Lohusa Depresyonu

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Çok yıprandım o boşluk hissi hep korku kendimi sorgulama ölüm korkusu bebegime karşı sefkatimin olmayışı çok üzülüyorum 😔😔
Ayni duygulari yasadim hissettim. Rica ederim. Gececegine inanin bebeğiniz buyudukcr ona olan duygularinizin gerçekleri ortaya cikacak suan zorlu bir donemden geciyorsunuz.

Selam arkadaşlar ben 1 ay önce doğum yaptım ama şu an çok kötü günler geçiriyorum bunalıdamıyım neyim anlamadım daralıyorum sürekli evde kalmak istemiyorum hep kendimi dışarı atmak istiyorum evden çok sıkılıyorum bebeğime bakamıyorum, uyku uyuyamıyorum, içime bişeyler baskı yapıyo sanki ölücek gibi hissediyoerum kendimi hiç bi yerde duramıyorum bütün gece ağlıyorum kimseyi istemiyorum sadece sokakta olmak ve hep yürümek istiyorum ne yapıcağımı şşaırdım böyle olan varmı aranızda düzeldinizmi ben düzelicem dimi hep böyle kalmaktan çok korkuyorum delirmek üzereyim aklımı kaynetmekten korkuyorum ne olur böylr olan biri varsa yazsın bana çıldırıcam yoksa
Merhaba çok uzun zaman oldu ama merak ettim nasıl atlattınız bende şu an çok kötü durumdayım aklım başımda değil sanki

Ben de uzun zamandır yazmamışım. 5. aydan sonra geçmeye başladı benimki. Havalar ısınmaya başlamıştı. Biz de bebek arabasıyla gezmeye başlayınca iyi geldi. Ev işlerini ve bebek bakımını düzene sokmuştum. Her gün kahvaltıdan sonra kanguruya ya da arabasına koyup gezdim dolaştım. Markete, gezmeye, avmye falan gittim. Bir restorana gittiğimizde bebekken süt yapmak için sıcak su istiyordum. Ya da yoğurt, çorba falan yediriyodum. Dışarı çıktığımızda kraker bisküvi falan veriyordum eline öyle oyalanıyordu ağlamıyordu. Ev işlerini kızım uyanıkken yapıyorum. O uyursa ben de yatıp dinleniyorum öğlenleri. Dinlenmek çok önemli. Yazın tatile gitmek de iyi geldi. Şuan 3 yaşında kızım. Arada ağlama krizleri dışında iyiyiz. Yani zamanla geçiyor. Şimdi ilk zamanlarının tadını çıkaramadım diye üzülüyorum. Annemle yakın oturuyoruz ona bırakıp tek geziyorum ara sıra. İyi geliyor. Ve 2. ye hamileyim. Artık daha tecrübeli olduğum için inşallah bu sefer daha iyi olur diye düşünüyorum :)

X