Lütfen bakarmısınız, ben şimdi ne yapacağım?eşim ailemi istemiyor :(

Evet anlamam gerçekten zor,ben eşimi ailem olsun çevredeki birisi olsun bu duruma düşürmem,ve sonuna kadar korurum,böyle böyle sevgimde de azalma oluyor

İşte sakinliğimi nasıl koruyacağım ben bilmiyorum,görümce de kayınvalide de o evde kendi evimde beni bir hizmetçi gibi görürler,bu güne kadar en ufak bir saygı görmedim onlardan..Ben hiç işten gocunmam zaten duramam kim olursa olsun bir işin ucundan tutarım,yapım bu benim..Ben böyleyken bile sürekli eleştiri,sürekli beğenmeme,sürekli memnuniyetsizlik..Belki beni taktir etselerdi kendimi bu kadar yorgun hissetmezdim..

Canım senin adına da üzüldüm,Allah hakkında hayırlısını versin inşallah..

Bilmiyorum belki hissettiriyorumdur,ben babamla anlaşamam oda alkol bağımlısıdır, sürekli ona üzülürüm ve eşimde bunu biliyor.Sanki arkamda degiller nasıl olsa diyor belkide

Canım teşekkürler yorumun için,sabret sabret nereye kadar diyorum ,birde çocuklar babalarına çok düşkünler onu düşünüyorum,artık inceldiği yerden kopsun diyorum vs. vs. çok karışığım yani

cnm allah yardımcın olsun benim eşimde annesine düşkün hep kavga ederiz benim aileme de bazen böyle davranıyo ama ara ara kaynanam sürekli alttan alttan iğneler beni ama eşim duyarsa da cevabını verir benim de 4 aylık bebeğim var bazen annesi yüzünden kavga ettiğimizde boşanmayı bile düşünürüm ve senin yerinde olsam kesin boşanırdım ailen sana yardımcı olamaz mı onlarda kalsan bi iş bulsan felan yapamaz mısın çok çok ii anlıyorm ama seni neler hissettiğini de

Niye gericilik olsun,bundan bir hafta önce düşünmekten sinir olmuştum,bir sürü şey yazdım ve email olarak göndereyim dedim,baktım baya sinirle yazdığım için yıkıcı olacak şeyler yazmışım,hemen sildim göndermedim..Ben bu durumda bile, aman uzakta üzmeyeyim,takar kafaya bi delilik yapar diye endişeleniyorum..

Büyük bir ihtimal öyle yapacağım,bulunduğum yerde iş imkani yok denecek kadar az ama şehirde ev tutarım belki,annemlerde sürekli kalmam,hadi ben neyse de çocuklarla zor,hem evleri çok küçük hemde babam içer bunu görsünler istemem Eşin cevabını veriyorsa çok şanslısın,çünkü benim eşim asla annesini ve ailesine cevap vermez zaten bu yüzden ondan cesaret alıyorlar..

Beni çok iyi anlamışsın canım teşekkürler,sabır sabır bakalım nereye kadar,inşallah Allahımdan umudumu kesmiyorum eşim yaptıklarını anlasın pişman olsun keşke

ewet cnm bazen cevabını verir allah böyle kaynanası olanların yardımcısı olsun inşallah ya evet cnm da yani sen bi iş bulana kadar ev tutana kadar idare edemez misin annen gilde bi an kendim yaşamışım gibi çok canım yandı keşke sana yardımcı olabilsem valla maddi durumum iyi olsa kesin yardım ederdim sen iş bulana kadar ama malesef biz kiradayız borçlar felan

Hiç tanımadığım insanlardan bunları duymak beni duygulandırıyor,ağlıyorum şuan galiba on güne kadar gelecek ozaman konuşacağım bunun böyle gitmeyeceğini,tabiki iş bulana kadar idare ederiz bugün gitsek yanımızda olurlar eminim,o konuda ne olur üzülme,işte iki oğlan çocuğu ev çok küçük,bu duruma düşersek mutlaka idare edeceğiz ama mutlaka ki uygun bir şekilde kiraya çıkarım çocuklarım için yani inşallah böyle düşünüyorum..

Evet canım haklısın,bakalım bundan sonra ezdirmemeyi düşünüyorum,zaten işe girmeyi herzaman istiyorum,burdan taşınırsak gittiğim yer çok güzel iş imkanı çok çalışacağım diye konuşmuştuk,tabi bundan sonrası olursa olmazsa şehirde mutlaka iş bakacağım illaki bulurum inşallah..

allah yardımcın olacaktır inşallah cnm ağlama lütfen inşallah güzel haberlerini alırız mutlu olduğun haberlerini . inşallah sende çocuklarında ömür boyu çoookkk mutlu sağlıklı ve huzurlu yaşarsınız.

Teşekkürler canım,Amin kimse üzülmesin inşallah..

Ben gercekten senin iyiligin icin kendi kardesime yazar gibi yazdim inan, kaynanan kor cahil ve kotu bi kadin ama senin de yanlislarin var. Sen kendinden sorumlusun. Onu degistiremezsin. Yok bosanmam sorun degil diyosan dik durabilirsin tabi. Ben evliligin devam senaryosu icin cozum yazdim.

Son düzenleme:
Esin az degilmis canim..konus esinle bence en azindan msj at.deki boyle giderse bosanirim senden diye..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Esin az degilmis canim..konus esinle bence en azindan msj at.deki boyle giderse bosanirim senden diye..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet az değil bunca yıldır kayınvalideye görümceye fenalar derdim eşim iyi derdim artık farkettim ki bu olanlara eşim müsade ediyor sessiz kalarak,çünkü kaynımda var benim evlenirkende şimdide eltime çocuğuna kimse laf edemiyor,herkes görümcem çocukları bile el pençe duruyor neden,başlarda yapmak istediler ama kaynımda eltimde laf dedirtmediler,hele kaynım çok fena kaynananın bakışına bile bir gürler bağırır ben üzülürüm yani o derece..Bu kadın banada kaynana eltimede ,bu ana eşimede ana kaynımada

Canım mesela ne gibi yanlışlar söylermisin?Boşanmam sorun değil diyebilirmiyim hiç,böyle düşünsem ben daha evliliğimde bir yılı doldurmadan çoktan boşanmıştım çünkü anamdan emdiğim süt 14 yıldır burnumdan fitir fitir geldi dersem yalan olmaz,sen yaz yanlışlarımı,ben burda yaşadıklarımı yazacağım,uzun olacağı için yaşadığım birçok şeyi yazamadım çünkü

offfff çok üzüldüm size
sadece konunuza bi göz attım
yorumları okumadım verdiğiniz cevaplarıda ben burada okurken üzüldüm siz yaşadınız bu olanları
allahım bundan sonra gönlünüze göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…