LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Kurabiye Olmasın Yemez Çünkü Zaten Güya Bişiy Yemiyo :KK37:Ne Zaman Gitsek Ona Hep Hafif Şeyler Yapıyor Bize Geldimide Ya Kahvaltılık Yiyor Yada Form Bisküvi Uyuz Oluyorum:KK60: Ama Benden Şişman Görünüyor Anlamadık Ne İş :26::KK37: Şimdi Diyeceksin Bunları Kime Yapıyosun Diye Tek O Arkadaş Gelmeyecek :KK9: Oda Baksın Dursun Ne Edem :63:

Boşver sen kafana göre takıl canım:63:misafir umduğunu değil,bulduğunu yer:KK53:
Loca bende geleyim mi:KK53:

Gel Balım Tabiki Her Zaman Yerim Var Sana :KK16::KK19::KK19: Ama Uyuz Oluyorum Heeee:KK36:

Ben Şu Kahvaltılık Tariflerede Bakayım Bari :KK6::KK55:

Gel Balım Tabiki Her Zaman Yerim Var Sana :KK16::KK19::KK19: Ama Uyuz Oluyorum Heeee:KK36:

Ben Şu Kahvaltılık Tariflerede Bakayım Bari :KK6::KK55:

:KK19::KK19::KK19:Haklısın canım bazıları hava olsun diyede öyle yapıyorlar.:KK19:.herşey ortada aslında kilolarından:KK60:birde şey diyorlar ya ben aslında pek yemem:KK60:yemiyorsan neden kilo alıyorsun veyahut veremiyorsun:63:
Bak canım güzel tarifler var ve arkadaşlar sık sık güncelliyorlar..:KK56:

iyi geceler fıstıklarrrrrr

İyi Geceler Abla :KK3::KK3: Gülmekten Karnıma Ağrı Girdi Sağolsun iKİZİM Güldürdü Beni :KK9:Sen Nasılsın
Tabi zayıf olunca karnın acıkıyor bu saatte...:KK53:kaç kilosun canım:KK53:

Artık Akşamları Yemiyorum Balım,En Son 19:00'da Yiyorum Ondan Sonra Yemiyorum,Önceden Yiyordum Akıllandım:KK34::KK8::KK9: 2 Ay Oldu Yemeyeli :KK34: Ama Tartılmadım Ama Arkadaş 5 kg Zayıflamışın Gibi Dedi,Evimde Tartım Da Yok

iyiyim locam evime geldim çok yoğunum o yüzden

bende çok zayıfım çok çabuk acıkıyorum ama istediğim heran yerim bir türlü kilo alamıyorum

Artık Akşamları Yemiyorum Balım,En Son 19:00'da Yiyorum Ondan Sonra Yemiyorum,Önceden Yiyordum Akıllandım:KK34::KK8::KK9: 2 Ay Oldu Yemeyeli :KK34: Ama Tartılmadım Ama Arkadaş 5 kg Zayıflamışın Gibi Dedi,Evimde Tartım Da Yok

Yeme canım bende yemiyorum....:13:formumuzu korumamız lazım:KK53:

iyiyim locam evime geldim çok yoğunum o yüzden

bende çok zayıfım çok çabuk acıkıyorum ama istediğim heran yerim bir türlü kilo alamıyorum

Evine Hoşgeldin O Zaman :KK42:Temizlik Yapıyorsundur Şimdi Harıl Harıl,:KK6:Kolay Gelsin Ablam Ama Ne Güzel Kilo Almaman Hemde Çok Yeyip de:KK9::KK9: Bence Sevinmelisin Herkes Senin Yerinde Olmak İstiyor:KK31:
Yeme canım bende yemiyorum....:13:formumuzu korumamız lazım:KK53:

Evet Korumamız Lazım :KK53::KK9:

X