ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

İftar 7.41 = önden 300 cc mutlaka su içerim yarım kase sutlu mercimek corbasi 2 lahmacun yeşillik 2 lokma tahin pekmez
1 bardak ayran

Yesil cay içecem 21 gibi
Sıyah cay
Sade nescafe
Mistik cay

3.15 de
Sahurda 1 kase mercimek corbası ekmek yok

Mistik cay

Sarellam Muttapa7555

Sarellam
9 mayıs menü
Sahur
5kaşık yoğurt 2 ceviz 3 hurma 1çay kaşığı macha
İftar (yemeğe davetiydik mecbur böyle oldu
2 köfte 1yk patates püresi
1 kepçe mercimek çorbası
4yk pilav
1yk salata 1yk yoğurtlu biber
Sade kahve
Su 1 lt
Menü bugün başlıyor diye dün yazmadım inşallah öyledir. Yoksa gitti bu hafta menü kupası
Aslında dünde yazdım ama parça parça

Ben tutuyorum kaptan ama zayıflama konusunda bi ilerleme yok hala 68.6 yim
Varsa öneri bende nasipleneyim

Menunde bi sey yok ama koruma menüsü gibi. Ac kaldığım zamanlari biliyorsunuz. Marul ve yoğurtla geciriyordum. Kilo vermeyi hızlandırmak istiyorsanız Bi süre hurma, meyve ekmek türevlerini keseceksiniz fatmacim.

Menü kupaları artık yok. Söyle ki yarının menüsü şimdi yazılmalı. Gerekirse değiştirilmeli.

Hmm anladım şimdi ben yarın ne yiyeceğimibugün mü yazcam belli olmuyor ki ama kafam karıştı.
Hurma olayına gelince keseyim bakalım bide o şekilde deneyeyim zaten ekmeği 1 lokma dahi olsa yemiyorum.

Hmm anladım şimdi ben yarın ne yiyeceğimibugün mü yazcam belli olmuyor ki ama kafam karıştı.
Hurma olayına gelince keseyim bakalım bide o şekilde deneyeyim zaten ekmeği 1 lokma dahi olsa yemiyorum.
Ortalama yazacaksın ki değiştirme imkanın olsun. Hurma meyve bir süre kes. Kuruyemis sebze ve yoğurt sut peynir zeytin ağırlıklı beslen. +maden suyu ayran maydanoz.

Matchayi da tek tuket. Sadece yogurtla.

Ben iftar ve sahuru yazdım her gun bu şekilde yazdım artık sahur ve iftar şeklindemi yazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…