ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Selam kızlar bugün baya stresli gecti ve üstüne gripte oldum sizler nasilsınız

14 ekim menüsü

Sabah
2 haşlanmıs yumurta
2 ücgen peynir

Ara
Kış çayı

Ara
Americano

Öglen
1 porsiyon kuru börülce salatasi ve 1 büyük ayran

Akşam (kv de deydik )

1 tabak pirinç pilavı ve havuc tarator domates salatasi falan ortaya karisik

Simdide üzüm yedim 1 salkım

2 litre su ictim

@muttapa @oturSıfır

Geçmiş olsun cnm
Pilav olmasaydı iyiydi menün

Ay kızımın doğum günüydü kendimi bugüne sakladım

Dogum gunu kutlu olsun kızının canim. Daha nice yaslar görsün sağlıkla.
Ya diyetisyene gittiğim dönem 6 öğün yapıyordum. Tekrar o düzeni oturtamıyorum bi türlü
Tabi gelen giden misafir falan derken zor olur canim. Ufaktan baslamaya calis yine de ama

Bugun de benim kız formundaydi. İyice telefon delisi olmaya basladi. Cok ikgisini cekiyor. Ne kadar vermek istemesem de babasıyla görüntülü konustugu için aliyor eline. Sonra da vermek istemiyor geri. Elimde gorunce saldiriyor. Ben de haliyle elime telefonu alamiyorum. İnsallah telefona alistirmadan atlatirim bu zamanlari

Kizlaaaar. Ben yarin kayinvalideye geciyorum. Carsamba orda tartilabilir miyim bilmiyorum. Ne olur ne olmaz yrin tartilip fotosunu ceksem orda tartilamazsam benim sonucu yarinki kabul etsek olur mu? Başka çözüm gelmedi aklima.
Sen yarın tartil bence de ama Çarşamba tartilabilirsen onu sayarız diye düşünüyorum

Sakın sakin sakin çizgi film açma açtırma sonra alisiyorlar ben de mücadele
Herkesin telefonu var ama benim yok diyor bide

Kız buddy hic sesin çıkmıyor nerelerdesin napiyorsun @L i l y
Şu sıra astım ataklarim başladı canım dün doktorlardaydim hep test falan yapıldı ilaçlarımı aldım kendimi bir topliyim da aktiflesicem merak etmee
bu arada hepinizin menulerini okuyorum ama biraz dikkatli olun kızlar böyle diyet listesi olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…