ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kizlar yemek yarışmasında oyunuzu kullanırsanız 3 kişiye çekilişle Pro üyelik veriliyormus. Şansınızi deneyin.
Denedim gitti annemin bir lafı var şans tepeden yuvarlanıp düşse beni görünce geri döner diye tam da ben öyleyim ama yine de kullandım canım da çekmedi değil

Evet ya cok mutlu oldum 60 olurum diyodum ama 59 gorunce baya şaşırdım valla bide adetim suan bakalım tartı gününe kadar üstüne biraz daha verebilirim hepimizin bol bol eksisi olsun insallah
Bi de adetsin su an yani. Gider gider daha cok gider pazara kadar

Kizlar...

Uyku sorunlarım ve okuldan dolayı bir süre aranızda olmayacağım. Umarım anlayışla karşılarsiniz. Yerime yardımcım Fatma yi bırakıyorum. Muttapa7555

3.sezon yarışması aynen devam ediyor. Dağıldığınizi görmek istemiyorum. Geri geldiğimde bırakanı görürsem 4.sezona onunla devam etmem söyleyeyim. Dagilmaniz için bir sebep yok çünkü...

3. Sezon kuralları

24 Mart tartilariniz var.

Arada pazar günü yükleyebilirsiniz ama hesaplama sadece 28 Nisan için yapılacak.

Eskisi gibi ilk üçe girenler olacak.
Arti mesaj çokluğuna göre ilk üçe girenler olacak. 5 hafta için 500 mesajı geçmek sarti var. Mesaj sayılariniz elimde

Ve yine menu kupalarını fatmadan 5 hafta için alacağım.

Bir kişi hem 5 hafta menu yazıp hem ilk üçte birinci gelip hem de en fazla mesajı yazarsa 5 +3+3 =11 kupa alabilir.

Hem biraz rahat davranmanız için hem de kendinizi tutmanız için bir fırsat.

28 Nisan da tarti resmi yukleyip
5 haftalık toplamda 500 mesaj yazan herkesle 4.sezonda devam ederim.

Ara giderim şarj olup gelirim ama geri dondugumu de özellikle Fatma bilir. Korkulacak bir şey yok.

Geldiğimde bütün eski mesajları tek tek okuyacağım.

Artik takım olma ve bunu gösterme zamanı.

Not :

4.sezon 3 gün ara verilip

1 mayıs - 5 haziran arası sürecek.

Iyi şanslar. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere.

Kısa süreli de olsa vedaları hic sevmem ama okulun falan çok önemli tabi inşallah işleri hemencik yoluna koyar ve gelirsin 4.sezona kalmadan dikkat et kendine

Evde kayisi kompostom var aslinda gidiyim de onu tuketiyim bari bozulmadan veya ramazana mi biraksam ki iyi olur iftarda bak.
Ben yine yogurtlu ananas tarcinli aksam ogunu yapmaya baslicam yarin gelsin ananas grm grm gitmeye basladi 60 da durakliyorum gibi

Bence hemen üstüne su icme.
Mide asidi seyreliyomus ve hazimda problem yasiyomus insan.
5-10 dkk sonra iciyorum canim cok sukur oyle mide sorunum yok esimde reflu var o su icmeyen biri ama reflu var sebebi neyden tabi bilemem ben asitli.iceceklere bagliyorum

Sagol canım evet iyi geldi bana bu :)
Bende yarin alicam bugun.migrosun onunden gectim hatta simit aldik migrosun on kapisindan cocuklara birsey alicaktim ne ama diye dusundum buraya gelince aklima geldi meyvesini yogurt tarcinla tuketirim kabugunu cay yaparim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…