Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

3 eltim var düşün ki 3 🤣
Bir ara ucu de benle konusmuyordu birbirlerini doldurup doldurup
Simdi biriyle mecburen konuşuyorum çünkü her yaz görüyorum kayinvalideme gidince aynı yerde yaşıyorlar
Diğeriyle hiç muhatap degilim ama selamlasiyoruz
Birini de o kadar çok severdim ki ne olduğunu bilmiyorum gecen bayramda hos geldin dedim cevap vermedi ben de onunla konusmuyorum yok sayiyorum yani
Ben çözümü karşı taraf ne yaparsa onu yapmakla buldum
Zaten hiçbir zaman da asirj samimi olmadım
Sen de ona onun gibi davran bence hiç takma bazı insanlar çok degisik

3 eltim var düşün ki 3 🤣
Bir ara ucu de benle konusmuyordu birbirlerini doldurup doldurup
Simdi biriyle mecburen konuşuyorum çünkü her yaz görüyorum kayinvalideme gidince aynı yerde yaşıyorlar
Diğeriyle hiç muhatap degilim ama selamlasiyoruz
Birini de o kadar çok severdim ki ne olduğunu bilmiyorum gecen bayramda hos geldin dedim cevap vermedi ben de onunla konusmuyorum yok sayiyorum yani
Ben çözümü karşı taraf ne yaparsa onu yapmakla buldum
Zaten hiçbir zaman da asirj samimi olmadım
Sen de ona onun gibi davran bence hiç takma bazı insanlar çok degisik
Teşekkür ederim yanıtınız için eltisiyle sorun yaşayanlar yargılamadan güzel tavsiyelerde bulunabiliyor, gerçekten beni anladığınızı düşünüyorum. ben de dediğiniz gibi yapmaya çalışıyorum.

Canım cicim olmak zorunda değilsiniz, merhaba de geç.
Madem seni sinir ediyor bu şekilde mesafeli olmanız daha iyi.

elti kelimesini duyunca bile sinirlerim zıplar olmuş :) benim eltimde şikayet etmişti çocukları sevmiyor diye Allah affetsin kızı aynı kendi sevesim gelmiyor ama asla kötü de davranmam sadece ekstra sevemiyorum bide kocaman kız neyini sevcem ya, önceden hiç ciddiye almaz cevap bile vermezdim şimdi çatır çatır söylüyorum her şeyi verceksin ya cevap verceksin böylelerine

elti kelimesini duyunca bile sinirlerim zıplar olmuş :) benim eltimde şikayet etmişti çocukları sevmiyor diye Allah affetsin kızı aynı kendi sevesim gelmiyor ama asla kötü de davranmam sadece ekstra sevemiyorum bide kocaman kız neyini sevcem ya, önceden hiç ciddiye almaz cevap bile vermezdim şimdi çatır çatır söylüyorum her şeyi verceksin ya cevap verceksin böylelerine
Anladım ki hiç görmezden gelince deliriyor kız bir süre daha böyle devam edeceğim ama laf söylemiyorum diye de fenalık yapmaya devam ederse artık ben de çatır çatır cevap verme moduna geçeceğim sanırım. Hep aman kaos çıkmasın, gerginlik olmasın dedim ama artık öyle biri değilim 🤚🏻

Anladım ki hiç görmezden gelince deliriyor kız bir süre daha böyle devam edeceğim ama laf söylemiyorum diye de fenalık yapmaya devam ederse artık ben de çatır çatır cevap verme moduna geçeceğim sanırım. Hep aman kaos çıkmasın, gerginlik olmasın dedim ama artık öyle biri değilim 🤚🏻
Vallahi bende öyleydim konu bile açtım ben sustukça yaptığı şeyler inanılmaz arttı, artık dediklerine cevap veriyorum çünkü bundan anlıyor onun dışında asla konuşmam şahsıma bi şey söylemedikçe konuştuğu şeylere cevap vermem mesaj atınca kısa ve öz yazarım ama insan yüzsüz olunca daha da fazlasını yapıyor üstündeki ilgi azalınca da bişey bulup ağlar ayy delirdim gene fdklgbdflç

Merhaba kızlar lütfen bana yazın. Çocuk istiyoruz hamileliğimde stres yaşamak istemiyorum.Buraya eltimle ilgili konu açacağım asla aklıma gelmezdi :KK43: Eltimler bizden iki yıl önce evlendiler.Birkaç örnek yazacağım daha iyi anlamanız için. Nişanlıyken eşimle birlikte onun çalıştığı yere dondurma almaya girdik, tam kasaya yaklaşmışken bir arkadaşımı gördüm ve durup selam verdim eşim de kasaya geçti ve kasada eltim vardı, ben de gidip merhaba nasılsın dedim, pandemi dönemi olduğu için arada cam vardı duymadığını düşünüp kafamı cam olmayan yerden uzatıp tekrar sordum cevap vermedi şok oldum. Aynı günün akşamı eşimin evlerine gittik çıkarken baktım ki eltim gelmiş mutfakta yemek yiyor ben afiyet olsun dedim o da bana dönüp yüzünü bir değişik yaptı beni tersledi yani, sonra kayınvalidem cevap verdi sağol kızım dedi neyse çıktım sonra eşim etlimin o gün yaşananları kayınvalideme farklı anlattığını benim selam vermediğimi sadece eşimin selam verdiğini falan anlattı daha bi şok olduk tabi. Neyse biz evlendik bir hafta sonra eltim kayınvalideme bize yemeğe gelmek istediğini söylemiş, ben de tamam dedim o gün bana gayet samimi davrandı ben de eşime haksızlık mı ettik kıza acaba falan dedim eşim de güvenme ona dedi. Başka bir olay da kayınvalideme gelirken kek yapmış bana da getirmiş kapıdan verdi o yukarı çıktı, eşim geldi bazı sebeplerden tartıştık eltimin tabağını yere attı ve kırdı. Ben de eltime mesaj attım, çok beğendim canım sağol ama tabağın kırıldı ben sana aynısından alacağım kusura bakma falan yazdım cevap vermedi. Bu olaydan aylar sonra kayınvalidemin telefonunda eltimin mesajlarını gördüm uzunca bir mesaj atmış anne kusura bakma seni kırmak istemedim ama ona kızdım işte tabağımı bilerek kırdı yazmış, kayınvalidem de sen de haklısın kızım falan yazmış, tabağı oğlunun kırdığını bildiği halde. Sonra eltim doğum yaptı, eşim kulağına ezan okumak ve altınını takmak için gitti onlara, birkaç gün sonra ben de instagram storysine yanıt yazım hayırlı olsun canım falan güzel bişey yazdım o da sadece sağol yazdı. Artık yeter çoluk çocukla uğraşamam muhattap olmayacağım hiç onunla dedim ve bir iki kere karşılaştık konuşmadım onunla hiç. En son bayramda kayınvalidemde iyi bayramlar dedi ben de iyi bayramlar dedim döndüm arkamı. Sonra kasılmış kriz falan geçirmiş.Kayınvalidemde eşime böyle oldu işte karın yengenin bebeğini bile sevmiyor falan demiş. Bunu gibi çok saçmalıkları oldu ama çok vaktinizi aldım daha fazla yazmak istemedim. Bıktım bu hastalıklı kızdan, takmadım bir çok şeyi, normal devam ettim ama ben de aptal değilim yani bana saçma salak davranan biriyle konuşmak istemiyorum. Bir gün sinirleneceğim ve ağzıma geleni söyleyeceğim olay çıkacak. Sizlerden bir akıl alayım istedim yazacaklara şimdiden teşekkürler
Ay bu ne böyle bee.. hiç uğraşmam kendi kendine tribe girsin dursun.kendi ruh sağlığımı hallettim bir de elti kaldı.

gereksiz bir insan için neden bu kadar vakit harcayıp onu düşünüyorsun hayatında önemli hiç mi birşey yok..

gereksiz bir insan için neden bu kadar vakit harcayıp onu düşünüyorsun hayatında önemli hiç mi birşey yok..
bende öyle düşünüyordum gerçekten kaynanamla altlı üstlü oturuyor her gittiğimde görüyorum ya kaynanam yemeğe çağırıyor kapıyı bu açıyor bizden önce inmiş görür görmez tüğlerim diken diken oluyor ayyy çok kötüüüüü eminim oda benden nefret ediyodur yoksa bu kadar uğraşmaz bende bi eltiyim sonuçta hahahah

bende öyle düşünüyordum gerçekten kaynanamla altlı üstlü oturuyor her gittiğimde görüyorum ya kaynanam yemeğe çağırıyor kapıyı bu açıyor bizden önce inmiş görür görmez tüğlerim diken diken oluyor ayyy çok kötüüüüü eminim oda benden nefret ediyodur yoksa bu kadar uğraşmaz bende bi eltiyim sonuçta hahahah
Ay birbirimizi çok iyi anlıyoruz diye düşünüyorum çok iyi geldi. Buraya yazınca çok saçma şekilde üstüme gelenler oldu

E kaynananız onu da çağırıyor belli ki, bi işgüzar kaynana da sizde varmış.

E kaynananız onu da çağırıyor belli ki, bi işgüzar kaynana da sizde varmış.
ooo kaynanam onu çok sever ne anlatsam asla yapmaz o saf falanlar filanlar havada uçuşur en son kayınbabam kızdı sus artık her şey ortada diye sonra kayınbabam bana kızım mesafeni koru her şey ortada dedi ama kaynanam onu daha çok sever belli oluyor yani biliyorum ama banane sevsin hatta benden uzak olsunlarda naparlarsa yapsınlar

Ay birbirimizi çok iyi anlıyoruz diye düşünüyorum çok iyi geldi. Buraya yazınca çok saçma şekilde üstüme gelenler oldu
ya ben burayı keşfetmeden önce arkadaşlarıma anlattım bana ya sen böyle biri değilsin ne takılıyosun filan dediler şok oldular ama valla da billada 3 yıl sesim çıkmadı taaki negatif tüp bebek denememden sonra whatsapta durumu sadece bana açık bebekler paylaşana kadar onuda ispat ettim sadece bana açık olduğunu ama hala yüzsüz sen yanlış anladın diye ağladı kaynanamı üstüme saldı ayyy off çok korkunç şuan o yokmuş gibi davranıyorum kendide farkında depremde bizim evimiz hasar aldı hani kontrole gelene kadar mecbur kaynanamda kaldık onların ev altlı üstlü bir hafta boyunca o ne zaman aşağı inse ben odaya gittim kimse de bişey demedi artık herkes her şeyin farkında

ooo kaynanam onu çok sever ne anlatsam asla yapmaz o saf falanlar filanlar havada uçuşur en son kayınbabam kızdı sus artık her şey ortada diye sonra kayınbabam bana kızım mesafeni koru her şey ortada dedi ama kaynanam onu daha çok sever belli oluyor yani biliyorum ama banane sevsin hatta benden uzak olsunlarda naparlarsa yapsınlar
Sizin sorununuz elti değil işte, arada işgüzarlar olmasa belli bir mesafe dahilinde güzel bir ilişkiniz bile olabilir. Burnunu çok sokan var, ondan böylesiniz.

X