ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Akşam yoğurt kürünü yapmadım salata yetti ton balıklı kıvırcık bikaç da biber falan attım mısır öyle yedim acıkmam daha o yüzden kayısıyı yemesem mi daha gündüz yedim bi kase
Birde kayisi detox yapicaksan su sekilde tatlim

Sabah uyandin limonlu su her neyse vs gibi

10 da kahvalti istedigin gibi

12.30da Ara ogun ? Kahve yada yesil cay vs gibi

14 .30 da ogun yerine geciyor kayis kuru

16 da ara ogun kahve yada yesil cay gibi

19 da aksam ogunu kayisi kuru

Saatleri sen ayarlarsin canim kayisi kuru tek basina yenicek 😉

Masallahi varmis cidden :KK48:

Ben de iyiyim canim. Bildigin gibi bi ileri bi geri devam bakalim:KK48:

Bu mesaji hanibana hani bana demek icin alintilamistim. Simdi silmeye useniyorum

Yaptin mi leslie bakiyim:KK48:
Ya ben de burda asiri yemek yeme istegi hissediyorum. Git gel ye modundayim. Su pazar bi gelse artik da toparlansak:KK48:
Çok halsizim ya sadece artıya geçmemeye uğraşıyorum kendimi toparlayana kadar bişey yapamam sanırım

Kızlar merhaba kaptandan mesaj getirdim.

Selam ALL_StaRlar

Antarktika'dan yaziyorum dermisim. 🙂

Kuslar durumlarinizin iyi oldugunu soyledi. Cok iyi bir haber bu.

Ben maalesef yine antibiyotige basliyorum . + Latteye basladim dun sizinle birakirim yine. Secenek yok ki. Lattenin secenegi sekerli nescafe isime gelmedi. 🙁

Kilom bugun 53.8 di ama bugun tek ogun yedim. Mandalina , cips ve dun goturdugum biskuvilere gore iyi. Zaten sizinle yarismak icin kilo alacagim benn 🙂))

Bakalim kac kilo olarak gelecegim. 53.9 u asmamaya calisirim bakalim. 🙂)))

Her neyse Pazar gunu yine tartilari yukleyin. Fatmacim bana kilolarinizi yazacak ben de haftalik hesaplama yapacagim.

Onun disinda 3 . sezon sonunda 10 gun ara vermeniz gibi bir oneri sunuyorum cunku ramazandan once ihtiyaciniz olabilir.

Yani 4. Sezon 1 Mayista degil de 8 Mayista baslar. Bu da sizin oy oraniniza kalmis. Cogunluk kazanir.

Duydum ki pg. gelmis. Yeni katilim yok ama eski arkadaslar katilabilir demistim. Istiyorsa gelebilir.

Sizi ozledim ama su an sinavlarim eskisine gore artti . Odevler de birikti. Yani bir sure KK yasak bana.

Gelecegim ama...

Verdiginiz kilolari da Pazar gunu gorecegim. 🙂)))

Tavsiyem 28 Nisana kadar asilin sonra 10 gun ara verin ve 4. sezona baslayalim ama ara vermek isimize gelmiyor derseniz 1. Mayista baslariz.

Bos birakmayin .

Sevgiler...

Lucky
Bizdende slm olsum 😙 kk ozel mesajdanmi yazdi nasil ulasiyorsun fatmacim 😉😉 ozledim seni A AklinYolu1 ama oncelik senin iyi olman ve derslerine odaklanman basarilar diliyorum tatlis 😍

Kızlar merhaba kaptandan mesaj getirdim.

Selam ALL_StaRlar

Antarktika'dan yaziyorum dermisim. 🙂

Kuslar durumlarinizin iyi oldugunu soyledi. Cok iyi bir haber bu.

Ben maalesef yine antibiyotige basliyorum . + Latteye basladim dun sizinle birakirim yine. Secenek yok ki. Lattenin secenegi sekerli nescafe isime gelmedi. 🙁

Kilom bugun 53.8 di ama bugun tek ogun yedim. Mandalina , cips ve dun goturdugum biskuvilere gore iyi. Zaten sizinle yarismak icin kilo alacagim benn 🙂))

Bakalim kac kilo olarak gelecegim. 53.9 u asmamaya calisirim bakalim. 🙂)))

Her neyse Pazar gunu yine tartilari yukleyin. Fatmacim bana kilolarinizi yazacak ben de haftalik hesaplama yapacagim.

Onun disinda 3 . sezon sonunda 10 gun ara vermeniz gibi bir oneri sunuyorum cunku ramazandan once ihtiyaciniz olabilir.

Yani 4. Sezon 1 Mayista degil de 8 Mayista baslar. Bu da sizin oy oraniniza kalmis. Cogunluk kazanir.

Duydum ki pg. gelmis. Yeni katilim yok ama eski arkadaslar katilabilir demistim. Istiyorsa gelebilir.

Sizi ozledim ama su an sinavlarim eskisine gore artti . Odevler de birikti. Yani bir sure KK yasak bana.

Gelecegim ama...

Verdiginiz kilolari da Pazar gunu gorecegim. 🙂)))

Tavsiyem 28 Nisana kadar asilin sonra 10 gun ara verin ve 4. sezona baslayalim ama ara vermek isimize gelmiyor derseniz 1. Mayista baslariz.

Bos birakmayin .

Sevgiler...

Lucky

Her zaman baş tacısın kaptan :)

Buldum mangoda ya cok guzel indirimli 300 ama :KK70:
Guzelmis canim hayirli olsun insallah simdiden

Amin insallah canım :)

Evet normalde bırakıyodum ama babam özel bi üniversitede çalısıyo ordaki kantin dedikleri benim kafe olarak adlandırdıgim yere eleman lazımmış hemde fit kafe :KK70:

Yani asıl cezbeden bu olmadı tabii saatleri sabah 8 aksam 6 hafta sonu tatil yol parası yemek parası ordan resmi günler tatil böyle olunca kacırmak istemedim :)
Hayırlı olsun canım inşallah memnun kalırsın :KK73:

Ben yine krizdeyim zaten seviyorum bide bu dönemde fena oldum üşenmicem tarçınlı revani yapıcam kalkıp
2 çay kaşığı bal attım agzıma köreltsin diye banamısın demiyor
Tarcin tatli istegini bastiriyor aksamdan bardak suya 1 cubuk tarcin 3 gunkurusu yada kayisi ekle yarin 2 defada ara ogunlerde icersin 😉

Evet normalde bırakıyodum ama babam özel bi üniversitede çalısıyo ordaki kantin dedikleri benim kafe olarak adlandırdıgim yere eleman lazımmış hemde fit kafe :KK70:

Yani asıl cezbeden bu olmadı tabii saatleri sabah 8 aksam 6 hafta sonu tatil yol parası yemek parası ordan resmi günler tatil böyle olunca kacırmak istemedim :)
Ay süper iş valla keşke ben de bulabilsem ama almıyorlar :KK43:

Elbiseyi terzi diye kasaba mi vermisler napmislar. Yuh yani hatalara bak. Keske yeni halini deneyip odemeyi oyle yapsaydin. Millet parayi alinca isi duzgun yapmis mi yapmamis mi sallamiyo artik.
Parayı almadan tadilat yapmıyorlar canım o yüzden öyle bi şans yok malesef. Askısının biri uzun biri kısa elbisenin. Yatın da onu yapacağım fikir üretiyorum 😂😂😂 elbise kruvaze yaka olduğu için zorlayacak ama olsun yapacağım 😂😂😂
Göğüs kısmındaki kupları söküp çıkardım yeniden diktim. Sırtını kapattım. Askısını düzeltince yakası da düzelecek.
Bir de sürekli yukarı çıkmaması için altına çıtçıtlı zıbın dikeceğim belinden 🤣🤣🤣

Bizdende slm olsum 😙 kk ozel mesajdanmi yazdi nasil ulasiyorsun fatmacim 😉😉 ozledim seni A AklinYolu1 ama oncelik senin iyi olman ve derslerine odaklanman basarilar diliyorum tatlis 😍
Telefonla görüşüyoruz canım whatsup dan ekran görüntüsü aldım mesajını atarım ona 😊 Kk ya hiç gitmiyor girse topiğe uğrar mutlaka

X