LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

İyi Yaptın Arada Süpürgene Bin Ve Uç Bana Sen Niye Girmiyodunki Bakiyim Hadi Beni Anladıkda Ama Özlemişi He Seni

gelirim tabiki seni gördüm bırakmam zativalla bir ara girmedim ne bileyim canım istemedi özelden anlatırım sanavalla bende özlemişim loca ya gece sohbetlerimizi özledim

gelirim tabiki seni gördüm bırakmam zativalla bir ara girmedim ne bileyim canım istemedi özelden anlatırım sanavalla bende özlemişim loca ya gece sohbetlerimizi özledim

Hatırladım Yavrum Şimdi Anlatmana Gerek Kalmadı Neyse O Günler Geride Kaldı Boşver HatırlamayalımKız Netim Yoktu 1 Senedir Hiç Gece Kuş Modunu Bırakmadım

bugünlerde yoğunum tatlım oğlanı yarın sünnet edecem :18::18:tabiki uğrarım ama sende çok sık girmiyorsun

o zaman bir gece yapalım yine açık oturum
Yaparız Canım

bugünlerde yoğunum tatlım oğlanı yarın sünnet edecem :18::18:tabiki uğrarım ama sende çok sık girmiyorsun

Hayırlı Olsun Tatlım Vakit Bulunca Gelirsin Ya Bende Alıştım Netsizliğe HerhaldeDurabiliyorum Artık Yada KK Çok Durgun Ondan Gelesim Yok
Locaaam hoşgeldin
meldoşum hayırlı olsun canım

Hoşbulduk Sen Kimdin Çıkartamadım :26:

evet locam buralar çok durgun eski hareket kalmadı yaz bitsin yine toplaşırız gerçi ben hergün burdayım

loca özledik canım seni uzun zaman yoktun neler yaptın o bir yıl içinde
mjını aldım canım çokk çok teşekkür ederim iyi dileklerin için

Meldoşummmmm mesaj kutun dolmuş canım boşaltırmısın

Oğluş sünnet oluyor haa allah damatlığınıda göstersin inşallah meldoşumm

Günaydınlar bu aradaaaa hanımlarrrr bugün yokummm kuaföre gidecem inşallah kalabalık değildir yaa röflemi yaptırcam kısmet olursaaa

İyiyim canım tatildeyim o yüzden sık gelemiyorum sen nasılsın

hayırlı olsun abla saçların güle güle kullansaol ablacım bugün sünnet oldu o da sorunlu oldu inşallah ağrıları geçer yarına kadar
günaydın herkeseeeeeeeeeeeeeeeeee

günaydın
loca herkes tatilde :82::82::82::82:ablalarım arkadaşlar burada oluyor sıcaklarda miskin oluyor insan ben ondan ötürü girmedim sünneti yapıp üzerimdeki gerilimi de kaldırdım uğrarım artık :18:

İyi Günler Abla Tabi Bende Dışarı Çıkınca Gelemedim Sabah Nasıl Oldu Röflen Beğendinmi?
İyiyim canım tatildeyim o yüzden sık gelemiyorum sen nasılsın

Nereye Gittin Tatile Oh Sefan Olsun
günaydın herkeseeeeeeeeeeeeeeeeee

Meldoşum İnş.Damatlığınıda Görürsün Tamam Canım Uğrarsın

Ayvalık canım

sağol meldoşcummm güzel de oldu yani açıldı rengi biraz daha kesimde yapıldı biraz iyi oldu..İnşallah damatlığınıda görürsün canım kanaması filan mı oldu yoksa meldoşş ağrı olması normal ama toparlar annesi merak etme sennn nasıl geçiyor hamilelik sorun yoktur umarımmm

Selam locacım biraz önce geldim bende yoruldum bittim resmen güzel oldu valllla sarı gacı oldum geene

sevgi abla evdeyim ben çalışmıyorum

Handan Abla Sarı Rengi Seviyosun Galiba Bende Sarı Rengi Bi Tek Saçta Severim

Bu Arada Meldoşum Cinsiyet Bellimi Kaç Aylık Şuan Bilmiyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…