ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Super menu bence sen birazdan benim menuyu gor

Yaaa uzuldum tabi senin icin iyi olan neyse onu yap tabiki firsat bulursanda bir slm ver bebegim .okul hayatinda basarilar diliyorum

Bugunun menusu 26 mart
Carsiya gittik kizlara baharlik kitafet oglana ayakkabi saat 13 de evden ciktik aksam 20 de eve geldik

Sabah uyandim cevizli su

11 de 1 yumurta sarisi yesil zeytin tulum peynir ekmek

15 gibi sanirim keciboynuzlu icecek ictim

Moon Light sutude arttiriyormus jokerde ikram yapildi foto atacam uzaniyorum simdi

16.30 gibi yarim simit

19 da yarim lavasli mangal tavuk yaninda ezme salata marol salata 1 bardak ayran
Kebapcida yedik

22.30 da zerdacalli zencefilli lumonlu yogurt

Muttapa7555 bugun kotu menu oldu 2 gun ananasli yogurt diyetine girecem

Roibos bildiğim kadarıyla kafeinsiz oteki kafeinli ama yine de kontrol et ml.
Tmm kaydettim arastiricam en kisa zamanda kaptan tesekkurler
Sen olmadan olmaz :)

Sen açıldın ki:)
Geri kapanmam insallah
Eee 5 sezona kadar uzayabilir demiştik yine tanıdık olmayan kimseyi almiycam
Aman 5.sezonda 40 kilo olcam ben deme dekaybolursun ortadan goremeyiz artik eriye eriye yok olcan valla

Ben sonuna kadar burdayım kaptan için rahat olsun. Şu okul ve uyku olayını hallet gel

Bende yarin alicam bugun.migrosun onunden gectim hatta simit aldik migrosun on kapisindan cocuklara birsey alicaktim ne ama diye dusundum buraya gelince aklima geldi meyvesini yogurt tarcinla tuketirim kabugunu cay yaparim

Aynen benim çok severek yaptıgım bi detoks oldu yine yaparım biraz gecsinde :)

2 Günlük Ananaslı Cacık Detoksu
Sabah:
  • 2 yumurta
  • 2 dilim peynir
  • Söğüş salata
Öğle ve Akşam:
  • Ananaslı cacık (3-4 yemek kaşığı süzme yoğurdu su ile seyreltip içine 4 parmak kalınlığında ananası rendeleyin)
Ara:
  • 1 su bardağı süt + 10 badem
Benim yaptıgım buydu nilay kececi diye bir diyetisyen yapmak isteyen olursa eger boyle :)

Toparlarsın dert etme. Ananas beni yıktı geçti ama çayına devam

Bende bugün gun evde yatıyorum ve telefon elimde ne ka güzel taniyolar bizi bu kocaciklar

Kız uyudu ama ben geldiğimden beri durmadım
Sidmi biraz bulasik var onlari yikicam sonrada yatarım

Ha bi de çok erken uyuyomusum cunku o dışardayken ben onu beklemek zorundaydim

Benimki daha işten gelmedi ya 12 de geliyor ya 12 de gidiyor dolayısıyla beklemem gerekiyor hep uykusuz kalıyorum ya

Amin cnm işallah aklına gelirsem dua et
Cinsiyeti belli oldu canım erkek şuan 4 ay bu hafta bitiyor 5 aya girecek işallah bu kadar cnm
Masallah pasacana oncekiler neydi kiz erkek saglikki olsunlarda insallah gerisi muhim degil

İnsan yoruluyo ya herkesin her zaman keyfi denk düşmüyo ki onlar bi tek çalısıyo oda o kadar zor degil ev işi cocuk insanı daha çok yoruyo valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…