ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Akşam yoğurt kürünü yapmadım salata yetti ton balıklı kıvırcık bikaç da biber falan attım mısır öyle yedim acıkmam daha o yüzden kayısıyı yemesem mi daha gündüz yedim bi kase
Birde kayisi detox yapicaksan su sekilde tatlim

Sabah uyandin limonlu su her neyse vs gibi

10 da kahvalti istedigin gibi

12.30da Ara ogun ? Kahve yada yesil cay vs gibi

14 .30 da ogun yerine geciyor kayis kuru

16 da ara ogun kahve yada yesil cay gibi

19 da aksam ogunu kayisi kuru

Saatleri sen ayarlarsin canim kayisi kuru tek basina yenicek

Çok halsizim ya sadece artıya geçmemeye uğraşıyorum kendimi toparlayana kadar bişey yapamam sanırım

Bizdende slm olsum kk ozel mesajdanmi yazdi nasil ulasiyorsun fatmacim ozledim seni A AklinYolu1 ama oncelik senin iyi olman ve derslerine odaklanman basarilar diliyorum tatlis

Her zaman baş tacısın kaptan :)

Buldum mangoda ya cok guzel indirimli 300 ama
Guzelmis canim hayirli olsun insallah simdiden

Amin insallah canım :)

Hayırlı olsun canım inşallah memnun kalırsın

Ben yine krizdeyim zaten seviyorum bide bu dönemde fena oldum üşenmicem tarçınlı revani yapıcam kalkıp
2 çay kaşığı bal attım agzıma köreltsin diye banamısın demiyor
Tarcin tatli istegini bastiriyor aksamdan bardak suya 1 cubuk tarcin 3 gunkurusu yada kayisi ekle yarin 2 defada ara ogunlerde icersin

Ay süper iş valla keşke ben de bulabilsem ama almıyorlar

Elbiseyi terzi diye kasaba mi vermisler napmislar. Yuh yani hatalara bak. Keske yeni halini deneyip odemeyi oyle yapsaydin. Millet parayi alinca isi duzgun yapmis mi yapmamis mi sallamiyo artik.
Parayı almadan tadilat yapmıyorlar canım o yüzden öyle bi şans yok malesef. Askısının biri uzun biri kısa elbisenin. Yatın da onu yapacağım fikir üretiyorum elbise kruvaze yaka olduğu için zorlayacak ama olsun yapacağım
Göğüs kısmındaki kupları söküp çıkardım yeniden diktim. Sırtını kapattım. Askısını düzeltince yakası da düzelecek.
Bir de sürekli yukarı çıkmaması için altına çıtçıtlı zıbın dikeceğim belinden

Bizdende slm olsum kk ozel mesajdanmi yazdi nasil ulasiyorsun fatmacim ozledim seni A AklinYolu1 ama oncelik senin iyi olman ve derslerine odaklanman basarilar diliyorum tatlis
Telefonla görüşüyoruz canım whatsup dan ekran görüntüsü aldım mesajını atarım ona Kk ya hiç gitmiyor girse topiğe uğrar mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…