ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bence miktarda önemli abartılmamali diye düşünüyorum
Benim icin fazla miktarı mesela ben yicek olsam 1tane veya 1.5tane en fazla olurdu

Canımın her istediğini yesem şimdiye ohooo

Bence miktarda önemli abartılmamali diye düşünüyorum
Benim icin fazla miktarı mesela ben yicek olsam 1tane veya 1.5tane en fazla olurdu

Canımın her istediğini yesem şimdiye ohooo
Benim canim yas pasta istiyor yiyor muyum hayir.

Sana bana bakmayacaksin o mevhibe.

Ancak menüden mesajdan kupa gelir bana ara verdim de ne oldi 1 dilim kekten kıyamet koptu 68

MIhtar la sana soyluyorum yanlis anlamayin.

Burada olmasaydiniz 10 haftada bir 10 kilo alma ihtimaliniz varmis demek ki. O yuzden kendinizi basarisiz hissetmeyin.

Bir dongu var o donguyu kiramadiniz ama kirilacak . Sen hasta olmadan once kirmistin , sonra hasta oldun . Yine olacak fatma.

Mihtar da kendi kafasinda takiliyor. Duzenli kullandigi bir sey yok. Hatasi bu.

Ay yine hasta oldum sıkıldım bu durumdan aslında vitaminler de işe yaramıyor sınır bozucu bi durum.
Ama yine de vazgeçmiyoruz yapacak bişey yok

Ay yine hasta oldum sıkıldım bu durumdan aslında vitaminler de işe yaramıyor sınır bozucu bi durum.
Ama yine de vazgeçmiyoruz yapacak bişey yok
Niye vazgecelim ki. Vazgecseniz ben birakmam sizi.

---- ama ben disaridan bir goz olarak ve tecrubelerime dayanarak dusunduklerimi soyluyorum.

Burada olma amacimiz da bu.

Niye vazgecelim ki. Vazgecseniz ben birakmam sizi.

---- ama ben disaridan bir goz olarak ve tecrubelerime dayanarak dusunduklerimi soyluyorum.

Burada olma amacimiz da bu.
Yok beya ben hiç bir zaman olmuyor diye pes edip bırakmam bilirsin üstüne alırım yine de diyette kalırım

bende yarin disarda olcam sabah kizi doktora sonra pazar icin malzeme almaya sonra kızı dişçiye sonra eve cok yoğunum yarin

yemeğimi hazirladim 2kabak 2kucuk biber firinda pişirdim yarin yogurtla yicem
sabahta hafif bir kahvaltiyla halletcem

totomu kaldırabilirsem sabah 8de kalkıp yürüyüşe gideyim diyorum ama emin degilim

Yarin hangi kurleri denemeyi dusunuyorsunuz mihtar hanim..

Son düzenleme:
Yarin hangi kurleri denemeyi dusunuyorsunuz mihtar hanim..
Yarın icin ceviz suyuna başlıcam
Sonraki planın sabah 9gibi kahvalti 10da evden cikmis olmamiz lazim çünkü
Sonra türk kahvesi soda flaan olur tabiki su aksam da 18 gibi aksam yemeği kabak yani

Kabak benim icin detoks degil hafif oldugi icin seviyorum tadını da seviyorum doyurucu da onçün onu detokstan saymıyorum

Sonrası su su su Başka bisi yimem

Sen bir mesajda 6 kisiyi alintiliyorsun.

Hayir orada sohbet donmesin. Sadece fatmayi etiketleyin.

Burada menu arkadasinizi etiketleyebilirsiniz.

Telefondan tek tek cevaplamak zor geliyor ya. Ama bundan sonra bi mesaja bi suru alinti yapmam yoksa mesaj sayim yetmeyecek
Tamamdir kaptan
Sagol canım şu ara iradem saglam bakalım :)
Aman aman daglara taslara
Nazar degmesin

Disardaki boyutlardaysa 3tane fazla değilmi lahmacun
Yok o kadar buyuk degil kucuk boy mesala soyle anlatim adanada lokantada kisiye serviste 5 lahmacun verliyor ama biz evde icini hazir ediyoruz firina gonderiyoruz 1 pide hamurunda 4-5 adet cikariyorlar galiba

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…