ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Cok iyiymis bi de yakinsa mis

Kızlar sizden bu hafta bi maruzatım olucak önümüzdeki hafta açıklise sınavım var buraya cok düsüp hiç çalışmadım bu hafta sırf ders videosu izlesem yine benim için iyi olur beni idare edebilirseniz çok sevinirim menümü yazmak için yine gelicem ama bu haftalık sadece mesaj konusunda beni tamamlarmısınız :)

O moda giremedim ben böle kürleri karıştırır bi öğün kür yapar diğerini hafif ama istediğimi yerim yoksa midem bulanıyor soğuyorum lahanayı ilk tek yaptım yiyemedim artık sonra bi öğün falan yaptm baya faydası da oldu

Bi tane tersi bulsaydın

Olur canım ben geride kalmazsam

Vaaay fikirlere bak sen
Masallah iyi toparlamissin canim. İcine siner son hali umarim
Telefonla görüşüyoruz canım whatsup dan ekran görüntüsü aldım mesajını atarım ona Kk ya hiç gitmiyor girse topiğe uğrar mutlaka
Benden de selam soylee. Ozledik kendisini. Latteleri kafasina takmasin. Daha uygun bi zamanda birakir insallah.
Günaydın bu arada süper bi gün hava güzel kilom güzel
Tartıldım veeeeeee.......

58.6kg

57 görsem daha mutlu uyanırdım ama abartmıyım olsun eksiye düştümm

Tebrikler

Ben elimden geldiğince destek olurum canım. Bizim de düğün var ama idare ederim büyük ihtimalle. Benim bu haftaki fazla mesajlarım senin olsun mesajlara son hafta bakacak kaptan telafi edersin

Gunaydin kizlaaar.

Benim cins cocuk uyumadi yine tum gece. Napcam boyle bilmiyorum ya. Simdi de kalkmis esneyip goz ovusturuyo. Resmen dalga geciyo benimle.
İyigeceler çayıvar humana 'nin benim büyük oğlanda senin ki gibiydi. İşitince yarım saatte sızıyordu doktor tavsiyesi ile kullandım bi sor doktoruna

Vaaay fikirlere bak sen
Masallah iyi toparlamissin canim. İcine siner son hali umarim

Benden de selam soylee. Ozledik kendisini. Latteleri kafasina takmasin. Daha uygun bi zamanda birakir insallah.

Tebrikler
Çok şükür toparladım sayılır vallahi orjinalinden iyi oldu elbise

Kaptana iletirim mesajını ekran fotosu aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…