bir hafta boyunca o ne zaman aşağı inse ben odaya gittim kimse de bişey demedi artık herkes her şeyin farkında
Sadece size açık olduğunu nasıl anladınız?

Sadece size açık olduğunu nasıl anladınız?
şöyle paylaştığı bebek eşimin kuzeninindi aynı ay evlenmiştik bi gün işte baya paylaştı ama akşama kadar bende işten gelince eşime maşallah filanca nasıl büyümüş dedim nerde gördün dedi gösterdim kendinin telefondan baktı yok aynı gün kaynanama gittik eşim annesinin ve babasının telefonundan baktı yok, yok dedi sadece sana paylaşmış sonra ben mesafe koydum daha da bu mevzuyu dallandırmadım mesafe koydum hemen ertesi gün evine yemeğe çağırdı bu paylaşımlardan sonra bende müsait değiliz filan dedim sonra da her yazdığına mesafeli cevap verdim buda bi gün ağlayarak ortalığı birbirine katıp kaynanamı filan bizim eve yolladı amaaaan bi sürü mevzu ya

şöyle paylaştığı bebek eşimin kuzeninindi aynı ay evlenmiştik bi gün işte baya paylaştı ama akşama kadar bende işten gelince eşime maşallah filanca nasıl büyümüş dedim nerde gördün dedi gösterdim kendinin telefondan baktı yok aynı gün kaynanama gittik eşim annesinin ve babasının telefonundan baktı yok, yok dedi sadece sana paylaşmış sonra ben mesafe koydum daha da bu mevzuyu dallandırmadım mesafe koydum hemen ertesi gün evine yemeğe çağırdı bu paylaşımlardan sonra bende müsait değiliz filan dedim sonra da her yazdığına mesafeli cevap verdim buda bi gün ağlayarak ortalığı birbirine katıp kaynanamı filan bizim eve yolladı amaaaan bi sürü mevzu ya
Ay bu korkunç bir şey gerçekten, baya kötü olmak gerekiyor bunu yapmak için. Ama bu düşük ıq kötünün ağzına bakan, her ortamda muhatap etmeye çalışan kaynana da hiç az değil. O olmasa bu saçmalıklar unutulup gidecek, ısıtıp ısıtıp önünüze koymuşlar. Bi kabul ettirme çabası var, hala kaynaştırma peşindeler, nedeni ise elalem ne der. Basit.

Ay bu korkunç bir şey gerçekten, baya kötü olmak gerekiyor bunu yapmak için. Ama bu düşük ıq kötünün ağzına bakan, her ortamda muhatap etmeye çalışan kaynana da hiç az değil. O olmasa bu saçmalıklar unutulup gidecek, ısıtıp ısıtıp önünüze koymuşlar. Bi kabul ettirme çabası var, hala kaynaştırma peşindeler, nedeni ise elalem ne der. Basit.
ay evet 29 yaşında evlendim hani cahil cühela de değilim bırakın mesafemi koyayım hiç bi saygısızlığım olmadı ben özel sektörde çalışıyorum ve cidden çok yoğun yorucu eltim evde sürekli , ya şöyle söyleyim hani bana mı saçma geliyor bir hafta kaynanamlarda kaldım bakın beklediğim için değil bir kere kahveye vs yemeğe çağırmadı ben işe gidiyorum bana mesaj yazıyor canım canının istediği bişey var mı bak çekinme filan diye bunları anlamıyorum bi arkadşaım mesajla yazıyor ki başkalarına gösterebilsin hani ben iyiyim filan gibisinden dedi cidden çok kafaya takmıştım özellikle tedavi dönemimde psikolojim bozulmuştu destek aldım hafif bi antidepresana başladım çok iyiym ama öyle şeyler yapıyorki şaşıyorum

ya ben burayı keşfetmeden önce arkadaşlarıma anlattım bana ya sen böyle biri değilsin ne takılıyosun filan dediler şok oldular ama valla da billada 3 yıl sesim çıkmadı taaki negatif tüp bebek denememden sonra whatsapta durumu sadece bana açık bebekler paylaşana kadar onuda ispat ettim sadece bana açık olduğunu ama hala yüzsüz sen yanlış anladın diye ağladı kaynanamı üstüme saldı ayyy off çok korkunç şuan o yokmuş gibi davranıyorum kendide farkında depremde bizim evimiz hasar aldı hani kontrole gelene kadar mecbur kaynanamda kaldık onların ev altlı üstlü bir hafta boyunca o ne zaman aşağı inse ben odaya gittim kimse de bişey demedi artık herkes her şeyin farkında
böyle bir sıkıntısı olmayan anlamaz işte insanı delirtiyor bazı kötü kalpliler

bak mesela geçen ay ne olduğunu anlatayım kaynım eşimi aradı yarın müsaitseniz size gelelim diye , bana sordu eşim tamam dedim söylemesi ayıp kıymalı yaptıralım dedim neyse bunlar geldi kıymalının yanına işte köz biber domates filan yaptım meze salata filan bu geldi surat beş karış benim buraya geleceğimden haberim yo karayıp davet etmedin dedi bende dedim böyle böyle eşin aradı tekrar aramama ne gerek var sonra tabağını doldurdu tam yemeğin ortasında ben bunları yemem deyip çöpe döktü şok oldum

böyle bir sıkıntısı olmayan anlamaz işte insanı delirtiyor bazı kötü kalpliler
o yokmuş gibi davranıp sana bi söz söylediğinde cevabını vereceksin hoşlanmadığın şeylerede canım hoşlanmıyorum vs gibi sözler söyleyeceksin takma cidden ben taktım elime hiç bişey geçmedi onun ekmeğine yağ sürdüm

ay evet 29 yaşında evlendim hani cahil cühela de değilim bırakın mesafemi koyayım hiç bi saygısızlığım olmadı ben özel sektörde çalışıyorum ve cidden çok yoğun yorucu eltim evde sürekli , ya şöyle söyleyim hani bana mı saçma geliyor bir hafta kaynanamlarda kaldım bakın beklediğim için değil bir kere kahveye vs yemeğe çağırmadı ben işe gidiyorum bana mesaj yazıyor canım canının istediği bişey var mı bak çekinme filan diye bunları anlamıyorum bi arkadşaım mesajla yazıyor ki başkalarına gösterebilsin hani ben iyiyim filan gibisinden dedi cidden çok kafaya takmıştım özellikle tedavi dönemimde psikolojim bozulmuştu destek aldım hafif bi antidepresana başladım çok iyiym ama öyle şeyler yapıyorki şaşıyorum
Dürten var onu, ondan da bekleniyor bir şeyler, keyfinden yapmıyor. Bak mesaj atıyorum işte diyebilmek için, kaynananın çenesini kapatmak için de yapıyor olabilir aynı anda şirin de gözükmek istiyor olabilir. Ama o bebek konusu saf kötülük orda hemfikiriz. Zorlama muhabbeti bu yüzden sevmem, ille bir b.kluk çıkıyor. Kayınçom var ve bir kadınla evlendi diye neden onunla muhabbet etmek zorundayım ki saçmalık.

bak mesela geçen ay ne olduğunu anlatayım kaynım eşimi aradı yarın müsaitseniz size gelelim diye , bana sordu eşim tamam dedim söylemesi ayıp kıymalı yaptıralım dedim neyse bunlar geldi kıymalının yanına işte köz biber domates filan yaptım meze salata filan bu geldi surat beş karış benim buraya geleceğimden haberim yo karayıp davet etmedin dedi bende dedim böyle böyle eşin aradı tekrar aramama ne gerek var sonra tabağını doldurdu tam yemeğin ortasında ben bunları yemem deyip çöpe döktü şok oldum
Valla o karıyı daha eve dama almam. O saatten sonra da onu hala burnumun dibine dibine dikene kızarım, ona daha bilenmem, o kadar işim olmaz yani.

Valla o karıyı daha eve dama almam. O saatten sonra da onu hala burnumun dibine dibine dikene kızarım, ona daha bilenmem, o kadar işim olmaz yani.
maalesef onu yapamadım eşim için katlanıyorum zaten yılda bir yada iki kez gelirler ha kaynımda eltimin yandan yemişi ama işte bazı şeylere sustum pişmanda değilim şuan her şey akışında güzel

Dürten var onu, ondan da bekleniyor bir şeyler, keyfinden yapmıyor. Bak mesaj atıyorum işte diyebilmek için, kaynananın çenesini kapatmak için de yapıyor olabilir aynı anda şirin de gözükmek istiyor olabilir. Ama o bebek konusu saf kötülük orda hemfikiriz. Zorlama muhabbeti bu yüzden sevmem, ille bir b.kluk çıkıyor. Kayınçom var ve bir kadınla evlendi diye neden onunla muhabbet etmek zorundayım ki saçmalık.
ya inan düşünsem yada didiklesem neler çıkar ama artık bıraktım her şeyin farkındayım keser döner sap döner gün gelir hesap döner bazı şeyleri Allah'a havale ettim, eşimle çok mutluyum konuşmasam her gittiğimizde geldiğimizde bu muhabbet döncek biliyorum o yüzden mesafeli bi şekilde yoluma devam ediyorum

Ahaha o konuyu biliyorum umarım öyle bir şey olmaz, yapacağımı sanmıyorum ama sabrım da kalmadı 😡
seni bariz kiskanmis bu elticik sakin sucluymussun gibi seni eziklemesine izin verme sen onu kaale almayinca nasilda kudurmus üstelik iftiraci vede yalanci evinede tek basina gitme neme lazim ordada senin yapmadigin söylemedigin seylere maruz birakir gercekten fitne sesat fücurluk doluymus eltin ne kadar cok yakinlasirsan dahada geercek yüzünü gösterecek sana kimbilir evliliginizi bile riske edebilir onun icin uzak mesafe candir yuvanizda mutlulklar dilerim

inanmasaydin timsah gözyasina eltinizin keske gercekten pismanlik duysada yapmasa kötülükler foyasini ortaya cikarttin diye bu ne yaptigini bilememezlikler

inanmasaydin timsah gözyasina eltinizin keske gercekten pismanlik duysada yapmasa kötülükler foyasini ortaya cikarttin diye bu ne yaptigini bilememezlikler
amaaan valla şeytanın vücut bulmuş hali ama bi görün eşim kaynanam kendisinin fanı, o cahil sen öyle değilsin napalım oda kardeşimin eşi ya o kadar ifritim ki anneler gününde kaynanama gittik buda vardı bununda anneler günün kutladım canım benim sen geleceğin en güzel annesi olcaksın bizde senin anneler gününü kutlucaz inşallah o günlerde gelicek ya yemin ederim ağız dolusu küfür etmek istiyorum iyi niyetli bile olsa bana nasıl batıyor nasıl

amaaan valla şeytanın vücut bulmuş hali ama bi görün eşim kaynanam kendisinin fanı, o cahil sen öyle değilsin napalım oda kardeşimin eşi ya o kadar ifritim ki anneler gününde kaynanama gittik buda vardı bununda anneler günün kutladım canım benim sen geleceğin en güzel annesi olcaksın bizde senin anneler gününü kutlucaz inşallah o günlerde gelicek ya yemin ederim ağız dolusu küfür etmek istiyorum iyi niyetli bile olsa bana nasıl batıyor nasıl
oradakilerin yaninda göstermelik laflar bunlar iyi elti havasi vs bosver he hü de gec

Merhaba kızlar lütfen bana yazın. Çocuk istiyoruz hamileliğimde stres yaşamak istemiyorum.Buraya eltimle ilgili konu açacağım asla aklıma gelmezdi :KK43: Eltimler bizden iki yıl önce evlendiler.Birkaç örnek yazacağım daha iyi anlamanız için. Nişanlıyken eşimle birlikte onun çalıştığı yere dondurma almaya girdik, tam kasaya yaklaşmışken bir arkadaşımı gördüm ve durup selam verdim eşim de kasaya geçti ve kasada eltim vardı, ben de gidip merhaba nasılsın dedim, pandemi dönemi olduğu için arada cam vardı duymadığını düşünüp kafamı cam olmayan yerden uzatıp tekrar sordum cevap vermedi şok oldum. Aynı günün akşamı eşimin evlerine gittik çıkarken baktım ki eltim gelmiş mutfakta yemek yiyor ben afiyet olsun dedim o da bana dönüp yüzünü bir değişik yaptı beni tersledi yani, sonra kayınvalidem cevap verdi sağol kızım dedi neyse çıktım sonra eşim etlimin o gün yaşananları kayınvalideme farklı anlattığını benim selam vermediğimi sadece eşimin selam verdiğini falan anlattı daha bi şok olduk tabi. Neyse biz evlendik bir hafta sonra eltim kayınvalideme bize yemeğe gelmek istediğini söylemiş, ben de tamam dedim o gün bana gayet samimi davrandı ben de eşime haksızlık mı ettik kıza acaba falan dedim eşim de güvenme ona dedi. Başka bir olay da kayınvalideme gelirken kek yapmış bana da getirmiş kapıdan verdi o yukarı çıktı, eşim geldi bazı sebeplerden tartıştık eltimin tabağını yere attı ve kırdı. Ben de eltime mesaj attım, çok beğendim canım sağol ama tabağın kırıldı ben sana aynısından alacağım kusura bakma falan yazdım cevap vermedi. Bu olaydan aylar sonra kayınvalidemin telefonunda eltimin mesajlarını gördüm uzunca bir mesaj atmış anne kusura bakma seni kırmak istemedim ama ona kızdım işte tabağımı bilerek kırdı yazmış, kayınvalidem de sen de haklısın kızım falan yazmış, tabağı oğlunun kırdığını bildiği halde. Sonra eltim doğum yaptı, eşim kulağına ezan okumak ve altınını takmak için gitti onlara, birkaç gün sonra ben de instagram storysine yanıt yazım hayırlı olsun canım falan güzel bişey yazdım o da sadece sağol yazdı. Artık yeter çoluk çocukla uğraşamam muhattap olmayacağım hiç onunla dedim ve bir iki kere karşılaştık konuşmadım onunla hiç. En son bayramda kayınvalidemde iyi bayramlar dedi ben de iyi bayramlar dedim döndüm arkamı. Sonra kasılmış kriz falan geçirmiş.Kayınvalidemde eşime böyle oldu işte karın yengenin bebeğini bile sevmiyor falan demiş. Bunu gibi çok saçmalıkları oldu ama çok vaktinizi aldım daha fazla yazmak istemedim. Bıktım bu hastalıklı kızdan, takmadım bir çok şeyi, normal devam ettim ama ben de aptal değilim yani bana saçma salak davranan biriyle konuşmak istemiyorum. Bir gün sinirleneceğim ve ağzıma geleni söyleyeceğim olay çıkacak. Sizlerden bir akıl alayım istedim yazacaklara şimdiden teşekkürler
Malum eltiyi döven konu sahibi benim. Benimki de seninki gibi göze görülmeyen ama insani delirten saçma salak şeylerdi. Burda birçok kişinin verdiği akıl gibi. Bir arada olmak zorundaysak konusmadan bir arada olabiliyorduk. Ama huzur sıfır. İdare idare derken her hafta berbat geçiyordu. Kavgayı çocuk üzerinden çıkardılar bende gerisi eski defterlerin acilmasi onların dağ ettiği giyim kusam meselesi. Yani gerçekten aranan aranıyor birşeylere. Ama size bizdeki gibi olun demiyorum yapabiliyorssniz üç maymunu oynayın onun olduğu ortamlara girmeyin kaynananizla onun muhabbetini yapmayın. Kaynna ona iyi geçinmek için onu tutacak sizle olunca sizle iyi geçinmek için sizi tutacak. Denge kurmasi zor.

X