LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Şükür Halimize Nevroşum Sen Nasılsın Bu Sene Evdeyim Geçen Sene Kuaförlük Kursuna Gitmiştim İyi Geldi Bana Arkadaş Çevrem Genişledi

Öyle mi ne güzel yapmışsın ben de çok istemiştim kuaförlük kursuna gitmeyi çok meraklıydım nasip olmadı :KK19:

hah şöyle...burayı çok ihmal etmişsin . arada topiğini şenlendir. ben pek geyiğe gelmem. ama senin topiğin benim için özeldir biliyorsun. birde julia nın.

Geyiğe Gelmediğini Biliyorum Canım :KK16: Canın Sağolsun Arada Uğrarasın Artık Bana Ve Julia'ya Julimi de Megimi de Severim :KK34:

şimdilik iyiyim canım bir ay sonra fizik tedvim yine başlıyor bir ay yatarım artık hastanede

Rabbim acil şifalar versin ablacım:KK16: iyileşmen için ne yapacaksın birşeyler yapmak lazım:KK31:Benim babamda şimdi hastanede yatıyor fizik için inşaallah ona da sana da faydası olur.. :KK19:

Öyle mi ne güzel yapmışsın ben de çok istemiştim kuaförlük kursuna gitmeyi çok meraklıydım nasip olmadı :KK19:

Beni Arkadaş Gidelim Diye İkna Etti Bende Dedim Tamam Ama İyi ki Gitmişim Çok Özel Arkadaşlar Edindim Biraz Bişiler de Öğrendik İşte Ama Tek Sene Olmaz 2-3 Yıl Gitmek Gerek Ciddi Düşünülüyorsa Eğer :KK34:

Beni Arkadaş Gidelim Diye İkna Etti Bende Dedim Tamam Ama İyi ki Gitmişim Çok Özel Arkadaşlar Edindim Biraz Bişiler de Öğrendik İşte Ama Tek Sene Olmaz 2-3 Yıl Gitmek Gerek Ciddi Düşünülüyorsa Eğer :KK34:
vala. devam et. süper iş. ve çok kazanç var..

Evet canım 1 yıl olmaz birkaç yıl gitmek gerekiyor devam etme imkanın varsa devam et:KK19:

Son düzenleme:
Evet canım 1 yıl olmaz birkaç yıl gitmek gerekiyor devam etme imkanın varsa devam et:KK19:

Bu Sene Yazılmadım Çünkü Evim Çok Tepede Git Gel Kışın Zor Oldu :KK14: Otobüste Yok Kursun Olduğu Yere Tabanvay Olunca Çanta da Ağır dı Yani Kaldı Öle

vala. devam et. süper iş. ve çok kazanç var..

2 Arkadaşımız İşe Soktu Hoca Aylık 200 tl İdi Vazgeçtim Çalışmaya Sabah 8 Akşam 8 Bide Tatili Yok Dedim Yok Uymaz Bana Ancak Dükkan Açarsan Para Var Birinin Yanında Çalışmak Olmuyor Okym :KK31:

Tamam Canım Havalandırayım O Zaman Sen Yeter ki İste :KK16:

Allah Acil Şifalar Versin Ablacım Fizik Tedavide Sabır Şart 1 Ay Hastane Yatmak Zor :KK25:
Tamam anlaştık:KK19:
Bu Sene Yazılmadım Çünkü Evim Çok Tepede Git Gel Kışın Zor Oldu :KK14: Otobüste Yok Kursun Olduğu Yere Tabanvay Olunca Çanta da Ağır dı Yani Kaldı Öle

Hayırlısı olsun canım:KK16:

Evim Şahane Başladı :KK52: Evde Olduysam Mutlaka İzliyorum Bu Programı İzleyen Varmı Başka :26:

Bugün Banyo Yenilenicek Selim Bey, Banyo Geniş Güzel Şeyler Çıkar Ama Mutfakları Küçültüyor Selim Bey Burdan Hertürlü Eleştirilerimizi Beğenilerimizi Sunalım Bakarsın Okur Bunları :KK1:

Büyük Önderimiz Atatürk’ün eşsiz dehasının eseri olan Cumhuriyetimizin 90. Yıldönümünü kutlamanın haklı gururunu ve onurunu yaşamanın sevinci içerisinde; Halkımızın Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi, gazilerimizi ve isimsiz kahramanlarımızı saygıyla anarım. Bayramınız kutlu olsun! En Büyük TÜRKİYE

Nolmuş KK'ye Bana Kuşlarım Artmış,Arkadaş Listem Azalmış:26::KK52:

X