LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

sevgi abla evdeyim ben çalışmıyorum:KK31:

Handan Abla Sarı Rengi Seviyosun Galiba Bende Sarı Rengi Bi Tek Saçta Severim:KK9:

Bu Arada Meldoşum Cinsiyet Bellimi Kaç Aylık Şuan Bilmiyorumda:emir_bebek:

Seviyorum canım ya uzun yıllardır çakma sarışınım zaten :KK1: bazen vazgeçeyim diyorum ama fikir değiştiriyorum zor bir renk aslında sürekli fön filan istiyor

Güle Güle Kullan Rengini Abla :KK9:Ben Bide Karamel-Bakır Seviyorum :KK31:

Ben Kaçtım Canlar Yemek Yiyecem Acıktım :KK1: Hadi Görüşürüz Kızlar :KK56:

Güle Güle Kullan Rengini Abla :KK9:Ben Bide Karamel-Bakır Seviyorum :KK31:

Sağol canım seviyorum bide sarıyı :KK9: karamelde güzel bir ara onu boyatayım dedim vazgeçtim sonra illa sarı olacam ya :KK1::KK1:

Ben kaçoyorum locacım ayaklarım isyanlarda resmen yemekte yok daha onu halledeyim hemen görüşürüz canım kendine iyi bak öpüyorum seni :KK19:

İyi Günler Abla Tabi Bende Dışarı Çıkınca Gelemedim Sabah:KK1::KK3: Nasıl Oldu Röflen Beğendinmi?

Nereye Gittin Tatile:KK16: Oh Sefan Olsun:KK8:

:KK3::KK3::KK3:

Meldoşum İnş.Damatlığınıda Görürsün :KK31: Tamam Canım Uğrarsın:KK34:
saol canım :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
locam ne haber nasılsın evdemisim çalışıyormusun canım
ablacım sen neler yapıyorsun iyi misin :KK34:
sağol meldoşcummm :KK19::KK19: güzel de oldu yani açıldı rengi biraz daha :KK1: kesimde yapıldı biraz iyi oldu..İnşallah damatlığınıda görürsün canım :nazar: kanaması filan mı oldu yoksa meldoşş ağrı olması normal ama toparlar annesi merak etme sennn :KK48: nasıl geçiyor hamilelik sorun yoktur umarımmm :nazar::nazar:

Selam locacım biraz önce geldim bende yoruldum bittim resmen :KK1: güzel oldu valllla sarı gacı oldum geene :KK1::KK1:

ohh güle güle kullan :KK12::KK12:sarışın olunca cesaret edip koyu tonlara geçiş yapamıyorsun değil mi ablacım :KK1::KK1::KK1::KK1:ilk başlarda şişti ablacım zor oldu biraz şimdi şükür biraz iyi :nazar:gelen giden de bitmiyor:KK14: çocuk toparlansaydı öyle gelselerdi :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

meldam oğluşun nasıl oldu gün geçtikçe iyileşir biz toruna on günlükken yaptırdık çok rahat oluyor hem çabuk iyileşti hemde acı duymadı şimdi herkes böyle yaptırıyor bende tavsiye ediyorum

meldam oğluşun nasıl oldu gün geçtikçe iyileşir biz toruna on günlükken yaptırdık çok rahat oluyor hem çabuk iyileşti hemde acı duymadı şimdi herkes böyle yaptırıyor bende tavsiye ediyorum

Katılıyorum Yeni Doğan Sünneti En Güzeli Hem Doğumu Hem De Sünneti Bir Arada Çıkarmış Olcan Bi Taşla İki Kuş:KK9:

Sağol canım seviyorum bide sarıyı :KK9: karamelde güzel bir ara onu boyatayım dedim vazgeçtim sonra illa sarı olacam ya :KK1::KK1:

Ben kaçoyorum locacım ayaklarım isyanlarda resmen yemekte yok daha onu halledeyim hemen görüşürüz canım kendine iyi bak öpüyorum seni :KK19:

Sarı Sarı Kimin Yarı:KK23::KK24: Alışkanlıklardan Vazgeçmek Zor Tabi Ama Arada Değişiklikde Yapmak Lazım:KK34::KK16::KK19::KK19::KK19:

ohh güle güle kullan :KK12::KK12:sarışın olunca cesaret edip koyu tonlara geçiş yapamıyorsun değil mi ablacım :KK1::KK1::KK1::KK1:ilk başlarda şişti ablacım zor oldu biraz şimdi şükür biraz iyi :nazar:gelen giden de bitmiyor:KK14: çocuk toparlansaydı öyle gelselerdi :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

mersi hayatımmm :KK19: aslında kestane rengi orijinalide sarıya alışıncada vaz geçmek olmuyor tabi :KK53::KK53: oyyyy kıyamam ona yaa canı yandı tabiiiii kolauy değil erkek oldu bide :nazar::nazar: gelen giden olacak tabii canım idare edecen artık ne yapacan gelen hediyesiyle geliyor tabiii :KK1:

Sarı Sarı Kimin Yarı:KK23::KK24: Alışkanlıklardan Vazgeçmek Zor Tabi Ama Arada Değişiklikde Yapmak Lazım:KK34::KK16::KK19::KK19::KK19:

Kocamın yariii :KK24::KK24: yapmak lazımda ben yapmıyom yaaaa ilerde saçlar nasılsa bembeyaz olacak şimdiden değerlendireyim bari sarı sarı :KK19::KK19:

Günaydınlarrr hepinizeeee :KK54::KK54:

meldacım oğluşun sünnet olmuş.Rabbim damatlığınıda göstersin:KK71::KK19::KK19:

saol ablacım ben çok ihmal ettim bugün yarın derken kendi sünnet kararını kendi verdi:KK52: en iyisi erkenden yapmak akıllarıda ermiyor:KK31::KK31:torununda damatlığını görürüsn inşallah:nazar:
Katılıyorum Yeni Doğan Sünneti En Güzeli Hem Doğumu Hem De Sünneti Bir Arada Çıkarmış Olcan Bi Taşla İki Kuş:KK9:
doğru valla :KK1::KK1::KK1:
mersi hayatımmm :KK19: aslında kestane rengi orijinalide sarıya alışıncada vaz geçmek olmuyor tabi :KK53::KK53: oyyyy kıyamam ona yaa canı yandı tabiiiii kolauy değil erkek oldu bide :nazar::nazar: gelen giden olacak tabii canım idare edecen artık ne yapacan gelen hediyesiyle geliyor tabiii :KK1:

Kocamın yariii :KK24::KK24: yapmak lazımda ben yapmıyom yaaaa ilerde saçlar nasılsa bembeyaz olacak şimdiden değerlendireyim bari sarı sarı :KK19::KK19:

Günaydınlarrr hepinizeeee :KK54::KK54:
günaydın abla :KK3::KK3:yakışıyor sana sarı :KK12::KK12:
abla mevlüt okutacam erkenden gelmelerine gerek yokk :KK23::KK23:
meldacım oğluşun sünnet olmuş.Rabbim damatlığınıda göstersin:KK71::KK19::KK19:
saol ablacım çok çok teşekkürler:KK54::KK54::KK54:
günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrr:KK23:
günaydınnn :KK34:
evet sıkıntıdan kimsede yok zaten sıcakdan bunaldım

bugünlerde buralar biraz serin :21::21::21:oruç başlamadan bir çok kişi erkenden tatile çıktı abla

İyi Akşamlar:KK1:Gündüz Gelmeyince Böyle Oldu:KK9:
günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrr:KK23:

:KK3::KK3: İyi Akşamlar Zuzum:KK16:
selam kızlar nasılsınız zuzu nasılsın

:KK3::KK3: Okan Bayülgeni İzliyorum Şuan:KK31:
evet sıkıntıdan kimsede yok zaten sıcakdan bunaldım

Yaz Olunca Böyle Oluyor :KK14:
saol ablacım ben çok ihmal ettim bugün yarın derken kendi sünnet kararını kendi verdi:KK52: en iyisi erkenden yapmak akıllarıda ermiyor:KK31::KK31:torununda damatlığını görürüsn inşallah:nazar:

doğru valla :KK1::KK1::KK1:

günaydın abla :KK3::KK3:yakışıyor sana sarı :KK12::KK12:
abla mevlüt okutacam erkenden gelmelerine gerek yokk :KK23::KK23:

saol ablacım çok çok teşekkürler:KK54::KK54::KK54:

günaydınnn :KK34:

bugünlerde buralar biraz serin :21::21::21:oruç başlamadan bir çok kişi erkenden tatile çıktı abla

Mevlütü Ne Zaman Okutucaksın? Kına Yaptınmı Meldoşum:KK31:

X