ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Uuuu çok fazla ekmek tatlı pilav var hepsi karbonhidrat canım dengelemen gerek

Uuuu çok fazla ekmek tatlı pilav var hepsi karbonhidrat canım dengelemen gerek
Bu günden sonra dikkat edicem cnm bu ay 5 kg vermem lazım yetti bu doğum kiloları
Birazda spor yapsam iyi yapamıyorum bi türlü sanki spor yapınca her yerim hasta olacak gibi duruyorum
Bu aydan sonra olmadı yaparım işallah

Ay 1 ayda 5 kilo vermek çok kız sen Azdırıyorsun aslında bu büyük avantaj günlük 500 kalori daha fazla yakıyorsun bizden. Sadece karbonhidrat dengele yeter çok da kısıtlama kendini

Ne güzel birbirleriyle oynarlar işte
Masal tek kaldığı için çok sıkılıyor ve hep bana sarıyor
Sabah öğle akşam üç öğün kardeş soruyor bana
Otur oyna valla benim büyük oğlan da aynıydı kardeşi oldu yüzüne bakmıyor. Bu kez de küçük bana sarıyor

Sana 6 ogun yariyordu galiba canim. Yanlis hatirlamiyorsam. Su an baya sallamis da olabilirim bilemedim. Hangisi daha etkili oluyorsa senin icin onu uygula.

cok iyi bee

Gecmis olsun canim.
Ya diyetisyene gittiğim dönem 6 öğün yapıyordum. Tekrar o düzeni oturtamıyorum bi türlü

Ay 1 ayda 5 kilo vermek çok kız sen Azdırıyorsun aslında bu büyük avantaj günlük 500 kalori daha fazla yakıyorsun bizden. Sadece karbonhidrat dengele yeter çok da kısıtlama kendini
Cnm diyorum ama uygulamaya geç geçiyor
İşallah uygularım dediğimi

14 ekim menünüm
Sabah
Yumurta yağda
Peynir zeytin
2 dilim kepek ekmeği
Salatalık domates
1 tatlı kaşığı bal
1 tatlı kaşığı tereyağı
Öğlen
Sade kahve
Kuru fasulye 1tabak
Bulgur pilavı
1 tl su
Akşam
Yoğurt 1 kase
Şekersiz nescafe
Sarellam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…