ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bende yarın yada salı olacağım ama kolaya hayır dedim

Kızlar malum toparlanmaya çalışıyorum ödemler falan sıkıyor bi de regl dönemim geldi onun şişkinliği de var çok sık giremeyebilirim ama imkanım olunca bakıyorum kusura bakmayın
Ortak en güzel dönem adet dönemi sabırlı ve lradeli olursan güzel verirsin bende aynıyım ne kadar sık gelirsen buraya o kadar iyi verirsin

13 Ekim menü
Kahvaltı / çok geç yaptım o yüzden iyi bir kahvaltı yaptım ekmek yemeden yarım simit ile
Akşam / Gaziantep günlerine gittik abartmadan yedim, adet donemim olmasına rağmen kendimi iyi frenledim
Eşim kola almış ben diyetteyim bu ne dedim geri iade etti ayran içtim Sarellam
Bol su şimdi kahve içiyorum çünkü ütü yapacağım

13 ekim menum

Sabah ceviz suyu

12 de 1 haslanmış yumurta 4 dilim sucuk 8 zeytin 1 tatlı kaşık tulum peynir acık cay 2 dilim ekmek

Limon suyu

2 küçük dilim kavun 6 adet taze sarı üzüm

19 da yarım lavaşlı döner dürüm 5 adet acı turşu marol salata turp 1 bardak sekersiz kola

Tilya cayı

Sarellam

Hangi yöntemi uygulayacağım bi türlü karar veremiyorum.
2 öğün mü tek öğün mü 6 öğün mü çok karışık kafam

Sana 6 ogun yariyordu galiba canim. Yanlis hatirlamiyorsam. Su an baya sallamis da olabilirim bilemedim. Hangisi daha etkili oluyorsa senin icin onu uygula.
Dün sabah tartı çarşambaya göre -900 idi

cok iyi bee
Selam kızlar dün kızım rahatsızdı giremedim bir türlü
Bugün hem dün ki menümü hem de bugünü yaAcagim
Affola Sarellam
Gecmis olsun canim.

Selam kizlar. Biz de bugun evi aktar döndür yaptik. Geldik geleli salonda yatiyorduk biz. Odanin biri kullanilmiyordu. Onu ayarlamaya calistik. Ben de bu sebeple gelemedim.

Menumu yazayim. Sarellam

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
3 4 parca sucuk
1 dilim ekmek
2 kare cikolata

Aksam
Buyuk bir kase salata

Su 1.2 litre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…