LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Boşver sen kafana göre takıl canımmisafir umduğunu değil,bulduğunu yer
Loca bende geleyim mi

Gel Balım Tabiki Her Zaman Yerim Var Sana Ama Uyuz Oluyorum Heeee

Ben Şu Kahvaltılık Tariflerede Bakayım Bari

Gel Balım Tabiki Her Zaman Yerim Var Sana Ama Uyuz Oluyorum Heeee

Ben Şu Kahvaltılık Tariflerede Bakayım Bari

Haklısın canım bazıları hava olsun diyede öyle yapıyorlar..herşey ortada aslında kilolarındanbirde şey diyorlar ya ben aslında pek yememyemiyorsan neden kilo alıyorsun veyahut veremiyorsun
Bak canım güzel tarifler var ve arkadaşlar sık sık güncelliyorlar..

He Valla Yaaaa Onlar Gizli Gizli Yiyor Bence Gösteriş

iyi geceler fıstıklarrrrrr

İyi Geceler Abla Gülmekten Karnıma Ağrı Girdi Sağolsun iKİZİM Güldürdü Beni Sen Nasılsın
Tabi zayıf olunca karnın acıkıyor bu saatte...kaç kilosun canım

Artık Akşamları Yemiyorum Balım,En Son 19:00'da Yiyorum Ondan Sonra Yemiyorum,Önceden Yiyordum Akıllandım 2 Ay Oldu Yemeyeli Ama Tartılmadım Ama Arkadaş 5 kg Zayıflamışın Gibi Dedi,Evimde Tartım Da Yok

iyiyim locam evime geldim çok yoğunum o yüzden

bende çok zayıfım çok çabuk acıkıyorum ama istediğim heran yerim bir türlü kilo alamıyorum

Artık Akşamları Yemiyorum Balım,En Son 19:00'da Yiyorum Ondan Sonra Yemiyorum,Önceden Yiyordum Akıllandım 2 Ay Oldu Yemeyeli Ama Tartılmadım Ama Arkadaş 5 kg Zayıflamışın Gibi Dedi,Evimde Tartım Da Yok

Yeme canım bende yemiyorum....:13:formumuzu korumamız lazım

iyiyim locam evime geldim çok yoğunum o yüzden

bende çok zayıfım çok çabuk acıkıyorum ama istediğim heran yerim bir türlü kilo alamıyorum

Evine Hoşgeldin O Zaman Temizlik Yapıyorsundur Şimdi Harıl Harıl,Kolay Gelsin Ablam Ama Ne Güzel Kilo Almaman Hemde Çok Yeyip de Bence Sevinmelisin Herkes Senin Yerinde Olmak İstiyor
Yeme canım bende yemiyorum....:13:formumuzu korumamız lazım

Evet Korumamız Lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…