ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Nilay kececinin detoksu deme 2 günlük
Yok o degil
bir cevizin icini alip su bardagina ilik suya katip 8-9 saat bekletip sabah ac ve gece iciyorsun
Yine gun icinde kahvalti yiyorsun diyet listesi yapiyoruz.

Istenirse aksam ogunu yapabilirsin 2 ceviz 500 cc suyla

Ikra meyra
Sabah
1yumurta yarım patatesle omlet
2yk lor 1tk labne
1 dilim tam buğday
6 zeytin roka çay domates
Ara
sade kahve maden suyu
Akşam
1 kase yoğurtlu çorba içinde yarma var
Tüm gün uyudum
Menun cok guzel iyi olursun hemencecik canim

19 da 3 lahmacun çok değil mi acaba
Boyutu buyuk degildi canim birde hic durmadim bugum misafir 22.30 gittiler az once oturdum lahmacuna ve yaninda maydonoz temizlemistim .maydonozun saplarini atmadim simdi tirtikliyorum uzerine ceviz suyu icecem molucem moooo mooo yesillik yedikce

Yok o degil
bir cevizin icini alip su bardagina ilik suya katip 8-9 saat bekletip sabah ac ve gece iciyorsun
Yine gun icinde kahvalti yiyorsun diyet listesi yapiyoruz.

Istenirse aksam ogunu yapabilirsin 2 ceviz 500 cc suyla

Yok ananas detoksu kuzum ceviz suyunu biliyorumda senin ananas detoksu nasıldı

Burayami yazacagiz ok datlum

Yok ananas detoksu kuzum ceviz suyunu biliyorumda senin ananas detoksu nasıldı
Yemeklerden 30 dkk 1 saat once iciyoruz gunde 3-4 kupa canim yedigin yemegin yagini parcaliyormus cnm 3 kupa yemek oncesi 1 kupada gece yatmadan 1 saat once iciyordum

Ben daha oncede soyledim sekerli besinleri sevmiyorum regl donemlerimde yiyorum abartmadan sadece 1 gun tuketirim. meyve yemem oda sekerli arada yesil elma oda cok sekerli degil granny yesil elma pazar gunu yiyorum pazartesi yemiyorum

Son düzenleme:
Yemeklerden 30 dkk 1 saat once iciyoruz gunde 3-4 kupa canim yedigin yemegin yagini parcaliyormus cnm 3 kupa yemek oncesi 1 kupada gece yatmadan 1 saat once iciyordum

Benimkinden farklıymiş bu o zaman ben direk yogurtla ananas yiyorum instagramda bi diyetisyen var ordan gordüm bakalım bende etkisi ne olucak :)

Menemeni canim yumurta istemedigi icin degistirdim.

Bir tabak Karidesli pilav+ yarim tabak sebzeli pilav+ 1 kozlenmis sari biber + 5 cherry + 1 kupa maden suyu.
Bende maden suyu ictim 9.30 gibi agir yemeklerde mutlaka icerim revaniden 1 catal yedim nasil olmus diye ikram edecem tadina bakmaliyim ki begendilermi demiyim

Benimkinden farklıymiş bu o zaman ben direk yogurtla ananas yiyorum instagramda bi diyetisyen var ordan gordüm bakalım bende etkisi ne olucak :)
Tarifi soyle canim
Bir dilim Ananas kabugunu atmiyoruz napiyoruz cayini yapiyoruz

1 dilim ananas kabugu
3 cubuk tarcin
3-4 ince dilim zencefil
Yarim limon kabuguyla beraber
5 kupa sicak su

Yapilisi
Ketildan 5 kupa suya malzemeleri ekliyoruz
3-4 dakika fokurdasin altini kapatim 15 dkk demlensin

Not taze zencefil yoksa butun malzemeleri kaynatin altini kapatip 1.5 yada 2 tatli kasik zencefil tozu ekleyip karistirin kapagini kapatip 15 dkk demlesin

Bana pideci söylemişti bi kere 1pide hamurundan 2 lahmacun cikiyomus yani 1tane yedikmi 2-2.5 dilim ekmek yerine saycan
Evet ben 3 lahmacun yedim 3 dilim ekmek yedim sayiliyor buranin lahmacunu kucuk boy ince kalin degil kalin yapilirsa kizarlar lavastan da ince yapilmali yani yedim gitti hafta ici ekmek ara ara yerim hafta sonlari yemesem esim kizar 2 yediim 2 daha verdi 1ni yedim 3 oldu yeter dedim oglum 10 tane yedi esim 14 misafirleri bilmiyorum 5ser servis yaptim isteyene verdim saymadim ne yediklerini misafir gitti esim 14 yedim sen 3 le nasil duruyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…