ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sen tarcin eklemiyormuydun tarcinda zayiflamaya yardimci hatta tatli isteginide bastiriyor cevizde eklenirse super olur bende bunu 2 gun yapicam aldim ekran fotosu yesil cayla yada ananas kabugu cayi yaparim

Iki ara ogundemi 10 badem 1 bardak sut canim

Sen tarcin eklemiyormuydun tarcinda zayiflamaya yardimci hatta tatli isteginide bastiriyor cevizde eklenirse super olur bende bunu 2 gun yapicam aldim ekran fotosu kahve sevmem yesil cayla yada ananas kabugu cayi yaparim

Bencede olur faydası ya cevizden hamileyken tiksindim sonra zar zor yine alıştırdım kendimi cevizli suya baslamak istiyorum bende yarın bugun suyu koyucam geceden bakalim :)

Bencede olur faydası ya cevizden hamileyken tiksindim sonra zar zor yine alıştırdım kendimi cevizli suya baslamak istiyorum bende yarın bugun suyu koyucam geceden bakalim :)
Yok tarcin ekleniyormu senin ananas yogurtta dedim cevizide ilave ederim canim onun faydasi cok var cunki sen diksinmisin ondan yine donersin tabisi

Evet bide instagramda gördüklerim dedigin gibi tarçin ve chia tohumu ekiyodu smdi hatırladım :)
Haa chia da ekleniyordu onu sana yazmistim yinede sadeside iyi etki etmis sende super ben meyve olarak yedim oylede faydasini gordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…