LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

iyiyim locam evime geldim çok yoğunum o yüzden

bende çok zayıfım çok çabuk acıkıyorum ama istediğim heran yerim bir türlü kilo alamıyorum
ne şanslısın abla
Yeme canım bende yemiyorum....:13:formumuzu korumamız lazım

ikiz sen o koşturmaca içinde formunu korursun zaten
Günaydın Zuzuş Nasılsın
loca nasılsın
ahanda yakaladım loca seni iyiyim balım sen nasılsın

nasılsın zuzu
ablam tatilden dönmedi mi mjlarına denk gelmedim

ikiz sen kış hazırlığı neler yaparsın dondurucuda saklamak için millet ne güzel şeyler yapıp saklıyor ben kavanozlarda domates saklamak dışında çok fazla şey yapmıyorum

Canım ben taze fasulye yapıyorum...közlenmiş kırmızı biber ve közlenmiş patlıcan koyuyorum...birde çiğ domates,biber koyuyorum....Birde taze asma yaprağı koyuyorum
Birde fasulye,biber ve patlıcan kurutuyorum..

Son düzenleme:
közlenmiş biberi patlıcanı işlemden geçmeden direk mi koyuyorsun ?salata için falan değil mi fasulyeyi de gölgede kurutuyorsun değil mi ben bamya da kurutuyorum fasulyeyi bu yıl yapcam kuru patlıcan ve biber yapıyor bizimkiler salçada yapıyorlar asmada yaptık ben sebze istiyorum buzlukta hazır mis rahmi mıymıylansada kışa pratik oluyor hazır şevk gelmişken yapmak istiyorum
selam kızlar meldam nasılsın

ablacım nasılsın

ne yapıcaksın kışlık bakim gaza getireyim seni anlatta

sebze istiyorum zuzu kışın yapacak yemek bulamıyorum sonra ağır yemekler yapmak düşüyor bana
lutenitsa die bir tarif ilgimi çekti onu da denerim galiba

Canım patlıcan biberi fırına yolluyorum közleniyor...sonra soyuyorum,1er yemeklik koyuyorum..kışın çıkarıp doğrayıp kullanıyorum ne olursafasulyeyi kuruttum canım...bu yıl kurutmaya erken davrandık..başka ne koyabilirsin ki canım...ben dolapta kızarmış patlıcanı sevmiyorum,bamyayı eşim hayatta yemez...başkada ne var

sebze istiyorum zuzu kışın yapacak yemek bulamıyorum sonra ağır yemekler yapmak düşüyor bana
lutenitsa die bir tarif ilgimi çekti onu da denerim galiba

koy taze fasulye azıcık domatesle kavur poşetlere koyup buzluğuna yerleştir bezelye koy oh miss miss barbunya koy:)

salatalık dolmasıda harika oluyo kurusu ama

biz kızartma yemiyoruz canım közlenmiş biber patlıcanda koku olur die korkuyorum patlıcanı konserve yapanlar var domatesle kavurup kavanozlarda oluyor ondan merak ettim biz bamya severiz ailece niden acele ettin fasulye için
koy taze fasulye azıcık domatesle kavur poşetlere koyup buzluğuna yerleştir bezelye koy oh miss miss barbunya koy:)

salatalık dolmasıda harika oluyo kurusu ama

fasuleyi kesin yapcam domatesle koku olayı ortadan kalkıyormuş
salatalık dolmasını ilk kez duydum kabağı kuruturlar onu bilirim ilginç geldi

salatalıkmı o nasılmış hç duymadım güzelmi

bende şaşırdım abla güzel olur galiba
ben şişelere teze asma yaprağı tıkıp attımtaze asma güzel oluyor buzluğada şoklayıp attım sırada patlıcan biber domates fasulye var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…