ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Erken yeöişsin ben etki edeceğini sanmıyorum börek ve çikolatanın

Benim 40 çıktı 45. Gün yine adet oldum her ıkisinde de maşallahı var yani

İyi cesaret vallahi tekne kazıntısı

Masallahi varmis cidden
İyi kuzum ya iyi olmaya çalışıyoruz sen napıyosun nasıl gidiyo diyet

Ben de iyiyim canim. Bildigin gibi bi ileri bi geri devam bakalim
Dur sana özelden en iyi halimi atayım geçen yaz 61 kilo iken düğünden fotom
Bu mesaji hanibana hani bana demek icin alintilamistim. Simdi silmeye useniyorum
Yaptin mi leslie bakiyim
Ya ben de burda asiri yemek yeme istegi hissediyorum. Git gel ye modundayim. Su pazar bi gelse artik da toparlansak

Birakcam demistin ama yine avm mi

Evet normalde bırakıyodum ama babam özel bi üniversitede çalısıyo ordaki kantin dedikleri benim kafe olarak adlandırdıgim yere eleman lazımmış hemde fit kafe

Yani asıl cezbeden bu olmadı tabii saatleri sabah 8 aksam 6 hafta sonu tatil yol parası yemek parası ordan resmi günler tatil böyle olunca kacırmak istemedim :)

Ya ben burda yememek için çıldırıyorum senn nasıl yersin

Elbiseyi terzi diye kasaba mi vermisler napmislar. Yuh yani hatalara bak. Keske yeni halini deneyip odemeyi oyle yapsaydin. Millet parayi alinca isi duzgun yapmis mi yapmamis mi sallamiyo artik.

Akşam yoğurt kürünü yapmadım salata yetti ton balıklı kıvırcık bikaç da biber falan attım mısır öyle yedim acıkmam daha o yüzden kayısıyı yemesem mi daha gündüz yedim bi kase
Cok gec yediysen yeme tatlim ben marul yerine bak ne yedim yumurta kadar pancar 2 orta boy havuc 1 limon suyu

Guzelmis canim hayirli olsun insallah simdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…