LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

KızlarGelmek İstiyorum Buraya Lakin Kotam DolduNe Çabuk DolduNeyse Ayın Başında Gelirim Artık

meldacım oğluşun sünnet olmuş.Rabbim damatlığınıda göstersin
saol ablacım
İyi AkşamlarGündüz Gelmeyince Böyle Oldu

İyi Akşamlar Zuzum

Okan Bayülgeni İzliyorum Şuan

Yaz Olunca Böyle Oluyor

Mevlütü Ne Zaman Okutucaksın? Kına Yaptınmı Meldoşum
mevlütü bir iki hafta içinde yapcam kına yapmadım canım:26:
KızlarGelmek İstiyorum Buraya Lakin Kotam DolduNe Çabuk DolduNeyse Ayın Başında Gelirim Artık

ne çabuk doldurdun kotayı sınırsıza geç canım ben kotalıda evde olmadığım zamanlarda sınırı aşmıştım

evet ya ne çabuk doldu nerde doldurdunbekliyoruz canım

Ah Zuzucum Bi Anlasam Nerde Doldu Video Hiç İzlemedim,Şarkı Videosuz Tektük Dinledim Bide Buraya Geldim Ara Ara Bu Yani Ne Çabuk Bitti Bi Anlasam Şimdi Ayın Başı Kota Sıfırlandı Geldim

Kınaya Gerek Bencede Yok ,Mevlüt Yeter

Sınırsıza Geçmek İstiyorum Bende Yaaa

İyiyim Balım,Tatlı Tariflerine Bakıyordum Misafirim Gelicek de Sen Nasılsın

Şimdi Patetesli Poğaça,Mercimek Salatası Yapmayı Düşünüyorum da Tatlı Henüz Karar Vermedim Daha Önce Yapmadığım Bişiy Olsun İstiyorum :26: Seninde Annenlere Gitmen İyi Olmuş Stres Atarsın

Şimdi Patetesli Poğaça,Mercimek Salatası Yapmayı Düşünüyorum da Tatlı Henüz Karar Vermedim Daha Önce Yapmadığım Bişiy Olsun İstiyorum :26: Seninde Annenlere Gitmen İyi Olmuş Stres Atarsın

Güzel canım kolay gelsin....
Evet canım iyi oldu,ama az kaldı döneceğim artık

Bi Tane Tarif Burda Gördüm Kafama Yattı Gibi;Kakaolu Kek Yapmış Şerbetle Islatmış Üstüne Üstüne Krem Şanti Koymuş En Üste de Fındık Parçacıkları Nasıl?Acıktım Haa

Tamamdır O Zaman Karar Verilmiştir Aslında Bi Çeşit Daha Etsem Diyorum...:26:

Kurabiye Olmasın Yemez Çünkü Zaten Güya Bişiy Yemiyo Ne Zaman Gitsek Ona Hep Hafif Şeyler Yapıyor Bize Geldimide Ya Kahvaltılık Yiyor Yada Form Bisküvi Uyuz Oluyorum Ama Benden Şişman Görünüyor Anlamadık Ne İş :26: Şimdi Diyeceksin Bunları Kime Yapıyosun Diye Tek O Arkadaş Gelmeyecek Oda Baksın Dursun Ne Edem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…