ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kabak detoksu
Sabah:
  • 2 yumurta (istediğiniz şekilde pişirin)
  • 2 dilim peynir
Öğle ve Akşam:
  • Kabak detoksu (2 orta boy kabak rendelenir, yağsız tavada pişirilir. 2 yemek kaşığı yoğurt, 2 adet ceviz ve baharatlar eklenerek karıştırılıp tüketilir)
Ara:
  • 2 orta boy meyve

5 GÜNDE BİR BEDEN İNCELTEN DİYET

KAHVALTI
  • 1 PORSİYON MEYVE
  • 2İNCE DİLİM PEYNİR
  • BOL YEŞİLLİK + ÇAY
ÖĞLE
  • 2 İNCE DİLİM EKMEKLİ
  • 2 İNCE DİLİM PEYNİRLİ TOST
  • MEVSİM SALATA ( 1 TATLI KAŞIĞI SIVI YAĞ İLE )
  • ÇAY
ARA
  • 1 KUTU PROBİYOTİK YOĞURT + 1 PORSİYON MEYVE + 10 ADET FINDIK
AKŞAM
  • 1 BÜYÜK KÂSE HAŞLANMIŞ SEBZE
ARA
  • 1 PORİSYON MEYVE

Evet bunu detox olarak degilde sevdigim icin yiyordum bunuda yaparim aklimda olsun tesekkur ederim ekran fotosunu aldim

Bahar Detoksu

2 Günlük Bahar Detoksu
Sabah:
  • 2 yumurta
  • 1 dilim peynir
  • Söğüş salata
Öğle:
  • 1 tabak dolusu zeytinyağlı sebze yemeği
  • Yağsız salata
Ara:
  • 1 dilim esmer ekmek + 1 dilim peynir VEYA 2 orta boy meyve
Akşam:
  • Yeşil smoothie
    • 1 yeşil elme
    • 1 tatlı kaşığı çiya tohumu
    • 1 tatlı kaşığı keten tohumu
    • 1 kivi
    • 1 muz
    • Çok az ıspanak yaprağı
    • Çok az maydanoz yağrağı

YEŞİL DETOKS İÇECEĞİ

MALZEMELER:
  • 2 kase dolusu (60 gr) ıspanak
  • 2 salatalık
  • 1 orta boy armut veya yeşil elma
  • Yarım limon suyu
  • 1 parça zencefil (3-4 cm büyüklüğünde)
YAPILIŞI:
  • Armutların çekirdeklerini çıkarın. Tüm malzemeyi blenderdan geçirip smoothie kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Dilerseniz, evinizde soğuk sıkım juice makinelerinden varsa, onu kullanıp pürüzsüz bir kıvamda da tüketebilirsiniz.

METABOLİZMAYI HIZLANDIRICI ÇORBA

MALZEMELER:
  • 2 orta boy kabak
  • 1 adet enginar
  • 1 tutam dereotu
  • 1 tutam maydanoz
  • 1 orta boy domates
  • 1 orta boy soğan
  • 1 çorba kaşığı zeytinyağı
  • 1 çay kaşığı kekik
  • 1 çay kaşığı zerdeçal
  • 1 çay kaşığı kırmızı toz biber
YAPILIŞI:
  • Soğan ve domatesi zeytinyağında 1-2 dakika çevirdikten sonra doğradığınız kabak, enginar, maydanoz, dereotu ve tüm baharatları ekleyin. Üzerini biraz geçecek kadar su ekleyip sebzeler yumuşayıncaya kadar pişirin. İster blenderden geçirerek, isterseniz olduğu gibi tüketin.
Bu çorba hem posa yönünden zengin hem tok tutucu özellikte olduğundan metabolizmayı hızlandırmak için birebirdir.

Bunuda denerim ama cok zaman sonra

Gorusuruz kaptanim. İnsallah duzene sokarsin uykunu da okulunu ve islerini de. Ozlicez seni

Muttapa7555 ananas yerine.4 kuru kayisi 5 dkk ilik suda beklet kucuk kucuk dogra 1 tatli kasik chia 1 cay kasik tarcin 1 cay bardagi yogurt aksam ogunu yapabilirsin buda cok iyi bunuda yapicam

Ben kızıma aktivia yediriyorum oda aynı öyle kayısılı çok güzel bide bende onu bi deniyim bence cok mantıklı :)

Ben kızıma aktivia yediriyorum oda aynı öyle kayısılı çok güzel bide bende onu bi deniyim bence cok mantıklı :)
Meyveli yerine sade alip kendin ekle içine meyveli şekerden baska bisey degil

Kizin icinde haşlayıp ezersen aynı olur ben hic yiyemiyorum onlari
Kızda üstündeki karakterlerden ötürü istiyo ayda yılda bir aliyorum

Ben yine yogurtlu ananas tarcinli aksam ogunu yapmaya baslicam yarin gelsin ananas grm grm gitmeye basladi 60 da durakliyorum gibi
Yok yok duraklamazsin. DDuraklarsan da artik biseyler yiyip sasirtirsin sen metabolizmayi. cunku cok az yiyosun bence. Haftasonu yiyorum dicen simdi ama onun da miktari cok olmuyo genelde. Veya spora baslarsin artikin

Yok yok duraklamazsin. DDuraklarsan da artik biseyler yiyip sasirtirsin sen metabolizmayi. cunku cok az yiyosun bence. Haftasonu yiyorum dicen simdi ama onun da miktari cok olmuyo genelde. Veya spora baslarsin artikin
Detox lucam kedimi yarin basliyorum 2 gun olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…